טיפים לעבודה ויציבה נכונה במכוני טיפוח מספרות וכו'

האם ידעתם שיציבה נכונה ומודעת: ישיבה לא זקופה יוצרת מתח ועומס על הכתפיים והצוואר. בישיבה נכונה וגם תוך כדי טיפול, יש להקפיד על מרחק מקסימלי בין קודקוד לישבן – על ידי מתיחת החוליות.

חברת  יו. אס. אקספורט הישראלית, המתמחה ביבוא, עיצוב וייצור כיסאות וריהוט משרדי, משיקה את כיסא"Hammer" כיסא ארגונומי ייעודי לעולם היופי, בעיצוב חדשני ומודרני, קל ועמיד במיוחד, לישיבה ממושכת וניידות קלה במרחב ובעבודת ידיים, הכסא  מבוסס על רכיבים עמידים במיוחד לסביבה בה קיים שימוש בחומרים מכתימים כאיפור פנים וגוף, תכשירי טיפוח, תרסיסים, צבעי שיער, שימוש בחום ועוד  הנפוצים בתחום האיפור, טיפוח, קוסמטיקה , מספרות  ופותח על בסיס עקרונות ארגונומיים המאפשרים ישיבה ממושכת תוך כדי פעילות ועבודת ידיים. המבנה הארגונומי משלב בוכנה פניאומטית לשינוי גובה הכיסא בהתאמה אישית ומשענת גב המתכווננת לגובה ולזוויות שונות.

 

570b9a184a669 - טיפים לעבודה ויציבה נכונה במכוני טיפוח מספרות וכו'

 

טיפים לישיבה נוחה ויציבה במכוני טיפוח ומספרות

האם ידעתם שיציבה נכונה ומודעת: ישיבה לא זקופה יוצרת מתח ועומס על הכתפיים והצוואר. בישיבה נכונה וגם תוך כדי טיפול, יש להקפיד על מרחק מקסימלי בין קודקוד לישבן, על ידי מתיחת החוליות.

התאמת הכיסא לגופך – התאימי את הכיסא למבנה גופך וגובהך, על ידי כיוון מדוייק של גובה וזוית המושב, גובה וזוית גב הכיסא. מקובל להתנסות במספר גבהים עד להתאמה הנכונה והמדוייקת ביותר לך.

התמתחי – בכל הזדמנות , היי פעילה, קומי הסתובבי בכדי לאפשר לשרירים לנוח, לדם לזרום ולמניעת לחץ ממושך על החוליות, בעבודה. כאשר המטופלת שוכבת עם מסיכה למשל, נצלי את ההזדמנות למתיחות קלות.

זויות – הן כל התורה,  ישנן כמה זוויות שחשוב להקפיד עליהן כדי לוודא שאתם אכן יושבים בצורה נכונה: על הברכיים להיות בזוית שבין 90 מעלות ל-110 מעלות ביחס לגוף כך שהמושב לא מפעיל לחץ על האזור שמאחורי הברכיים. נסי למקם את המטופלת בגובה שאינו דרש כיפוף או מתיחת יתר של הצוור. וודאי שבעבודתך לא נוצר עומס על חגורת הכתפיים ולידיים ישנה משענת אם במיטת הטיפולים או בידיות הכיסא.

 את כיסא  "Hammer"ניתן לרכוש במחיר השקה של 499 ש"ח. פרטים נוספים באתר החברה –usexport.co.il

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]