בעלת מכון קוסמטי? הנה 3 טיפים שאת חייבת להכיר.

2170 - בעלת מכון קוסמטי? הנה 3 טיפים שאת חייבת להכיר.

ניהול נכון של המכון הקוסמטי יעזור לך להגדיל את קהל הלקוחות וההכנסות. החל מהיכרות עם מוצרים חדשים, דרך שימוש ברשתות החברתיות ועד פרסום מפה לאוזן – קבלי את המדריך המלא להצלחת העסק.

גם ניסיון של עשרות שנים בתחום הטיפוח והיופי לא תמיד מכין אותך לקשיים של ניהול עסק עצמאי, אבל את לא לבד: לפי נתונים של משרד הכלכלה והתעשייה, כל שבוע נסגרים בישראל 850 עסקים בתחומים שונים ומעל 75 אלף מהם מוגדרים ברמת סיכון גבוהה. מצד שני, כ-31% מהעסקים נמצאים בבעלות נשים ומדי שנה ישנה עלייה עקבית של 0.5% בשיעור העצמאיות.

2171 - בעלת מכון קוסמטי? הנה 3 טיפים שאת חייבת להכיר.

מהאמור לעיל את יכולה להבין למה התנהלות נכונה תעזור לך להפעיל את המכון הקוסמטי בהצלחה. אבל איך עושים את זה? הנה 3 טיפים במיוחד בשבילך:

 רענני את הידע שלך.

נשים כמונו שעובדות בתחום הטיפוח, היופי והקוסמטיקה לא יכולות להרשות לעצמן להישאר מאחור. זה ענף שמתעדכן חדשות לבקרים ומושפע ממגמות אופנתיות וטרנדים בינלאומיים, אז התפקיד שלך הוא להכיר את פתרונות הקוסמטיקה החדשים ולשלב אותם במכון כדי לשפר את השירות ללקוחות.

התעדכני מדי תקופה במוצרים החדשים שיוצאים לשוק ובטרנדים שמובילים את התחום. אל תהיי מקובעת על מוצר ספציפי, כי לך וללקוחה יש מטרה דומה – לבצע טיפול יעיל עם תוצאות מהירות. המשיכי לצבור ידע באמצעות השתתפות בהשתלמויות ונצלי את המפגשים כדי להתנסות במכשירים חדשים, לבדוק מה מידת הכאב שהלקוחות שלך ירגישו בזמן הטיפול ולחוות דעה מקצועית.

 נצלי את הרשתות החברתיות.

קהל היעד שלך נמצא ברשתות החברתיות ואת חייבת לגלות מעורבות. הדרך לעשות את זה היא קודם כל לפתוח עמוד פייסבוק מקצועי, להירשם לכל הקבוצות שמיועדות לבעלות מכון יופי וטיפוח ולא רק לקבוצות שמעניינות אותך באופן אישי ולמצוא הזדמנויות עסקיות.

שימי לב בעיקר למידע על מבצעים ממרכזי שיווק חדשים, מוצרים יד שנייה במחירים נוחים, שיתופי פעולה עם מספרות וחיפוש שירותי קוסמטיקה באזור שלך. בחרי קבוצות עם ערך מוסף ולא רק את אלו שיש בהן את הכמות הגבוהה ביותר של המשתתפים, והשתמשי באפשרויות החיפוש של פייסבוק כדי לרענן את הרשימה מדי כמה שבועות.

2172 - בעלת מכון קוסמטי? הנה 3 טיפים שאת חייבת להכיר.

שדרי אמינות.

אמינות היא המטבע החשוב ביותר לבעלת מכון קוסמטי. בגלל שמדובר בתחום שבו השיווק היעיל ביותר הוא פרסום מפה לאוזן, אין לך פריבילגיה לוותר על שירות אמין ומקצועי. זה יכול לבוא לידי ביטוי במחירים הוגנים, במתן מידע אובייקטיבי ללקוחות וביחס אישי לכל מי שנכנסת אלייך לעסק.

אם תשמרי על אמינות גבוהה לאורך זמן, לא תצטרכי לשלם אלפי שקלים בחודש על פרסום ותוכלי לצבור קהל לקוחות נאמן. כמו כן, הישארי קשובה לביקורות ובצעי התאמות ושינויים בהתאם לפידבק מהלקוחות.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]