קבלו את הרימון: השחקן החדש בקטגורית מוצרי הטיפוח

570ba37eaf4c8 - קבלו את הרימון: השחקן החדש בקטגורית מוצרי הטיפוח

יקב רימון משיק את  סדרת "Pomegranate", מוצרי טיפוח יוקרתיים וטבעיים על טהרת פרי הרימון המיוצרים בישראל ורשומים כפטנט עולמי. הסדרה החדשה כוללת מוצרים בקטגורית פנים, גוף, שיער ורחצה כוללת כ-40 מוצרי טיפוח וקוסמטיקה המבוססים על רכיבים טבעיים בעלי תכונות אנטי אוקסידנטיות וללא פראבן.

570ba37d7f3e0 - קבלו את הרימון: השחקן החדש בקטגורית מוצרי הטיפוח

אבי נחמיאס מנכ"ל יקב רימון: ״הפיתוח נבע מההכרה ההולכת וגוברת בשנים ביתרונות והסגולות הבריאותיות בהן ניחן פרי הרימון העשיר בברזל, אבץ, סידן ומינרלים שונים שהופכים אותו לחומר גלם מיוחד ועשיר בתעשיית הקוסמטיקה. ונותן פתרונות אופטימאליים בטיפול וטיפוח עור הפנים והגוף כמו כן מחקרים רבים המצביעים על סגולות הרימון ויתרונותיו הבריאותיים בשילוב תודעה הולכת וגוברת מסביב לעולם, הובילו את היקב לפעול לפיתוח מוצרים נוספים שאינם יין המתבססים על הפרי. פיתוח מוצרי הקוסמטיקה הינו יוזמה של היקב במטרה להשתמש בתכונות הבריאותיות של הרימון לייצור מוצרי טיפוח לפנים ולגוף. יקב רימון הציב לעצמו יעד לשווק את מוצרי הקוסמטיקה בפריסה ארצית רחבה ובמקביל להמשיך בפיתוח מוצרים חדשים בקטגוריות שונות תוך שמירה על תודעת שירות גבוה במיוחד".

570ba37e1a2fd - קבלו את הרימון: השחקן החדש בקטגורית מוצרי הטיפוח

בסדרה קיים ריכוז גבוה של חומצות שומן המשמשות כאנטי-אוקסידנטים המונעות היווצרות של רדיקלים חופשיים ועוזרים לעכב את השפעות הזמן על הגוף כוללת מוצרים בקטגוריית פנים, גוף, שיער ורחצה ומחיריהן ינועו בטווח של 29 – 199 ₪. מוצרי הסידרה ויימכרו בשלב הראשון בחנויות הפארם והטבע המובחרות, באתר האינטרנט של "יקב רימון" ובמרכז המבקרים בדלתון, כמו כן, במהלך החודשים הקרובים תוקם חנות קונספט למותג.

 

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]