"ד"ר סקין", שיטה טכנולוגית חדשנית למראה פנים מושלם. 

2116 - "ד"ר סקין",  שיטה טכנולוגית חדשנית למראה פנים מושלם. 

בעידן שבו הקדמה הטכנולוגית תופסת תאוצה בתחום האסתטיקה שמוצף מכשירים שונים שנועדו לשדרג את התוצאות שקוסמטיקאיות מעניקות ללקוחותיהן במלחמה עם נזקי הגיל ועם של תופעות עור, חברת 4MP פיתחה את שיטת ד"ר סקין לטיפול פנים טכנולוגי עם "פרוטוקול" טיפול בהתאמה  לאבחון העור האישי של כל מטופלת. השיטה משלבת  שלושה מכשירים יחד לפתרון הוליסטי קל וחדשני.

 ד"ר חגי בצר, יו"ר הארגון הישראלי לאסתטיקה, מפרט על השיטה.

אין ספק שכולנו רוצים להראות טוב  יותר, צעירים יותר, רעננים יותר ותמיד מחפשים אחר הטיפול או מוצר החדש שיעזור לנו לשדרג את המראה.

בין מגוון הטיפולים קל ללכת לאיבוד ושאלות רבות עולות: מה יגרום למרקם העור להיות חלק יותר, מה מצעיר אותו ומה מבהיר? ד"ר סקין היא שיטה חדשנית המעניקה פתרונות למגוון נרחב של בעיות בעור ומתאימה בצורה מדויקת ואישית. השיטה כוללת שלושה מכשירים אשר השילוב ביניהם מאפשר טיפול אנטי אייג'ינג, טשטוש קמטים, כיווץ נקבוביות, מיצוק העור, חידוש והבהרת עור הפנים.

אחד היתרונות המרכזיים בשיטה הוא שהקוסמטיקאית מקבלת מראש פרוטוקול קליני, שהוא מעין תפריט טיפולים, המנחה אותה כיצד לשלב טכנולוגיות בהתאם לבעיות העור שאבחנה הקוסמטיקאית אצל המטופלת. הפרוטוקול מנחה למשך הטיפול בכל אחת מהטכנולוגיות, תדירות ואף המלצה לשילוב עם תכשירים להחדרה לשכבות העמוקות של העור. בעוד שהמגמה בתעשייה היא שילוב בין טכנולוגיות שונות היישום מבוסס בדרך כלל על ניסיון מתוך ניסוי וטעיה. במקרה הזה, חברת 4MP גיבשה את סדרת הטיפולים המומלצת לכל אחד מהטיפולים המוצעים במכון להבטחת האפקט המרשים ביותר שהקוסמטיקאיות יוכלו להציע ללקוחותיהן.

2117 - "ד"ר סקין",  שיטה טכנולוגית חדשנית למראה פנים מושלם. 

המכשירים המשולבים בשיטה הם:

מכשיר ה־EPN: מכשיר מבוסס מזותרפיה. טכנולוגיה חדשנית המטפלת בחידוש צמיחת השיער, טשטוש קמטים, שיפור רפיון בעור, שיפור צלקות אקנה ופגמים. ה־EPN הוא המכשיר היחיד שמשלב מזותרפיה (דיקור במיקרו מחטיםעם אלקטרופורציה (טכנולוגיה פיזיקלית להחדרת חומרים לתוך התאים( בטיפול אחד. בזכות השילוב אנו מאיצים ומגרים את מחזוריות הדם והחמצן לאזור הטיפול ומייצרים התחדשות קולגן ואלסטין הנדרשים למראה צעיר ובריא  ועוזרים בהחדרת תכשירים לעומק העור.

מסכת AURORA: מסכת LED המעניקה טיפול חדשני ומיוחד לשיקום  תאי העור בפנים בעזרת שימוש  ב- בגלי אור בעוצמה נמוכה. יעילותה האנרגטית של המסכה גבוהה מאוד והיא כוללת ארבעה אורכי גל שונים לטיפולים שונים המתמחים באנטי אייג'ינג, בעיות אקנה, עור שמן, היפר פיגמנטציה, נימי דם וחידוש מרקם העור ועוד .

הרעיון בבסיס הטכנולוגיה הוא שהאור מעורר את תהליך התיקון של התא ונותן לו אפשרות להתחדש בתהליך טבעי ללא גירוי באזור הטיפול .

אודות לעיצובה הארגונומי המסכה מספקת אנרגיה רבה יותר לכל יחידת שטח. האנרגיה אמנם אינטנסיבית אך היא הומוגנית ומבוקרת, מה שמונע מהמטופלת תחושה של אי נוחות. הטיפול מהיר ונמשך בין 10־15 דקות ומעניק שיפור ניכר במספר טיפולים קטן .טיפול במסכות LED  הפכת לטרנד עולמי שכבר אינו נחלתן של הסלביות בלבד.

ד"ר סקין: זהו המכשיר השלישי המשולב בשיטה. מערכת מולטי טכנולוגית בעלת ארבע ידיות שמתמחה בטיפולי אנטי אייג'ינג. עם השנים הגוף שלנו מתחיל להיכנע לכוח הכבידה, קצב ייצור הקולגן והאלסטין פוחת, העור מתחיל להיחלש וליפול מטה והוא כבר לא נראה זוהר ורענן כמו שהיה בצעירותנו. בדיוק בשביל זה נוצר מכשיר ד"ר סקין, אשר פועל להפחתת סימני הזדקנות העור ונזקי הסביבה. המכשיר כולל שתי ידיות אלקטרופורציה בגדלים שונים ידית דאבל ליפטינג לאימון שרירי הפנים והצוואר ע"י מיקרו זרמים, ממש כמו באימון בחדר כושר לגוף רק שנועד להרים את שרירי הפנים ולמתוח אותם וידית מיקרודרמה מבוקרת בעלת שלושה סוגי חודי יהלום לקילוף תאי עור מתים והתחדשותם. כמו כן, הוא המכשיר מגיע עם ערכת מסכות Black Mask להחדרת תכשירים מזינים לעור הפנים. שילוב הידיות עם עבודה לפי פרוטוקולי הטיפול הייחודיים ל־4MP מאפשר למקסם את נוחות ואת יעילות הטיפול. המכשיר מאפשר לקוסמטיקאית לבחור את הפרמטרים של הטיפול ובכך להתאים בצורה מדויקת, אישית ומקצועית את הטיפול לעור הפנים של כל מטופלות.

עבודה בשיטה זו מאפשרת הן אפקט מרשים בתום הטיפול והן תוצאות לטווח ארוך למתמידות ולמתמידים, בטיפולים. כל זאת כשחוויית הטיפול עצמה היא מפנקת, קצרה יחסית ומחירה נגיש לכלל הציבור.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]