כוהנת הפילאטיס דליה מנטבר, משיקה חוג פילאטיס מכשירים לבני נוער.

3475 - כוהנת הפילאטיס דליה מנטבר, משיקה  חוג פילאטיס מכשירים לבני נוער.

כעבור חודשיים אינטנסיביים של חופש ויציאה ממסגרות, צריך לדעת איך לחזור למסגרת בצורה נעימה ונכונה. ספורט, כאשר הוא נעשה בצורה מבוקרת ומאוזנת כמו בפילאטיס, הוא דבר שתורם לחיבור עצמי, לבטחון העצמי, לאיסוף הגוף ולריכוז.

דליה מנטבר המכונה כוהנת הפילאטיס בישראל ושאותה ניתן להגדיר גם כחלוצה שהנחילה את מודעות הפילאטיס בישראל אמרה עם השקת חוג פילאטיס המכשירים לבני הנוער: "הפילאטיס הינו ספורט מתאים ומבוקר במיוחד לבני נוער, בתקופה הסוערת של גיל הנעורים וחזרה רכה ונכונה לספסל הלימודים התובעני לאחר חודשיים של חופש".

3476 - כוהנת הפילאטיס דליה מנטבר, משיקה  חוג פילאטיס מכשירים לבני נוער.

פילאטיס מכשירים הינו ספורט המתאים את עצמו אל המתאמן ובמובן הזה הוא מתאים במיוחד לבני נוער. דווקא בתקופת השתוללות ההורמונים, הלחצים והדרישות הרבות מההורים, המורים, החברה, הגילויים הגופנים והאישיים, הפילאטיס יכול להוות עוגן בטוח, מרים בטחון ואנרגיות למתבגרים העמוסים בשל העקרונות על פיהם הוא מושתת:

מודעות– מודעות לתנועות הגוף וליכולותיו על מנת לבצע את התרגילים כהלכה מבלי לפגוע בגוף.

איזון– כוח וגמישות בצורה מאוזנת בשרירי הגוף, חלקי הגוף השונים, שאיפה לאיזון בין גוף ונפש, שאיפה לאיזון בין 2 חלקי הגוף למניעת כאבים ולשמירה על עמוד השדרה חזק ויציב.

נשימה נכונה– נשימה עמוקה משחררת מתחים, מרגיעה ומעלה חיוך על השפתיים, היא המנוע שמניע את התנועה, מחמצנת את הדם ומעשירה אותו, מעצימה ריכוז.

ריכוז– הגשר שבין המודעות לתנועה. לפני שמתחילים תנועה, לוקחים אוויר, נכנסים לריכוז ומתכננים אלו שרירים לגייס ולהחזיק על מנת לבצע את התרגיל כהלכה.

מירכוז– למצוא את מרכז הכוח שלנו.

שליטה– שליטה בכל תנועה שאנחנו מבצעים. זהו תהליך של מודעות אותו יש לתרגל רבות.

יעילות– לחלק את האנרגיה בצורה נכונה ויעילה במהלך התנועה במטרה לבזבז כמה שפחות אנרגיה.

דיוק– הבסיס לעבודה נכונה עם הגוף והבסיס לגישה מתקנת ונכונה של עבודה על הגוף.

זרימה (אנרגיה)- פיזית ומנטלית יחדיו. זרימה היא מעבר של אנרגיה לתוך תנועה. זרימת אנרגיה בחיינו היא הבסיס להתנהלות טובה וחיים בריאים.  

תרגול נכון של כל עקרונות אלו, לא רק שיכניס את בני הנוער לשגרה בצורה נעימה ונכונה ויעזור לצלוח את תקופה זו עם אנרגיות טובות, אלא כעבור 3 חודשים של אימון בדרך הפילאטיס (מכשירים), הגוף יתחטב, ההקפים יצטמצמו, הגמישות תעלה, הגוף יהיה חזק יותר ומלא אנרגיה- כל אלו חשובים ביותר לבטחון העצמי בגילאים אלו.

לרגל החזרה לבתי הספר ופתיחתו לראשונה של חוג פילאטיס מכשירים לבני נוער בסטודיו דליה מנטבר, יושק החוג במחיר הכרות של 444 ₪ לחודש (מינימום התחייבות ראשונית ל 3 חודשים לטובת השגת תוצאות בשיטת הפילאטיס ולאחר מכן מתחדש בכל חודש בחודשו).

לאתר של דליה מנטבר: https://www.mantver-pilates.co.il/

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]