10 דברים מפתיעים שבוטוקס יכול לעשות.

1566 - 10 דברים מפתיעים שבוטוקס יכול לעשות.

אנחנו מכירות בוטוקס רק בהקשר לקמטים אבל יש לו עוד שימושים מפתיעים שכדאי להכיר. לא סתם הפך הבוטוקס לכל כך מבוקש בכל העולם ותהיו בטוחות שהוא לא עומד להיעלם בקרוב. כבר שנים רבות שנשים בכל העולם נעזרות בבוטוקס כדי להיראות צעירות ורעננות יותר וכמובן, ישנן כאלה שממש לא יודעות לשים גבול והופכות לקריקטורות מהלכות.

אבל לא כולנו יודעים שלבוטוקס יש יכולת לטפל בבעיות נוספות וכדאי להכיר את כל השימושים הנוספים שלו. חלקם די מפתיעים ולא מוכרים בקרב נשים רבות.

ד"ר להבית אקרמן, מומחית לרפואת עור, ריכזה עבורנו את השימושים השונים:

לשפר מצב אקנה

הבוטוקס יכול לגרום להפחתה בהפרשת החלב. אבל על מנת לטפל באקנה בצורה טובה רק על ידי בוטוקס יש צורך בכמויות עצומות, מה שעלול לשתק לחלוטין את שרירי הפנים וליצור להם מראה בעייתי וקר. לכן עדיף לטפל בבוטוקס לאקנה בעיקר באזור המצח.

ליצור מראה של הרמת פנים זמנית

לעיתים באנשים בעלי מבנה פנים מסוים ניתן לעצב את תווי הפנים באמצעות הזרקת בוטוקס. חשוב לדעת שהזרקת בוטוקס לחלק התחתון של הפרצוף לא מתאימה לכל מבנה פנים והיא דורשת מיומנות מאד גבוהה של המטפל.

 

1569 - 10 דברים מפתיעים שבוטוקס יכול לעשות.

 

אחד החידושים המומלצים היום כתחליף לבוטוקס, חומר המחזיק  לאורך זמן ארוך יותר הינו  חומצה היאלורנית, המחזיר גם   לעור מראה צעיר יותר, החומצה למעשה משמשת כקרם הלחות הטבעי של העור.

(BELOTERO) החומצה היאלורנית המומלצת בעולם הוא הבלוטרו   שזכתה מקום הראשון בשנת 2017  כחומר המילוי הטוב ביותר בתחום הרפואה האסתטית.  חומצה זו בעלת  אפקט משקם עור,  ללא גושים שניתן להזריק מתחת לעיניים לשפתיים למילוי קמטים, להשבת נפח לעור.

לתת אשליה של הרמת אף

הידעתם שעם הגיל גם האף צונח לו? לעיתים הזרקת בוטוקס לחלק התחתון של האף תגרום לו להתרומם חזרה. לפחות למספר חודשים. זה קורה על ידי החלשת השריר שמושך את האף למטה.

 

1568 - 10 דברים מפתיעים שבוטוקס יכול לעשות.

 

עיצוב קו הלסת

לעיתים יש מבנה לסת רחב, אם זה מלידה או בגלל לעיסת מסטיק מוגברת. זה ניתן לריכוך על ידי הזרקת בוטוקס לאזור

עיצוב מחדש של קו הלסת

ניתן עם הזרקת בוטוקס לחדד מחדש קו לסת שאיבד את צורתו המתוחה. חשוב לדעת שהזרקת בוטוקס לחלק התחתון של הפנים אינה מומלצת לכל מבנה פנים ודורשת מיומנות רבה של המטפל.

הרמת שפתיים

רוצה לשפר במעט את נראה השפתיים אבל לא רוצה שיראו מנופחות? הזרקה של כמות מזערית של בוטוקס לשפה העליונה תשווה להן מראה רענן יותר וטבעי.

 

1570 - 10 דברים מפתיעים שבוטוקס יכול לעשות.

 

מתיחת צוואר על ידי  בוטוקס

אפשרי, אבל פעולה זו לא מתאימה לכולן. בוטוקס יכול לשפר את המראה של צוואר עייף ורפוי אבל צריך לקחת בחשבון מספר דברים לפני ההזרקה – שנדרשת כמות גדולה של בוטוקס ושהאפקט נשמר פחות זמן מאשר טיפול בוטוקס לקמטי ההבעה. הטיפול לא מתאים למי שיש לו עודף עור משמעותי.

החלקת קמטוטים בעור המחשוף

ניתן לטשטש את קמטוטי המחשוף המופיעים עם הגיל על ידי הזרקת מעט בוטוקס לאזור.

 

1567 - 10 דברים מפתיעים שבוטוקס יכול לעשות.

 

בוטוקס הינו טיפול יעיל למיגרנות

לא שזה ממש ברור איך ולמה, אבל בוטוקס עוזר לעיתים להעלמת למיגרנות. ככל הנראה הבוטוקס חוסם איתותי כאב הנשלחים אל המוח ומשחרר שרירים בראש, כך שהם הופכים פחות רגישים לכאב. זו לא אופציה טיפולית ראשונה במקרה של מיגרנה אלא מתאים לאלו הסובלים מהבעיה ולא מגיבים לטיפולים מקובלים אחרים. בדרך כלל מי שמזריק בוטוקס כדי להעלים את בעיית המיגרנה הם נוירולוגים.

טיפול בבוטוקס להזעת יתר

הזעת יתר הינה בעיה שכיחה ביותר בעיקר בבתי שחי, כפות ידיים ורגליים. הבוטוקס מונע את מעבר הסיגנל בין העצב לבלוטת הזיעה – והזיעה אינה מופרשת. אנשים שסובלים מהזעת יתר מוגבלים מאד בתפקודם וטיפול פשוט עם תוצאות מצוינות נותן הקלה דרמטית בתסמינים ומאפשר שיפור משמעותי באיכות החיים של המטופלים.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]