לילית קוסמטיקה מרחיבה את קטגוריות הבישום והטיפוח, עם מותג הטיפוח NUXE ומותג הבישום Juliette has a gun.

4039 - לילית קוסמטיקה מרחיבה את קטגוריות הבישום והטיפוח, עם מותג הטיפוח   NUXE ומותג הבישום Juliette has a gun.

לילית קוסמטיקה זכתה בזיכיון הבלעדי להפצה בישראל של מותג הטיפוח הצרפתי NUXE שהיה בעבר תחת זיכיון קבוצת ניאופרם, ומותג הבישום הנישתי המצליח Juliette has a gun היה בזיכיון קבוצת דנשר, לילית צופה את ההשקעה במותגים אלו במחזור שנתי צפוי של כ-15 מיליון ₪ בשנה.

יעל בילט מבעלי לילית קוסמטיקה מסרה:
"אני  גאה לבשר על קבלת הזיכיונות למותג הבישום הנישתי "Juliette has a gun" , מותג בישום יוקרתי, טרנדי ונחשק, שזוכה להצלחה גדולה בעולם כחלק מעליית הביקוש לבשמי נישה יוקרתיים וייחודיים וכן למותג הטיפוח הצרפתי המצליח NUXE . אנו בלילית קוסמטיקה חרטנו על דגלנו להוביל בחדשנות לצרכן ולחולל מהפכה במגוון המוצרים והמותגים המגיעים לישראל. לאור הטרנד הגובר של גידול קטגוריית בשמי הנישה, לילית מעמיקה ומתרחבת לקטגוריות נוספות ומחזקת את האחיזה בקטגוריית בשמי הנישה והקוסמטיקה הסלקטיבית.

4040 - לילית קוסמטיקה מרחיבה את קטגוריות הבישום והטיפוח, עם מותג הטיפוח   NUXE ומותג הבישום Juliette has a gun.
עליזה ז'אבס בעלים של NUXE .

NUXE נוסד על ידי עליזה ז'אבס בשנת 1989ומציע מוצרי אנטי אייג'ינג, לחויות לעור הפנים, לחויות לעור הגוף, מוצרי הגנה מהשמש, שמנים רב שימושיים (שיער, עור הפנים ועור הגוף), לפי קטגוריות גיל וצרכי העור. המותג חורט על דגלו  שמירה על איכות הסביבה ובע"ח, אריזות המוצרים ניתנות למיחזור והוא שותף בתוכנית "גג לדבורים" בשיתוף עם מוזיאון הלובר לשמירה על דבורים והקמת מושבות.

4041 - לילית קוסמטיקה מרחיבה את קטגוריות הבישום והטיפוח, עם מותג הטיפוח   NUXE ומותג הבישום Juliette has a gun.
רומנו ריצ'י הבעלים של Juliette has a gun.

Juliette has a gun נוסד בשנת 2006 על ידי רומנו ריצ'י, הנין של מעצבת העל נינה ריצי' והנכד של יוצר הבשמים הנודע רוברט ריצ'י. מדובר במותג נשי, עצמאי וחזק, בעל מסורת איתנה. כל בושם מציג היבטים שונים של אישיות חזקה,  סיפור אחר, והכל על דרך הומוריסטית ועוקצנית, דבר אשר יוצר באז בעולם הבישום תוך שמירה על איכות ללא פשרות ומקוריות.

ניתן יהיה להשיג החל מחודש אוגוסט 2020 בסניפים נבחרים של רשת סופר-פארם, אתר גילטי ובתי מרקחת נבחרים.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]