מנהלי ועובדי לוריאל מתנדבים, במסגרת "יום האזרחות הטובה".

ועובדי לוריאל ישראל מנקים את החוף צילום גדי סיארה - מנהלי ועובדי לוריאל מתנדבים, במסגרת "יום האזרחות הטובה".

מאות מנהלי ועובדי לוריאל בישראל יצאו להתנדב ב-5 מוקדים שונים ברחבי הארץ למען הקהילה, במסגרת "יום האזרחות הטובה", אותו מקיימת החברה זו השנה ה-11 המתפרשת ממגדל העמק ועד בני ברק, מנתניה ועד גן חיים, ועסקו בפעילות התנדבותית משמעותית, בשיתוף פעולה עם ארגונים ועמותות המהווים שותפים חברתיים של לוריאל.

הפעילות ההתנדבותית התקיימה ב-5 מוקדים שונים: בעמותת "אוהל שרה" בבני ברק –  במסגרת "מרכז הטיפוח של לוריאל", העניקו המתנדבות והמתנדבים של לוריאל טיפולי יופי וטיפוח מפנקים לנשים בעלות מוגבלויות המגיעות למרכז התעסוקה מדי יום, בחוף ארגמן בנתניה – הצטרפה השחקנית מגי אזרזר,  שגרירת גרנייה בישראל, שסייעה לעובדים בניקוי החוף וסביבתו, בשיתוף עמותת אקואושן הפועלת למען הסביבה הימית והחופית, במרכז הלוגיסטי של "לקט ישראל" – בגן חיים, סייעו העובדים באריזת סלי מזון של פירות וירקות טריים המיועדים לנזקקים, בפנימיית הילדים "בית אלעזרקי" בנתניה, סייעו המתנדבים בשיפוץ ושיפור נראות חדרי הפנימייה והחללים המשותפים, כמו גם החצר של הילדים ועובדי מפעל לוריאל במגדל העמק – סייעו בשיפוץ ושיפור נראות גן ילדים בעיר, על מנת להיטיב עם באיו.

שגיב ועובדי לוריאל בלקט ישראל צילום גדי סיארה 2 - מנהלי ועובדי לוריאל מתנדבים, במסגרת "יום האזרחות הטובה".

אלי שגיב, מנכ"ל לוריאל ישראל סיכם את היום באירוע מיוחד לעובדים המתנדבים ואמר: "חברה מצליחה נמדדת לא רק בביצועים העסקיים שלה אלא גם באימפקט החברתי החיובי שהיא מייצרת סביבה. אתם, אנשי לוריאל ישראל, הם אלו שעושים את ההבדל, מהווים דוגמא ומובילים שינוי חשוב. אני מודה לכל אחת ואחד מכם על רוח ההתנדבות הלוריאלית וגאה בכם על העשייה החשובה. יום האזרחות הטובה בלוריאל, אליו מצטרפת פעילותנו החברתית לאורך השנה כולה אשר שמה דגש מיוחד על קידום נשים, הוא כבר חלק ממי שאנחנו, חלק בלתי נפרד מחזון החברה ומדרך הפעולה שלנו. אליכם מצטרפים היום עוד עשרות אלפי עובדי לוריאל בכל העולם, שחוברים יחד כדי לחולל אימפקט חברתי משמעותי".

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]