אזעקת טרנד: כחול אקסטרים באיפור.

3229 - אזעקת טרנד: כחול אקסטרים באיפור.

מריו דדיואנוביק המאפר הקבוע של קים קרדשיאן העלה בשבוע שעבר לחשבון האינסטגרם שלו תמונה של הדיווה שחשפה טרנד חדש עפעף אקסטרימי בצבע כחול אלקטריק.

3233 - אזעקת טרנד: כחול אקסטרים באיפור.

3238 - אזעקת טרנד: כחול אקסטרים באיפור.

3235 - אזעקת טרנד: כחול אקסטרים באיפור.

"לכחול מנעד גוונים כמעט אינסופי, וכולם לוהטים – כחול נייבי עמוק, כחול פרוסי, רויאל מלכותי או אלקטריק, תכלת אופטימי, אינדיגו וכמובן כחול מטאלי. מסיבה זאת הוא ורסטילי. למראה יומיומי, ניתן  לאפר את העפעף העליון בגוונים טבעיים ולהדגיש בכחול רק את תיחומי העיניים. למראה דרמטי יותר – עין מעושנת בגוונים של כחול יעניקו דומיננטיות עוצמתית ונוכחת. ניתן כמובן גם להחליף את האייליינר השחור הקלאסי באייליינר כחול או במסקרה כחולה. אם תרצו לשדרג מראה במהרה מהיום לערב, הניחו באמצעות האצבע כתם צללית כחולה מטאלית במרכז העפעף ומראה האיפור שלכן ישודרג במהרה". אומר גורו המייקאפ בועז שטיין.

3230 - אזעקת טרנד: כחול אקסטרים באיפור.

3232 - אזעקת טרנד: כחול אקסטרים באיפור.

 

3236 - אזעקת טרנד: כחול אקסטרים באיפור.

3231 - אזעקת טרנד: כחול אקסטרים באיפור.

"הכחול מועדף גם על חובבות הציפורניים בשל העובדה כי מדובר בגוון נועז ובולט הדומה לגוון האדום הלוהט" מסבירה חני אטיאס המדריכה הראשית של ORLY. "היתרון של הגוון טמון ביכולתו להתאים לכל גוון עור, עם זאת עבור בהירות עור מומלץ לבחור בכחול בדרגת כהות גבוהה על מנת ליצור אפקט של ניגודיות בעוד שלבעלות גוון עור כהה יתאים יותר כחול בדרגת כהות בינונית".

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]