ערב הצדעה ל-70 שנה לאופנה ישראלית: "מורשת של חדשנות" יתקיים במרץ הקרוב.

3047 - ערב הצדעה ל-70 שנה לאופנה ישראלית: "מורשת של חדשנות" יתקיים במרץ הקרוב.

משרד התרבות והספורט ומנהלת אירועי ה – 70 יערכו ב-5 למרץ ערב הצדעה לאופנה הישראלית בסימן "מורשת של חדשנות" שיביא לידי ביטוי את הסיפור הציוני והצלחותיה של תעשיית האופנה הישראלית בארץ וברחבי העולם, ערב ההצדעה יכלול מחוות למשכית, גוטקס ולאייקון האופנה שושנה דמארי.

כ-150 מעצבים ייקחו חלק באירוע ובהם: גדעון אוברזון, ששון קדם, דורין פרנקפורט, שרון טל, עידן לרוס, יובל רביד, אלמביקה, רונן חן, מיכל נגרין, אלון ליבנה, חגית טסה, ירון מינקובסקי, מיקה בשן, ענבל דרור, קובי הלפרין, גליה להב, רזיאלה ועוד מאות מעצבים ובכירי התעשייה יתכנסו לאירוע האופנה הממלכתי הראשון,  בניצוחו של המנהל האומנותי מוטי רייפ, בערב ההצדעה תוצג  האופנה הישראלית במבטים שונים: חיבור לשורשים- תצוגת מקורות ההשראה העיצוביים של המעצבים הגדולים בישראל. חלוצים באופנה – בגדי העולים ובגדי החלוצים. הצדעה לאייקון האופנה שושנה דמארי, האופנה הצבאית, מותגים כחול לבן, אופנת הגברים הישראלית, ההצלחה העולמית של מעצבי שמלות הכלה הישראליים, ההתפתחות הטכנולוגית בעולם האופנה ועוד.

3048 - ערב הצדעה ל-70 שנה לאופנה ישראלית: "מורשת של חדשנות" יתקיים במרץ הקרוב.

שרת התרבות והספורט מירי רגב.

שרת התרבות והספורט מירי רגב מסרה: "האופנה הישראלית היא תבנית נוף מולדתנו. היא המראה להתפתחותה של החברה הישראלית, על שלל גווניה. האופנה שלנו משקפת את הזרמים במציאות הישראלית ומספרת את הסיפור הישראלי לאורך שבעים שנות עצמאותנו.  האופנה הישראלית חוגגת שבעים שנה של יצירתיות ופריצת דרך בארץ ומעבר לים.  אירוע,  החוגג את הישגיה של האופנה הישראלית הוא נדבך חשוב בחגיגות השבעים לקיומה של מדינתנו, על המנעד הרחב של כל פלאיה."

3050 - ערב הצדעה ל-70 שנה לאופנה ישראלית: "מורשת של חדשנות" יתקיים במרץ הקרוב.

המנהל האומנותי מוטי רייף.

במהלך הטקס, יקבלו ארבעה מעצבים את פרסי שרת התרבות והספורט למעצבים בתחום האופנה כאות הוקרה והערכה של החברה הישראלית למעצבים בתחומי האופנה, על פועלם ותרומתם לעולם האופנה בישראל. פרס מפעל חיים יוענק למעצב גדעון אוברזון על פעילות יוצרת ומרשימה אשר השפעתה ניכרת בהתפתחות עיצוב האופנה בישראל. פרסי מעצבי האופנה לשנת 2018 יחולקו לרונן חן על הקמת מותג עצמאי שפעיל שיותר מ-25 שנה בארץ ובחו"ל בתחום "ready to wear", אלירן נרגסי, ממובילי המהפכה של השנים האחרונות בתחום בגדי גברים ושחר אבנט, מעצבת אופנה שבתוך זמן קצר ביססה את מקומה בעולם האופנה בישראל ובחו"ל.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]