שיטת הרגשות של ד"ר מאוריציו דה מאיו, הרופא הברזילאי המשפיע ביותר בתעשיית האסתטיקה בעולם.

1773 - שיטת הרגשות של ד''ר מאוריציו דה מאיו, הרופא הברזילאי המשפיע ביותר בתעשיית האסתטיקה בעולם.

בביקורו החוזר של של ד"ר מאוריציו דה מאיו הרופא הברזילאי המשפיע ביותר בתעשיית האסתטיקה בעולם, השיק שיטה חדשנית להצערת פנים המבוססת על רגשות ומלמד את קהל הרופאים בעולם וגם בישראל להבין טוב יותר את רצונות וצרכי המטופלים שלהם.

 

1775 - שיטת הרגשות של ד''ר מאוריציו דה מאיו, הרופא הברזילאי המשפיע ביותר בתעשיית האסתטיקה בעולם.

תהליכי השינוי של לפני ואחרי.

 

שיטת הצערת הפנים החדשה מבוססת על רגשות הלקוח, כך שהרופאים המטפלים ולעבוד בשיתוף פעולה עם לקוחותיהם ויזהו את הרגשתו ואת רצונותיו של המטופל/ת וכל אלה יבואו לידי ביטוי בתוצאה הסופית, למשל: אם מטופלת מבקשת לשפר את הקמט שיש לה בין הגבות. ההזרקה אולי תשפר את הקמט אבל לא תגרום לה להראות פחות עייפה.

שיטת הרגשות: לא להתייחס לקמט בלבד אלא להבנה כללית של ההבעות והרגשות בכלל הפנים. אסתטיקה היא גם מדע וגם אומנות. הרופאים הם לא רק מי שמזריקים אלא הרבה מעבר לכך. הם רואים אותנו. מי אנחנו באמת ומי אנחנו רוצים להיות.

דה מאיו מאמין כי על הרופאים לחנך את המטופלים לראות מעבר לליקויים הזעירים שהם רואים במראה. רצונות רוב המטופלים לעתים קרובות לא מציאותיים מגיעים לתיקון פגמים שמפריעים להם אבל הם לא רואים את התמונה הכללית.

באחריות הרופאים, כמומחים, לתרגם את התלונות לצרכים רגשיים, לקרוא במדויק את המסרים על פני המטופל  ולספק את הטיפול הטוב ביותר עבור כל אדם. חולים יכולים לדעת לאן הם רוצים ללכת אבל רק המומחים יודעים איך להגיע לשם.

 

1774 - שיטת הרגשות של ד''ר מאוריציו דה מאיו, הרופא הברזילאי המשפיע ביותר בתעשיית האסתטיקה בעולם.

ד"ר נמרוד פרבר, ד"ר מאוריציו דה מאיו, אלון גת, ד"ר אלה אגוזי.

 

לשיטתו  של ד"ר מאוריציו דה מאיו קיימים  8 "קלפים" 4 שליליים ו-4 חיוביים:

4 הקלפים החיוביים: להראות יותר אטרקטיבית, להראות יותר רזה (גם בפנים אפשר לייצר מראה רזה יותר על ידי הזרקות),  להראות יותר צעירה,  להראות יותר נשית

4 הקלפים השליליים: פחות עייפה, פחות עצובה, פחות נפולה, פחות כעוסה .

ד"ר דה מאיו משתמש במגוון מוצרי אלרגן כולל מוצרי ג'ובידרם בפיתוחים חדשניים, את הטיפולים החדשניים שלו תוכלו להשיג את הרופאים המתמחים שעובדים עם "אלרגן" בישראל.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]