חברת"יוקו סיסטם ישראל" ממליצה להורים ולמעצבי שיער:"הימנעו מהחלקת שיער מתחת לגיל 13".

3825 - חברת"יוקו סיסטם ישראל" ממליצה להורים ולמעצבי שיער:"הימנעו מהחלקת שיער מתחת לגיל 13".

כאשר חברת "יוקו סיסטם", הגיעה לישראל בשנת 2004, ממוצע הגילאים להחלקת שיער היה בין הגילאים 30-50, למרבה התמיהה ב-3 השנים האחרונות ירד ממוצע הגיל בהחלקות שיער מגיל 15 לגיל 8-10, ולאור מגמה זו יוצאת חברת יוקו סיסטם באזהרה ובמסר חשוב שאין להתחיל את החלקת השיער בגילאים מוקדמים.       

בבסיס ההמלצה של החברה עומדת החלטה מקצועית ומוסרית לאור מגמה של גידול רב בביקוש להחלקות שיער החל מגיל 8 . בחברה מציינים: "אנו מקבלים משובים מהשטח על דרישה להחלקות שיער בגיל צעיר מאוד. ב 3-4 השנים האחרונות ישנה מגמה של ירידת ממוצע הגילאים להחלקות שיער, לרוב בגלל חוסר מודעות מצד ההורים או כתוצאה מהשפעה חברתית. חשוב לנו כחברה שקיבעה סטנדרטים בינלאומיים של מצוינות להביע עמדה מקצועית בנושא, להרחיב ולעודד את הדיון בקרב העוסקים בתחום ולעודד הסברה מקצועית כלפי ההורים עם מסר תומך "לא להתחיל בגיל מוקדם החלקת שיער".

3826 - חברת"יוקו סיסטם ישראל" ממליצה להורים ולמעצבי שיער:"הימנעו מהחלקת שיער מתחת לגיל 13".

בחברה מבהירים; "שימוש בהחלקת שיער בגיל צעיר יש בו לפגוע בשיער טבעי. אף על פי שמוצרי "יוקו סיסטם" הם היחידים שמומלצים לשיער טבעי ע"י מעצבי שיער ומסימני ההיכר של המוצרים לשימוש מקצועי בלבד בולט נושא אבטחת איכות מכסימלית מצד היצרן, אנו ממליצים להורים להימנע מלבצע החלקת שיער ברף גילאים צעיר. ההמלצה שלנו היא לבצע הסברה להורים בגין התועלות והנזקים הנלווים לחשיפה בגיל צעיר להחלקות שיער. ישנם מקרים שבהם שיקול הדעת של הורים לבצע החלקת שיער לבת בגיל צעיר הוא מוצדק ולרוב נובע מסיבות "חברתיות" שבהם שיער מקורזל או שיער מורכב המצריך שיקום הופך ללעג חברתי, במקרים אלו החלקת השיער תהווה "קרש הצלה" של שיפור רגשי בתוצאה של שיער חלק– ב 80 אחוז מהמקרים אין צורך בהחלקת שיער. להבנתנו הנזק גדול מהתועלת", מציינים בחברה. "גם שיקולי נוחות של ההורים כגון עיסוק בשיער אחרי חפיפה וסירוקו בבוקר כחלק מההתארגנות לבית הספר, פעולה שמצריכה 'תוספת זמן' של סירוק השיער, למרות שהחלקת שיער פותרת בעיה זו", עדיין לא ממליצים בחברה לפנות לפתרון זה. בחברה מציעים חלופות של מוצרים אקטיביים של 'יוקו' תוצרת יפן, כגון "מתיר קשרים" לסירוק קל ומהיר, "מסכות שיער לריכוך שיער", ותרסיס "ריפר-טרו" המיועד לחידוש ושיקום שיער".

3828 - חברת"יוקו סיסטם ישראל" ממליצה להורים ולמעצבי שיער:"הימנעו מהחלקת שיער מתחת לגיל 13".

