המעצבת לימור בן יוסף והסטיליסטית ליאת אשורי משתפות פעולה.

525 - המעצבת לימור בן יוסף והסטיליסטית ליאת אשורי משתפות פעולה.

מעצבת האופנה לימור בן יוסף אשר אחראית לשמלות הערב של מלכות היופי וגם של מיס יוניברס בקרוב, השיקה לאחרונה את מתחם היופי והאופנה שלה בהוד השרון באירוע אופנה מרשים אותו הנחתה הסטייליסטית ליאת אשורי ואשר כלל תצוגת אופנה מלווה בעיצובי שמלות הערב היפייפיות המרשימות והיחודיות.

530

529

531

מתחם  היופי והאופנה משתרע על פני 400 מ"ר ונחשב להכי גדול וייחודי בארץ ומציע לכלה ולמלווה שלה את הצרכים החשובים ביותר ביום הכי חשוב לה כמו: עיצוב אישי לשמלת כלה, דרך תסרוקת ערב מותאמת ועד לאיפור מקצועי ומושלם. גם מלוות הכלה תוכלנה למצוא שם  מלוותיה של הכלה מציעה להן שמלות ערב מעוצבות, שירות איפור מקצועי ותסרוקות מותאמות.

528

526

את דברי הפתיחה ואת תצוגת האופנה הנחתה  הסטייליסטית ליאת אשורי אשר אף שיתפה את האורחים בתהליך היכרותן של השתיים במהלך צילומי שער למלכת היופי 2016 וברעיון שנרקם בין שתיהן אודות עיצוב קולקציה קטנה ומשותפת. סיעור המוחות בין השתיים היה הרמוני ומשותף החל מבחירת הבדים ועד לגזרות ולצבעוניות. עיקר עבודתה של לימור עד כה היה בתחום הכלות והחיבור האישי-מקצועי שלה לליאת הוליד שפה שונה לחלוטין עבור לימור לעולם חדש ונוסף שבו התאהבה.

532

534

533

ליאת חיברה את לימור לשמלות שאינן בהכרח קשורות לכלות, אך בהחלט יכולות לשמש לערב הכי מכובד ומיוחד בשנה עם אמירה קולית וצעירה, בבדים מודפסים בסגנון הבוהו שיק וויקטוריאני ובגזרות מהמאה הקודמת, אך בבדים קלילים וקייצים. שילוב הכוחות בין ליאת שהייתה אחראית על הסטיילינג ועל הסטים יחד עם הכשרון של לימור בתחום השיער והאיפור בא לידי ביטוי בקולקציית השמלות העשירה היפייפיה והמגוונת.

צילום תמונות: תומר הרמן

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]