עצות מעשיות בבחירת התסרוקת לכלה

570ba2a628bae - עצות מעשיות בבחירת התסרוקת לכלה

מעצב השיער רואי דניאל, שגריר מותג היוקרה לטיפוח השיער "קרסטס" בישראל, מנדב טיפים ועצות מעשיות, כיצד ואיך להתמודד עם השיער ובחירת התסרוקת המתאימה והמושלמת לאחד הימים החשובים ביותר בחייה של כל בחורה צעירה, הערב שבו היא הופכת לכלה. אחת ההמלצות הראשונות שלו היא שכדי למנוע את המצב בו השמלה הסופית לא תתאים לתסרוקת, רצוי לעשות את תסרוקת הניסיון לאחר הבחירה הסופית על שמלת הכלה.

בעת תסרוקות הניסיון חשוב מאוד לבחון כיצד התסרוקת מתאימה למראה הכללי ולא רק למראה הפנים. לכן, חשוב לעמוד עם התסרוקת, להרגיש ולראות איך זה נראה בעמידה ומצדדים שונים. כמו כן, חשוב להתאים את גובה התסרוקת לגובה הכלה כדי שיהיה בפרופורציות הנכונות.

מומלץ לחפוף את השיער בלילה שלפני החתונה ולא באותו הבוקר, כדי שהשורשים של השערה יתיישבו בצורה טובה יותר בעת הייבוש והעיצוב של השיער וכך השיער מקבל גם ברק מקסימאלי. כמן כן, מומלץ לעשות פן על שיער יבש, על מנת למזער נזק בשיער.

570ba2a4be9f6 - עצות מעשיות בבחירת התסרוקת לכלה

אביזרים בשיער במידה ואת משלבת קשת בתסרוקת החתונה, מומלץ לנסות את הקשת כמה ימים לפני החתונה, למשך 4 שעות לפחות, כדי לבדוק שהקשת לא מכאיבה. חשוב לבדוק שאם את מרחיבה מעט את הקשת, היא לא חוזרת לגודלה המקורי.

מומלץ למתוח את העיניים באמצעות צמות פנימיות עדינות שאינן בולטות, מה שנותן מראה מאוד מחמיא לכל כלה בכל גיל.

פוני שפונה הצידה, יכול להתאים ולהחמיא כמעט לכל כלה, הפוני ממסגר את הפנים בצורה רכה ויפה. כמובן שחשוב להתאים את הפוני למבנה הפנים. פוני בקו ישר, לדאוג לגזור חודש וחצי לפני החתונה ובמידת הצורך ניתן לגזור אותו ביום החתונה, רק שיהיה קצת מעבר לגבות. חשוב לזכור כי פוני כזה לא מתאים לבעלות מצח קטן.

570ba2a5a216e - עצות מעשיות בבחירת התסרוקת לכלה

מומלץ למצוא תסרוקת נינוחה וטבעית, שמתאימה לאישיות של הכלה ומושפעת מפרופורציות גולמיות ומחמיאות, שמצד אחד נראית זוהרת ומצד שני קולית ונונשלנטית, בסגנון השטיח האדום.

הינומה לשיער בדרך כלל מחברים את ההינומה לשיער באמצעות מסרקיות פשוטות וזולות מפלסטיק ולכן חשוב לבדוק שאין שאריות של פלסטיק   בשיניים של המסרקיה, מה שעלול להרוס את התסרוקת כשמורידים את ההינומה. במידה ויש שאריות על המסרקיה מומלץ לשייף את השיניים שלה לפני השימוש עם פצירה.

לסיום כדי לשמור על התסרוקת "שלמה" אסור להישען על השיער בדרך לצילומים ו/או לאולם.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]