חברת "יוקו סיסטם ישראל" היא בעלת הזיכיון הרשמי מטעם "יוקו סיסטם העולמית" אשר נוסדה על ידי ספרית יפנית בשם 'יוקו יאמאשיטה' והפכה עם צאתה בשנת 2000 להצלחה עולמית מסחררת אשר שינתה את תרבות הצריכה של החלקות שיער למגוון סוגי שיער במדינות רבות בעולם בעלות אקלים וסוגי שיער שונים. בהנהלת החברה אפשרו לעוסקים בתחום ללמוד פרקטיקה מקצועית תואמת לחומרי הגלם  YUKO ולהציע ללקוחות להיפטר לצמיתות ממייבשי ומגהצי שיער וכן מסידור שיער (פן) במספרה תוך תהליך ריענון והחייאה של השיער, החיסכון הכלכלי לצד נוחות אסתטית אפשרו לעשרות מיליוני נשים בעולם לגלות את הטכנולוגיה השימושית פורצת דרך של "יוקו סיסטם". בבסיס הטכנולוגיה הפטנטית של "יוקו סיסטם" נעשה שימוש ב'ננו טכנולוגיה' ו'מי זהב' המסוגלים לחדור ל DNA של השערה וליישר אותה מבפנים. אבטחת האיכות של המוצרים מכילה מס' מוצרים נלווים המיועדים להגן על השיער מהחום של המגהץ ולהטמיע באמצעות תרסיס 'מי זהב' את חומר ההחלקה. חומרי הגלם כוללים חציצה בין השיער שבא במגע עם חומרי הגלם לקרקפת שאיננה באה במגע עם חומרי הגלם ומכאן גם נגזרת של אבטחה מעשית בהחלקה. לחברה אישורי משרד הבריאות בתקנים בינלאומיים והיא נחשבת להחלקה בעלת מאפיינים של יכולות שיקום אקטיביות גבוהות לצד עמידות בפני מגע עם מלח ים, כלור של בריכה, אבנית במקלחת ותנאי מזג אוויר קיצון בהתאם לעונות השנה – בכל הפרמטרים האלו השיער יישאר חלק ללא תלות או צורך במייבשי שיער או מגהצי שיער. בישראל כ 11 אלף בעלי מלאכה המוגדרים כמספרות ומעצבי שיער, בדירוגים משתנים של 'סלוני יוקרה' ועד 'מספרות עירוניות', לצד אלו שצירפו את החלקות השיער כשרות נוסף לתחומי האסתטיקה של עיסוקם.  חשוב להדגיש כי חב' "יוקו סיסטם ישראל" אינה מחזיקה בבעלותה מספרות אלה עוסקת בשיווק מוצרי שיער בלבד.

3827 - חברת"יוקו סיסטם ישראל" ממליצה להורים ולמעצבי שיער:"הימנעו מהחלקת שיער מתחת לגיל 13".

חברת "יוקו סיסטם ישראל" פעילה בישראל משנת 2004 וחתומה על המושג 'החלקת שיער' ו'החלקה יפנית', מוצרי החברה שמיובאים מיפן משווקים בשתי קטגוריות עיקריות; חומרי גלם לשימוש מקצועי למספרות בלבד, ומוצרי טיפוח לשימוש עצמאי. מאז כניסתה לישראל הטמיעה החברה מבנה חשיבה מחקרי ופרקטי בקרב אלפי סלוני יופי ובעלי מקצוע וזאת באמצעות השתלמויות מקצועיות התואמות את שיטות העבודה ומוצרי החברה. מוצרי החברה משווקים במאות "נקודות שרות מוסמכות" בישראל.

חברת 'יוקו סיסטם ישראל' מנגישה קו ייעוץ מקצועי בנושא החלקות שיער 1800-326-326 (24/7). אתר החברה : https://www.yukosystem.co.il/

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]