שגרת ניקוי פנים, מהי חשיבותה ואיך עושים זאת נכון?

ניקוי פנים צילום ליראק פריז 1 1 - שגרת ניקוי פנים, מהי חשיבותה ואיך עושים זאת נכון?

במהלך שעות היום, העור שהוא השריון של הגוף בא במגע עם לכלוך רעלים, קרינת שמש, פיח, אבק ועוד. הלילה הוא הזמן של העור להתחדש לקראת היום הבא, ולתקן את הנזקים שנוצרו במהלך היום. מכאן חשיבות מכרעת יש לשינה עם עור נקי ומלא לחות המסייעת לתאים בתהליך ההתחדשות ומעכבת את נזקי הגיל והזמן.

לדברי ד"ר סילבי פואניונק, מומחית ברפואת עור ופלסטיקה, יועצת למותג ליראק פריז: "הטעות הנפוצה של הרבה נשים היא, למרוח על העור את חומרי הלחות טרם ניקוי יסודי של הפנים, או הסתפקות במסיר איפור בלבד. טעות זו גורמת גם להצטברות מיותרת של אבנית עורית וגם לחוסר יעילות בספיגת הקרמים וחומרי הלחות בעור. זו הסיבה החשובה בעטיה יש להקפיד על ניקוי יסודי ועמוק מדי יום של העור".

ניקוי 150מל ליראק פריז 149שח צילום אסף לוי 2 - שגרת ניקוי פנים, מהי חשיבותה ואיך עושים זאת נכון?
מים מיסילריים של "ליראק" לניקוי עמוק של הפנים ואזור העיניים, מתאימים לכל סוגי העור, מנקים את העור מסבום ותאים מתים ואינם מייבשים את העור.
המים המיסילריים מועשרים בלחות לניקוי עמוק ללא ייבוש של העור. ברובד החיצוני – מנקים את העור מלכלוך ושאריות איפור ומזהמים סביבתיים וברובד הפנימי – מסלקים ביעילות שאריות שומן (סבום) ושאריות תאים מתים. מתאים מאוד לניקוי ריסים מלאכותיים ולניקוי לאחר טיפול שיקום גבות. 
פסולת כמו שאריות שומן, תאים מתים, שאריות איפור וגם לכלוך מזיהום שנמצא באוויר, ומציף אותה מחוץ לעור, כך  הוא מנקה את העור ביסודיות.
רכיבים פעילים: חומצה היאלורונית – להענקת לחות והעשרת העור, תחליב אנזימטי פעיל נגד מזהמים. מחיר: 179 ₪

ד"ר פואניונק מסבירה מהם שלושת השלבים לניקוי נכון ויסודי של עור הפנים:

מסיר איפור: צעד ראשון, שימוש בתחליב ניקוי מיסלרי המתאים גם להסרת איפור מאזור העיניים. רצוי לבחור תחליב המצויד בפעולה כפולה: גם הסרת איפור מהפנים ומהעיניים וגם ניקוי יסודי של פסולת, זיעה ושאריות תאים מתים. תחליבים המצויידים בחומצה היאלורונית וגליצרין ישמרו על לחות העור.

ניקוי פנים צילום ליראק פריז 2 - שגרת ניקוי פנים, מהי חשיבותה ואיך עושים זאת נכון?

סבון פנים: בשלב הבא יש להשתמש בסבון פנים שמטרתו להסיר שאריות האיפור שעדיין נשארו – כיוון שחלק מהאיפור הוא במרקם אבקה, מסיר האיפור הינו על בסיס שמן, על מנת להפריד את האבקה מהעור. לאחר שהסרנו מהעור את האיפור, נשטוף עם סבון ייעודי לניקוי פנים כדי להיפטר מהלכלוך היומיומי מפני השטח. סבון פנים המצוייד  בחומצה היאלורונית ישמור על לחות העור ומרכיב של חומצה לקטית יסייע לטיהור הנקבוביות. 

ניקוי העמוק: הסרת תאים מתים ומניעת הצטברות אבנית, באמצעות מים מיסלריים. המים המיסלריים ינקו ברובד החיצוני כל לכלוך שעוד נותר, תאים מתים ושומן עורי, בחרו בתכשיר המכיל חומצה היאלורונית  על מנת להותיר את העור רווי לחות. המים המיסלריים חודרים לרובד העמוק של העור ומסלקים ממנו שומן מיותר (סבום).

כך, בשלושה שלבים פשוטים מכינים את העור לקליטת חומרי הלחות ושומרים עליו מפגעי הזמן והסביבה. התחושה בסיום שלבים אלו, הלוקחים מספר דקות בלבד, הינה תחושה נקיה ומרעננת וכעת העור מוכן באופן אופטימלי לקליטת חומרי הלחות המתאימים.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]