חברת Allergan משיקה את Juvéderm VOLITE (ג'ובידרם וולייט), הזרקה חדשנית המשפרת את מרקם העור.

מחקרים שנערכו ברחבי העולם מראים כי יותר ממחצית מהנשים מציינות כי מראה עורן תורם תרומה חשובה למראן החיצוני הכללי, בעולם כולו וגם בישראל רוב הלקוחות מבקשות מראה עור זוהר יותר בריא ואיכותי יותר  לקטגוריה הזו חברת Allergan  נכנסת ומעניקה פתרון חדשני לצורך קיים ומשיקה את Juvéderm VOLITE (ג'ובידרם וולייט), ג'ל המכיל חומצה היאלורונית תכשיר חדש להזרקה המיועד לשיפור איכות ומרקם העור, את רמת הלחות שבו ואת גמישותו.

Juvéderm VOLITE (ג'ובידרם וולייט) מתאים לשימוש בפנים, בצוואר, באזור המחשוף ובכפות הידיים עם תוצאות הנשמרות עד ל- 9 חודשים לאחר טיפול אחד ללא צורך בסדרת טיפולים.

אלון גת, מנכל אלרגן ישראלאלון גת, מנכל אלרגן ישראל: "השקת Juvéderm VOLITE מציינת את כניסתה של Allergan לקטגוריית איכות העור כמתחרה משמעותית המציעה תכשיר עם תוצאות למשך עד 9 חודשים בטיפול אחד בלבד. תחום זה צפוי לחוות צמיחה אדירה בשנים הקרובות. כמובילה בשוק, מהלך זה ממחיש את מחויבותה המתמדת של Allergan  להענקת טיפולים אסתטיים רפואיים שרופאים ומטופלים גם יחד מעוניינים בהם. טיפולים אלה נוחים למטופלים ולרופאים וניחנו באיכות גבוהה.

 

ד"ר מאוריציו דה מאיו, ד"ר אלה ריינמן אגוזי, אלון גת מנכ"ל אלרגן ישראל.

ד"ר אלה אגוזי ריינמן מומחית לרפואת עור, יועצת ל"אלרגן" ישראל ובעלת מרפאת אסתטיקה, מוסיפה: "הטיפול ב-Juvéderm VOLITE נועד לשפר את מרקם ואיכות העור. ג'ובידרם ווליט זוהי חומצה היאלורונית המוזרקת ישירות לעומק העור ( לשכבת הדרמיס – השכבה הפנימית של העור ) . שם החומצה ההיאלורונית מעודדת ייצור קולגן ואלסטין ומושכת לחות ( מים ), ועל ידי כך  היא מעניקה לעור מראה רענן , חיוני , מוצק ואלסטי. חשוב להבין שהחומצה ההיאלורונית בווליט הינה דלילה ואין לה יכולת להרים רקמה או להחזיר נפח ואינה בונה את יסודות העור שמתרופפים עם הגיל,  אלא רק תורמת לעור עצמו, לשיפור מרקמו. בכך שאינה גורמת להוספת נפח טמון גם יתרונה שניתן להזריקה לאזורים בהם איננו מעוניינים בנפח כמו – מעל השפה , לחי תחתונה , מחשוף חזה וצוואר.

 

ניסוי קליני של Juvéderm VOLITE אשר בוצע על 131 נבדקים הצביע על שיפור באיכות העור לאחר חודש, ארבעה חודשים ושישה חודשים מתום הטיפול. כעבור חודש לאחר הטיפול, הלחיים של 96% מהנבדקים היו חלקות יותר (הערכת צופה)  ו-91% מהנבדקים דיווחו על שביעות רצון רבה יותר מעורם. התוצאות נותרו יציבות גם שישה חודשים לאחר הטיפול, כאשר המטופלים דיווחו כי המשיכו להבחין בשיפורים משמעותיים ברמות הלחות שבעור והיו שבעי רצון מעורם.

 

את טיפול  ה-Juvéderm VOLITE (ג'ובידרם וולייט), ניתן להשיג במרפאתה של ד"ר אלה אגוזי ריינמן מומחית לרפואת עור, יועצת ל"אלרגן" ישראל ובעלת מרפאת אסתטיקה, ברחוב ז'בוטינסקי 35, רמת גן. טלפון: 035542674.

בנוסף ניתן לבצע את הטיפול גם במרפאות רופאים אחרים אשר התמחו במוצר Juvéderm VOLITE ואשר עובדים עם מגוון מוצרי "ג'ובידרם" המשווקים בישראל על-ידי חברת "אלרגן" .

יופי באזז