מי לא רוצה ברכיים יפות וצעירות? חדש! הצערת מראה הברכיים ללא צלקות וללא ניתוח.

1961 - מי לא רוצה ברכיים יפות וצעירות? חדש! הצערת מראה הברכיים ללא צלקות וללא ניתוח.

ברכיים שנראות צעירות הן מצרך מבוקש לנשים, בעיקר בעונת הקיץ שלובשות חצאיות קצרצרות, שמלות מיני, מכנסונים ובגד ים ולכן הדרישה לברכיים יפות ומושלמות לנשים מעל גיל 40 המעוניינות לחשוף את רגליהן, כל עוד הן חלקות לחלוטין, ללא צלקות, ללא קמטים ומראה עור מתוח מובנת ומתבקשת.

התבגרות הברכיים נובעת מתהליכי הזדקנות כמו שאר הגוף, כגון: דלדול השומן התת עורי, דלדול העור, חולשה ואיבוד רקמות החיבור. הליך ניתוחי מלווה בצלקות ולכן לא מהווה פתרון לאזור הברכיים שהינו אזור כל כך בולט.

1962 - מי לא רוצה ברכיים יפות וצעירות? חדש! הצערת מראה הברכיים ללא צלקות וללא ניתוח.

חברת פרומדיקס בישראל, טיפול חדשני, להצערת מראה הברכיים ללא צלקות וללא ניתוח באמצעות חוטי אפטוס. תוצאות המתיחה ניכרות כבר מיד לאחר הטיפול. השיטה החדשה מתאימה לנשים הסובלות מקמטים ועור לא אחיד באזור הברכיים. חוטי האפטוס מכילים חומצה לקטית ומשפרים את מרקם העור. לחוטי האפטוס זיזים אשר באמצעותם ניתן למשוך את העור הרפוי ובכך למתוח בצורה עדינה את הקמטים. בנוסף, הטיפול מעודד יצירת קולגן ועל כן התוצאות נשמרות לאורך זמן. רצוי לחזור על הטיפול אחת לשנה.

מחיר הטיפול: 4000 ש"ח- 6000 ₪, משך הטיפול: כרבע שעה.

ד"ר להבית אקרמן, מומחית לרפואת עור, על השיטה: "אזור הברכיים זהו אזור שנשים רבות מעוניינות לטפל בו שכן עם השנים העור הופך לדק יותר ומקומט יותר. הברכיים ממוקמות במרכז הרגל ועל כן, בכל פעם שהולכים עם רגליים חשופות הברכיים מתגלות. כיום כבר אין סיבה יותר להרגיש חוסר נוחות עם ברכייך. בטיפול פשוט שמעודד יצירת קולגן, עורך יראה מתוח יותר ורענן יותר. מניסיוני חוטי אפטוס בטוחים ויעילים לשיפור מראה הברכיים והטיפול מומלץ מאד, במיוחד בימי החורף".

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]