ניתוח מתיחת בטן – כיצד מתבצע, למי מתאים ומידע מקיף.

2122 - ניתוח מתיחת בטן - כיצד מתבצע, למי מתאים ומידע מקיף.

בעולם בו אנו חיים הרצון להראות "טיפ-טופ" גדל יום ליום. בעבר יכולנו רק לקנא באלו שנראים חטובים אך כיום בהחלט ניתן להשיג זאת באמצעות התערבות של מנתח פלסטי מוכשר. ניתוח מתיחת בטן נחשב לאחד הניתוחים הנפוצים בתחום הפלסטיקה וזאת מכיוון שאין אדם שאינו חושק בבטן מתוחה, חטובה ויפה. המטופלים שמגיעים אל הקליניקה לניתוח מתיחת בטן הינם מגוונים למדי : נשים או גברים שירדו במשקל ורוצים לעצב את הבטן, נשים שזקוקות למתיחת בטן אחרי לידה, גברים שרוצים להעניק לבטן מראה יותר חטוב וספורטיבי ועוד.

אין סוג אחד של אנשים ש"מתאימים" לבצע ניתוח זה אך בהחלט נערכות בדיקות בטרם ביצוע הניתוח על מנת לוודא כי אכן המטופל מתאים להליך ולפרוצדורה של ניתוח מתיחת בטן. השיטות לעיצוב בטן מגוונות ומותאמות לרוב לצורת הבטן ומצבו הבריאותי של הפציינט. יש לקחת בחשבון כי מדובר בתהליך מורכב הכולל בתוכו גם שלב החלמה האורך מספר שבועות עד חודשים.

ניתוח מתיחת בטן – איך זה מתבצע?

ניתוח מתיחת בטן עשוי להתבצע בכמה דרכים ועל כך יסביר הרופא בטרם ביצוע הניתוח. למשל, ניתוח מתיחת בטן מלאה זהו ניתוח שמתאים לאנשים עם בטן גדולה או כרס משמעותית באזור הבטן התחתונה והעליונה. ברוב המקרים, מתיחת בטן משולבת עם שאיבת שומן בכדי שהתוצאה הסופית והמראה הכללי של המנותח/ת יהיה אידיאלי. אנשים רבים באים לניתוח מתיחת בטן לאחר קיצור קיבה, זהו הליך רפואי שמביא למצב בו המנותח מוריד משמעותית את משקל גופו.

כמו כן, נשים לאחר לידה שרזו והורידו המון קילוגרמים יוכוונו על ידי הרופא המנתח לניתוח מתיחת בטן היקפית, במהלכו גם הישבן וגם הגב נמתחים. ישנו גם ניתוח המכונה "מיני מתיחת בטן", זהו ניתוח פשוט יותר שמתבצע ללא נקזים, סוג של מתיחת בטן חלקית מכיוון שהחלק שנמתח זו הבטן התחתונה בלבד. ניתוח זה מתאים למקרים קלים בלבד, לעיתים הוא אף מבוצע בהרדמה מקומית וללא חיתוכים גדולים או הידוק השרירים. מתיחת בטן אחרי ניתוח קיסרי זהו בדרך כלל ניתוח מיני מתיחת בטן. במהלכו ניתן לתקן גם את הצלקת שנותרה בעקבות הלידה הקיסרית וגם למתוח את הבטן התחתונה.

2123 - ניתוח מתיחת בטן - כיצד מתבצע, למי מתאים ומידע מקיף.

 ד"ר לוי אברהם פלסטיקאי.

מתיחת בטן ללא צורך בהרדמה מלאה או הליך כירורגי.

מכיוון שניתוח מתיחת בטן זהו הליך כירורגי מורכב, שלעיתים אף מביא לסיבוכים כאלה ואחרים,  יש שמעדיפים להגיע לבטן מתוחה ללא צורך בהתערבות כירורגית. האופציות לשימור על מראה בטן ללא ניתוח הן מגוונות, למשל: שיפור איכות הדרמיס, הליך זה נעשה על ידי הזרקה של חומצות היאלורוניות אשר מפחיתות את הקמטוטים ומשפרות את איכות העור.

אפשרות נוספת היא מיצוק השומן התת עורי, פעולה הנעשית על ידי קרני לייזר שמחודרות תחת העור וצורבות את השומן התת עורי. דבר זה גורם להימתחות פנימית של העור. יש לציין כי קיימות אפשרויות נוספות למתיחת בטן ללא ניתוח אך כולן מתאימות בעיקר לאנשים שמצב הבטן שלהם אינו מורכב ועודף השומן הוא קל עד בינוני. לעיתים ימליץ הרופא לשלב בין כמה פרוצדורות על מנת להגיע לתוצאה איכותית. על שאר האפשרויות הקיימות כיום בתחום ניתן להתייעץ עם רופא מומחה העוסק בתחום מתיחות בטן.

מהי העלות של ניתוח למתיחת בטן?

עלות ניתוח מתיחת בטן משתנה מקליניקה אחת לאחרת והמחירים יכולים לנוע בין 25,000 ש"ח ועד ל-50,000 ש"ח. כמו כן, המחיר של הניתוח תלוי בסוג הניתוח הספציפי. כלומר, מחיר ניתוח מתיחת בטן מלאה עשוי להשתנות ממחיר ניתוח מתיחת בטן חלקית וכדומה.

לחצו לקריאת עוד מידע על מתיחת בטן באתר של הפלסטיקאי ד"ר לוי אברהם

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]