כיצד תשיגי את תווי הפנים של מייגן מרקל באמצעות טיפולים אסתטיים?

רחלי מימון
2331 - כיצד תשיגי את תווי הפנים של מייגן מרקל באמצעות טיפולים אסתטיים?

כל העיניים עכשיו נשואות אל מייגן מרקל בת ה-36 אשתו הטריה של הנסיך הארי וכוכבת הסדרה "suits" במיל. בחירת האאוטפיטים שלה כבר שולחת את המעריצות להשתולל באתרי האופנה, אך מה שנראה כמו מעורר הקנאה העיקרי הוא מבנה הפנים של בת המלוכה החדשה.

טובי הרופאים חושפים טובי הרופאים חושפים כיצד ניתן להשיג את תווי הפנים של מייגן מרקל באמצעות מס' טיפולים אסתטיים?

2333 - כיצד תשיגי את תווי הפנים של מייגן מרקל באמצעות טיפולים אסתטיים?

ד"ר לאלי חנני, העוסקת ברפואה אסתטית מזה כ-14 שנה, מייעצת לאלו המחפשים פתרון זריז ללא ניתוח להשגת אף סולד כמו של הנסיכה החדשה. שיטת הטיפול החדשנית מאפשרת לפסל את האף ללא כאב ובעלות נמוכה תוך 20 דק' בלבד, זאת בכדי להגיע לתוצאה מושלמת תוך מילוי מדויק של חומצה הילאורונית, רבנס אולטרה היוצרת מראה סימטרי, יפה וחשוב מכל טבעי.

להשגת מראה מושלם לפי הצורך מטפלים במיומנות ועדינות מרבית בהרמות אף, חידוד אף וכיוון הזוויות. שלא כמו ניתוח פלסטי, סיבוכים חמורים או קשים אינם נפוצים, אין צורך בהרדמה מלאה. תופעות לוואי שיכולות להופיע הן אדמומיות או סימנים כחולים העוברים תוך מספר ימים וכבר אחרי טיפול אחד מגיעים לרוב לתוצאה הרצויה.

הטיפולים מתאימים לטווח גילאים רחב. פיסול אף הוא טיפול שמצריך תחזוקה, הפיסול יכול להחזיק שנה ואף יותר אבל בהחלט ידרוש מהמטפלים המעוניינים במראה טבעי ומאוזן לאורך זמן לחזור עליו אחת לתקופה.

מחיר טיפול: החל מ- 1,800 ₪ למזרק.

2334 - כיצד תשיגי את תווי הפנים של מייגן מרקל באמצעות טיפולים אסתטיים?

טיפול נוסף אותו מציעה ד"ר לאלי חנני הינו טיפול הזרקת חומר מילוי מסוג רבנס קונטור לאזור הלחיים. החומר מוזרק בדרך כלל על עצם הלחי במטרה ליצור אפקט הרמה משמעותי ולאפשר פיסול של הלחיים בקלות. זהו אזור שבו מקצועיות הרופא יחד עם איכות חומר המילוי הינה קריטית ובאה לידי ביטוי בתוצאה הסופית.

מחיר טיפול: החל מ- 1,800 ₪ למזרק.

2336 - כיצד תשיגי את תווי הפנים של מייגן מרקל באמצעות טיפולים אסתטיים?

ד"ר להבית אקרמן, מומחית לרפואת עור בשירותי בריאות כללית, מייעצת כיצד נקבל את הלוק הנסיכותי של בית המלוכה גרסת 2018.

למעוניינות בקבלת הסנטר של מרקל תוך שמירה על מראה טבעי, מציעה ד"ר אקרמן את טיפול רדיאס לעיצוב הסנטר.

טיפול הרדיאס הינו מוביל בישראל ובעולם. יתרונו הענק הוא בחומר המילוי שלו המכיל ג'ל יחד עם קלציום ונספג לחלוטין בעור. עיצוב הסנטר באמצעות הרדיאס תעניק את המראה המבוקש ללא ניתוח ותוך שמירה על מראה טבעי.

תוצאות הטיפול נשמרות לאורך זמן ומעניקות מראה צעיר יותר ורענן. כמו כן, מדובר על חומר שקיבל אישור ממשרד הבריאות הישראלי ומה- FDA.

מחיר טיפול:  4,000 ₪ למזרק  (של 1.5 סיסי).

2335 - כיצד תשיגי את תווי הפנים של מייגן מרקל באמצעות טיפולים אסתטיים?

להשלמת המראה, ניתן לבצע הרמת גבות ומצח באמצעות טיפול אולטרה. טכנולוגיה חדשנית אשר מאושרת ע"י ה-FDA. הטכנולוגיה הגיעה לא מזמן לישראל, אחרי שבארה"ב הפכה לפופולרית יותר ויותר בזכות היותה מחד גיסה יעילה מאד ונטולת כאב, ומאידך גיסה ללא תופעות לוואי. מדובר בקרני אולטרסאונד, (שבניגוד ללייזר) מצליחות לחדור לעומק ולייצר חימום מקומי בשכבת רקמת החיבור אשר מתחת לעור- וכן זה ללא כאב וללא פצעיה של שכבת העור החיצונית. כך שבעצם מיד לאחר הטיפול אין כל סימנים על פני העור.

החימום העמוק מתניע תהליך של ייצור קולגן חדש בעור ומתחת לעור ובכך מצליח לייצר מתיחה של השכבות העמוקות יותר והמשמעותית יותר.

תוצאות הטיפול מתחילות להראות מיד לאחריו אולם עד לקבלת התוצאה הסופית לוקח בין 3-5 חודשים. התוצאות נשמרות למשך שנתיים ולעיתים יותר (תלוי בגיל ובמצב העור).

עלות הטיפול באופן חד פעמי: בין 5000 ₪ ל- 7000 ₪ תלוי באיזור.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]