עשרת הדיברות לשמירה וטיפוח העור בעונת הקיץ.

ויקי רווח, מנהלת ההדרכה של JUVENA
4108 - עשרת הדיברות לשמירה וטיפוח העור בעונת הקיץ.

האם ידעתם שבקיץ העור מתייבש ומאבד מהלחות שלו, לחות שחיונית למרקם רך וגמיש. לכן, חשוב לשמור על רמת לחות גבוהה ושטבילה במי הים המלוחים או במי הבריכה מלאי הכלור, מייבשת את עור הפנים וגורמת לנזק. ביציאה מן הים או מהבריכה?

ויקי רווח, מנהלת ההדרכה של JUVENA בישראל מעניקה את עשרת הדיברות לשמירה וטיפוח העור בעונת הקיץ, בלחות והימים החמים.

קרם הגנה: "חשוב להגן על העור מפני השמש באמצעות מריחת קרם הגנה בעל מקדם הגנה גבוה של לפחות SPF 30. מומלץ למרוח את קרם ההגנה כ-20 דקות לפני החשיפה לשמש ולחדש כל מספר שעות".

4112 - עשרת הדיברות לשמירה וטיפוח העור בעונת הקיץ.

פילינג: "תאי העור מתים ומתחדשים באופן טבעי. בכדי לעכב את קצב הזדקנות העור, מומלץ לזרז את קצב ההתחדשות באמצעות פילינג. הסרה יסודית ויזומה של תאי העור תעודד את קצב התחדשות התאים כך שהעור יהיה חלק ואחיד יותר ובעל מרקם קטיפתי. הפילינג עוזר גם בניקוי עמוק של הנקבוביות ומזרז את זרימת הדם שתורמת לטיהור העור. מומלץ לעשות פילינג בין פעמיים לשלוש פעמים בשבוע".

קרם לחות: "בקיץ העור מתייבש ומאבד מהלחות שלו, החיונית חיונית למרקם רך וגמיש. מומלץ להשתמש בקרם פנים עשיר בלחות מוגברת הנספג היטב בעור, וכן עשיר בחומצה היאלורונית שמרווה את עור הפנים וויטמין E שמגן עליו".

4111 - עשרת הדיברות לשמירה וטיפוח העור בעונת הקיץ.

לחות לשפתיים: "בקיץ לשפתיים יש נטייה להתייבש ולהיסדק מהחום הכבד ומהחשיפה לשמש. יש נטייה לא לייחס חשיבות רבה לשפתיים, אבל מומלץ לאמץ את ההרגל ולטפח אותן יומיום במקביל לטיפוח עור הפנים. לכן כדאי להשתמש בקרם טיפוח ייעודי לשפתיים וחשוב שהקרם יהיה עשיר בחומצה היאלורונית השומרת על הלחות ומונעת יובש, ובמשי שהינו רכיב שמרכך ושומר על הגוון הטבעי של השפתיים".

מים מסילרים: "חשוב לדעת שטבילה במי הים המלוחים או במי הבריכה מלאי הכלור, מייבשת את עור הפנים וגורמת לנזק. ביציאה מן הים או מהבריכה, מומלץ להשתמש במים מיסלרים המנקים את עור הפנים ושומרים על הלחות הטבעית של העור. מומלץ להשתמש גם בוקר וערב על עור פנים נקי".

קרם צוואר ומחשוף: "אזור הצוואר והמחשוף הם אזורים דקים ורגישים ובקיץ הם חשופים לנזקי השמש. לכן, מומלץ להשתמש בקרם צוואר ודקולטה כדי להזין, לרכך ולהגן על אזורים אלה".

4110 - עשרת הדיברות לשמירה וטיפוח העור בעונת הקיץ.

סרום לחויות: "בקיץ העור מתייבש ומאבד מהלחות שלו, לחות שחיונית למרקם רך וגמיש. לכן, חשוב לשמור על רמת לחות גבוהה. מומלץ להשתמש בסרום לחויות המעניק לחות אינטנסיבית ומשאיר את העור רך וגמיש".  סרום לחות המבוסס על פרח האדלוויס מומלץ מאוד בשל יכולת ההגנה הגבוהה של הפרח על העור".

מסכת טיהור: " בקיץ לעור כל סוגי העור ובדגש על עור שמן יש נטייה להפרשת זיעה מוגברת. השילוב של הזיעה והלכלוך וזיהום האוויר, מצריך ניקוי יסודי יותר של העור. מומלץ לעשות מסכת ניקוי וטיהור לפחות פעם בשבוע שתחזיר לעור את החיות שלו ותחדש את התאים".

4109 - עשרת הדיברות לשמירה וטיפוח העור בעונת הקיץ.

מסכת לחות: "בקיץ העור מתייבש ומאבד מהלחות שלו, הלחות חיונית למרקם רך וגמיש. לכן, חשוב לשמור על רמת לחות גבוהה ופעם בשבוע מומלץ לעשות מסכת לחות במרקם ג'ל המרגיעה, מרעננת ומלחחת את עור הפנים באינטנסיביות".

להרבות בשתיית מים: "מים הם חלק בלתי נפרד משגרת טיפוח הגוף, עור הפנים, השפתיים והצוואר. יש להם חשיבות גבוהה בשמירה על העור שלנו. חשוב להקפיד לשתות לפחות בין 8-10 כוסות מים ביום, שעוזרים לחילוף החומרים בגוף ובשמירה על עור פנים בריא ורענן".

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]