מייבלין ניו -יורק משיקה ב -IGTV את, Make_It_In_NYC#.

3349 - מייבלין ניו -יורק משיקה ב -IGTV את, Make_It_In_NYC#.

מותג האיפור "מייבלין ניו -יורק", מביא את חדשנות ה-IGTV ומשיק פרויקט ריאליטי תחרותי, בנושא ביוטי ואיפור באינסטגרם TV, תחת השם: Make_It_In_NYC#.

בסדרה אשר צולמה בניו יורק מככבות 4 משפיעניות רשת מובילות מהארץ: אנג'ל ברנס, עם 283 אלף עוקבים באינסטגרם, רומי אברג'יל הטרנסג'נדרית הצעירה ביותר בארץ, עם 59 אלף עוקבים,  אור יעקב עם 87.7 אלף עוקבים וליזה ביך עם 223 אלף עוקבים ובעלת ולוג מצליח.

3352 - מייבלין ניו -יורק משיקה ב -IGTV את, Make_It_In_NYC#.

 עם תום שידור הסדרה יתקיים הגמר, בו תיבחר אחת הבנות למנצחת, בבחירה אינטראקטיבית ע"י החלטת העוקבים באינסטגרם. ניצחון במשימת הגמר הוא שיקנה לאחת הבנות את התואר הנחשק: בחירה כנערת ה-IT GIRL של מייבלין ניו -יורק בישראל.

במסגרת הסדרה עוברות הארבע משימות הקשורות לעולמות הביוטי והאיפור ברחבי ניו יורק, כמו: איפור תוך כדי נסיעה בטקסי או בסאבווי, לאכול אוכל ניו –יורקי מדוכני רחוב מבלי שיזוז השפתון העמיד, התאמת גוונים של מייק-אפ לעוברי אורח בטיים סקוור, מריחה של ג'ל עמיד לגבות לעוברי אורח ועוד משימות משעשעות. הסדרה כוללת שורת משימות המשודרות בכל פרק, כאשר ניצחון המשימות הוא שמקנה למנצחת מבין הבנות את יתרונה במשימת הגמר.

3350 - מייבלין ניו -יורק משיקה ב -IGTV את, Make_It_In_NYC#.

הפורמט כולל 9 פרקים: שבעה פרקי תוכן שיתעדו את המשימות בעיר הגדולה ועוד שני פרקים נלווים: פרק של סרטוני HOW TO'S  בו הבנות מדגימות איך ניתן לייצר בעזרת מוצרי מייבלין את מראי האיפור שלהן ופרק נוסף של פספוסים ומאחורי הקלעים בעיר הגדולה.

3351 - מייבלין ניו -יורק משיקה ב -IGTV את, Make_It_In_NYC#.

ליטל חי, מנהלת קטגוריית האיפור של מייבלין ניו-יורק מוסרת : "המחשבה מאחורי בחירת קונספט תוכן עדכני ורלוונטי לצרכנים שלנו, בשילוב פלטפורמה חדשנית ובהשתתפות משפיעניות מובילות, נעשתה במטרה לפנות לקהל הלקוחות הצעיר של מייבלין, אשר צורך תוכן באינסטגרם, באמצעות IGTV – פלטפורמה המספקת תוכן מדליק, עדכני וטרנדי הנותן ערך מוסף. כולן משפיעניות חזקות באינסטגרם ובעלות מאות אלפי עוקבים ומעריצים."

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]