סלין דיון נבחרה להוביל את קמפיין אביב – קייץ 2020, למותג צבעי השיער "אקסלנס" של לוריאל פריז.

3896 - סלין דיון נבחרה להוביל את קמפיין אביב - קייץ 2020, למותג צבעי השיער "אקסלנס" של לוריאל פריז.

הזמרת סלין דיון הממלאת אולמות כבר שנים בלאס ואגס ובכל מדינה שאלייה היא מגיעה ואשר תגיע להופעת בכורה בישראל באוגוסט 2020, נבחרה להוביל את קמפיין מותג צבעי השיער "אקלסלנס", של לוריאל פריז לאביב קייץ 2020, שיעלה בישראל באמצע חודש מרץ הקרוב.

מעבר לקולה העוצמתי והנוכחות הבימתית המרשימה והיותה אחת מהזמרות המפורסמות האיכותיות והפופולריות בעולם, היא נחשבת גם לאייקון אופנה ונתפסת כאישה חזקה, בטוחה בעצמה ובעלת ערך עצמי גבוה.

3897 - סלין דיון נבחרה להוביל את קמפיין אביב - קייץ 2020, למותג צבעי השיער "אקסלנס" של לוריאל פריז.

סרטון הפרסומת של קמפיין אקסלנס אשר צולם בפריז, מדגיש את הצד ההומוריסטי והשובבי של סלין דיון. כאשר המסר המרכזי של הקמפיין הוא "COLOR WITH "RESPECT, לתת לשיער שלך, לקרקפת שלך ולצבע שלך את הכבוד והטיפוח שמגיע להם. כי מגיע לך הטוב ביותר".

3898 - סלין דיון נבחרה להוביל את קמפיין אביב - קייץ 2020, למותג צבעי השיער "אקסלנס" של לוריאל פריז.

סלין דיון מסרה על עבודתה עם לוריאל פריז: "אני בשלב בחיים שלי בו אני מתרגשת להשתמש בקול שלי כדי להעצים את כל הנשים על מנת שהן תרגשנה יפות ובטוחות בעצמן, כדי שהן תלמדנה לקבל את עצמן באהבה."

עוד מסרה סלין על העצמה נשית מודל 2020: "אני מרגישה מועצמת כאשר אני מסתכלת על החיים והקריירה שלי. בזמנו, הייתי אמנית שנדרשה להוכיח בתעשייה דברים מסוימים ועבדתי קשה מאד כל חיי. אבל עכשיו אני עושה את הכול עבורי, ומתוך תשוקה, זה נותן לי ביטחון עצמי פנימי רב."

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]