25% מקיימים יחסי מין עם בני זוג משתנים ללא קונדום!

מהסקר שערך עבור מותג הקונדומים "דורקס" מכון Shiluv Millward Brown, עולה כי 42% מהגברים ו-28% מהנשים השתמשו בתירוצים כמו "אני מקיימ/ת יחסי מין ללא קונדום רק איתך", ו"רק נבדקתי לאחרונה"

סקר שנערך על ידי המותג דורקס לקראת יום האיידס העולמי החל ב-1 בדצמבר, מעלה ממצאים מפתיעים בקשר לשימוש קבוע בקונדום ולנכונות לשימוש הן בקרב גברים והן בקרב נשים. מהסקר עולה כי 38% מהאוכלוסייה משתמשים בקונדומים (בתדירות משתנה), ו-56% לא משתמשים כלל.

הסקר מעלה עוד כי גם היום, למרות הסכנה שבקיום יחסי מין לא מוגנים, 42% מהגברים ו-28% מהנשים השתמשו בתירוצים מסוג "אני מקיימ/ת יחסי מין ללא קונדום רק איתך", ו"רק נבדקתי לאחרונה" על מנת שלא להשתמש בקונדום.

הסקר בוצע על ידי מכון Shiluv Millward Brown, בקרב 248 נשאלים בגילאי 18-45. מקרב הנשאלים שאמרו כי הם משתמשים בתדירות כלשהי בקונדומים (38%), לרוב אין בן/בת זוג קבועים (68%). עם זאת, שיעור גבוה יחסית מקרב אנשים שיש להם בן/בת זוג קבועים בוחרים להשתמש בקונדומים, 28%. בקרב הלא-משתמשים בקונדומים המצב הפוך: 67% הם בעלי בן/ בת זוג קבועים, והנתון המדאיג: 25% מקיימים יחסי מין עם בני זוג משתנים ללא קונדום.

570b9bcf63bb0 - 25% מקיימים יחסי מין עם בני זוג משתנים ללא קונדום!

 

ממחקר אחר שערך דורקס עולה כי עבור רבים, הפגיעה בתחושה (בשל שימוש בקונדום) היא הסיבה העיקרית לאי שימוש בו ולהתעלמות מהעובדה כי זהו אמצעי המניעה היחיד המגן גם מפני מחלות, ולא רק מפני הריון בלתי רצוי.

הנחה זו עמדה בבסיס הפיתוח של הקונדום RealFeel, הדור הבא של הקונדומים, המאפשר ליהנות מסקס בטוח ולהרגיש כל נגיעה – כמו הדבר האמיתי. סוד התחושה המיוחדת של דורקס RealFeel טמון בחומר ממנו הוא עשוי:Polyisoprene (אינו מכיל לטקס ולכן מתאים גם לסובלים מאלרגיה ללטקס). Polyisoprene הינו חומר רך וגמיש, המעביר ביתר יעילות את חום הגוף ויוצר את התחושה הבלתי אמצעית. בנוסף, תחושת הקרבה המוגברת המאפיינת את הקונדומים של דורקס, לצד הסטנדרטים הגבוהים של בטיחות ואמינות והמבנה האנטומי המיוחד של דורקס (Easy-On) לשימוש קל, מהיר ונוח – הופכים את החוויה כולה לזהה לדבר האמיתי.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]