המסת שומן על ידי קור – שיטת "הקולטק",Cooltech.

1680 - המסת שומן על ידי קור - שיטת "הקולטק",Cooltech.

עד כה האופציות היחידות להמסת שומן בגוף והעלמתו הייתה על ידי קיצור קיבה/ מתיחת עור על ידי פעולה כירורגית עם זמן החלמה של למעלה מחודש. כיום יש אפשרות באמצעות פעולה שאינה פולשנית הניתנת לשליטה ובעלת יעילות מוכחת- לטפל בבעיה. הטיפול אורך כ- 35 דקות במהלכו יורדת הטמפרטורה באזור לאפס מעלות. הנוסחה פשוטה: קירור נקודתי והקפאה של העור, פירוק מבוקר של תאי שומן הנלכדים בוואקום וכתוצאה מכך סילוק שלהם מהגוף.

תאי השומן רגישים לקור והקרירות היא שגורמת להם למוות והם מתפנים מהגוף, הטמפרטורה יורדת ל-0 עד מינוס 7 מעלות , תלוי באיזור, ד"ר להבית אקרמן, מומחית לרפואת עור בשירותי בריאות כללית ובעלת שלוש קליניקות פרטיות לטיפולי עור, מובילה במרפאתה את השיטה החדשנית והלא פולשנית לטיפול בעודפי בגוף, נעשית על ידי טכנולוגיה המטפלת דרך הקפאת תאי שומן ע"י המכשיר 'COOLTECH' המגיע  לאזורי הגוף  הקטנים וגם לאזורי הגוף הגדולים והרגישים בהם ההצטברות הנקודתית הזו מבחינה אסתטית בעלת משקל רב אשר דורשים מיומנות ויכולת גבוהה וכדי להגיע לתוצאה המתבקשת הטיפול דורש  רמת דיוק גבוהה.

 

1679 - המסת שומן על ידי קור - שיטת "הקולטק",Cooltech.

 

הקפאת תאי שומן ע"י המכשיר 'COOLTECH' מתאימה הן לנשים  וגברים בעלי עור עודף, לנשים לאחר מספר לידות שרוצות להחזיר את הגוף למצבו הקודם או לפחות לצמצם את היקף המותן ולגברים ונשים לאחר הורדה משמעותית במשקל. קיים מגוון של ידיות למכשיר המחוברות למכשיר ומיועדות לאזורים השונים: סנטר כפול, בטן עליונה/תחתונה, גב עליון ותחתון, זרועות, מותניים, ירכיים חיצוניות ופנימיות, ברכיים.

 

1681 - המסת שומן על ידי קור - שיטת "הקולטק",Cooltech.

 

שיטת טיפול זו שלאחרונה היא אף עלתה מדרגה ולראיה כמות המטופלים המבקשים לעבור את הטיפול  בארץ ובעולם, התוצאות נשמרות לשנים רבות ומחזירות את תחושת הביטחון העצמי. מדובר בטיפול המחליף את שאיבת השומן- אך נותן את אותן תוצאות.

 

1673 - המסת שומן על ידי קור - שיטת "הקולטק",Cooltech.

 

ד"ר להבית אקרמן על שיטת הקפאת תאי שומן ע"י המכשיר 'COOLTECH': "הטיפול שונה מאדם לאדם, אבל אני מבהירה לכל מי שנכנס לקליניקה שאי אפשר להיראות אייגל'ס חסר גיל. אני בהחלט יכולה להבטיח מראה טוב לגיל, שיספק חזות צעירה יותר אבל הדגש הוא על המראה הטבעי והימנעות ממראה פוחלצי".

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]