בר רפאלי הצטלמה הבוקר לרשת האופנה HOODIES – הודיס.

סתיו חורף HOODIES קרדיט צילום אור גפן 51 - בר רפאלי הצטלמה הבוקר לרשת האופנה HOODIES - הודיס.

הבוקר התקיימו צילומי קמפיין סתיו-חורף, 2021 של רשת האופנה HOODIES בהובלת הפרזנטורית הצמודה והדוגמנית בר רפאלי אשר מלווה את המותג החל מ-2014 כאשר לצידה, הספורטאי יובל שמלא שממשיך לייצג את המותג זאת העונה השנייה.

הקמפיין הנוכחי ממשיך את הקו הספורטיבי של HOODIES וצולם בסגנון אקרו יוגה כך שרפאלי ושמלא מצאו את עצמם מרמים זה את זה ומבצעים תרגילי יוגה מסובכים. בנוסף נכחו על הסט עוד דוגמנים מעולמות הספורט אשר ליוו את הצילומים כל אחד בתחומו. 

סתיו חורף HOODIES קרדיט צילום אור גפן 56 1 - בר רפאלי הצטלמה הבוקר לרשת האופנה HOODIES - הודיס.

בצילומים שהתקיימו ברידינג בנמל ת"א, כאשר את הקמפיין הובילו הצוות המקצועי, צלם אופנה שי יחזקאל  והסטייליסט ראובן כהן. רפאלי ושמלא לבשו על הסט כל את פריטי המותג לחורף הקרוב בדגש על פריטי ה- PRO COLLECTION ודגמים נוספים מהקולקציה החדשה כאשר על הסט נכח בכיר הנהלת הקבוצה אורן בר גיל סמנכ"ל קבוצת HOODIES– CASTRO.

סתיו חורף HOODIES קרדיט צילום אור גפן 35 1 - בר רפאלי הצטלמה הבוקר לרשת האופנה HOODIES - הודיס.

אורן בר גיל, סמנכ"ל קבוצת HOODIES – CASTRO מסר: "אנו שמחים ונרגשים להמשיך לעונה נוספת עם הפרזנטורית המובילה שלנו בר רפאלי ועם אלוף נינג'ה ישראל, הספורטאי יובל שמלא, שממשיך איתנו לעונה שניה, שניהם יחד מציגים את החיבור האידיאלי לערכי המותג – אופנה עדכנית ואיכותית במחיר נגיש. אנו בטוחים כי הקמפיין והקולקציה החדשה ימשיכו לחזק את מעמדה של HOODIES כמותג הבייסיק/אקטיב האופנתי המוביל בישראל".

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]