המותג לה רוש פוזה למען קבוצת "שלובות קריות"- להעלאת המודעות למחלת הסרטן.

4063 - המותג לה רוש פוזה למען קבוצת "שלובות קריות"- להעלאת המודעות למחלת הסרטן.

נציגי הנהלת חטיבת הקוסמטיקה של "לוריאל ישראל", המשווקת את מותג לה רוש פוזה, הגיעו בסופ"ש האחרון לארוע של קבוצת "שלובות קריות" שהוקמה ע"י איריס לוי מתוק המחלימה מסרטן השד וחנה כץ, תרמו 250 ערכות הגנה מהשמש למחלימות, במטרה לסייע להן לשמור על עורן בתקופה הרגישה שלאחר ההחלמה.

לארוע אשר נועד להעביר את המסר "לכו להיבדק, הסרטן לא מבחין" הגיעו אילן נפתלי מנכ"ל החטיבה, צח סימון מנהל התקשורת של המותג, גל להב מנהלת המותג ובת חן דנין מנהלת נציגות רפואית במותג לה רוש פוזה.

4065 - המותג לה רוש פוזה למען קבוצת "שלובות קריות"- להעלאת המודעות למחלת הסרטן.
חנה כץ, אילן נפתלי, איריס לוי.

במסגרת הפעילות להעלאת המודעות למחלת הסרטן, יצא משט בהשתתפותן של כ- 250 נשות "שלובות" ובני משפחותיהן, שעלו על כ-40 יאכטות של קהילת שייטי כרמל וקבוצת "אריות חיפה" שהחל ממפרץ חיפה ולאורך חופי הקריות שנהנו כל רגע מהאווירה המעצימה.

את יריית הפתיחה לאירוע החגיגי פתח אילן נפתלי שאמר לאורחות: "אין יותר משמח מלהיות חלק מאירוע מעצים וחשוב כל כך. מותג "לה רוש פוזה" חרט על דגלו את המחויבות להעניק חיים טובים יותר לעור רגיש, וכחלק מהמחויבות הזו אנו שמחים לתרום היום ערכות הגנה לכל משתתפות המשט, בנוסף, במסגרת מרכז טיפוח ויופי שהקימה "לוריאל ישראל" במרכז הסרטן בשיבא, המיועד למתמודדים עם מחלת הסרטן, תורם המותג את מוצריו ללא עלות ועל בסיס קבוע, על מנת לשפר ולו במעט את ההתמודדות של החולים עם ההשפעה של הטיפולים על העור."

4064 - המותג לה רוש פוזה למען קבוצת "שלובות קריות"- להעלאת המודעות למחלת הסרטן.
בת חן דנין, חנה כץ, איריס לוי מתוק, צח סימון ואילן נפתלי.

איריס לוי מתוק ממקימי קבוצת שלובות קריות: "זו מסורת שנה שניה, שבה אנו חוגגות  אירוע מסוג זה, שמטרתו קודש להעלאת המודעות למחלת הסרטן וללכת להיבדק. אני שמחה על הירתמותם של אנשי מותג לה רוש-פוזה, שגם השנה החליטו  לתרום לארגון מוצרי הגנה מהשמש לכל משתתפי המשט".

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]