5 טיפים, להימנע מניתוח פלסטי למתיחת פנים.

1445 - 5 טיפים, להימנע מניתוח פלסטי למתיחת פנים.

ידוע ומוכח היום שטיפולים מוקדמים עדינים לאורך השנים מצליחים להרחיק ואף למנוע ניתוחים פלסטיים, וכדי למנוע זאת קיימים מבחר של טיפולים, שיטות וטכניקות, העוזרים להתמודד עם פגעי העור השונים וגם עם התופעות הנלוות לגיל המבוגר, הבאות לידי ביטוי בצורות שונות, כמו קמטוטים ויובש בעור הפנים. כיצד ניתן לשמור על עור הפנים שלנו? אילו טיפולים מוצעים כיום? והאם ניתוחים פלסטיים הם הפתרון היחיד?

ד"ר להבית אקרמן, מומחית בינלאומית לרפואת עור, מעניקה טיפים ועצות כיצד ניתן להימנע ממתיחת פנים.

שימוש קבוע במסנן קרינה: גם בקיץ וגם בחורף, כחלק משגרת הטיפוח יגרום להאטה בהזדקנות העור. קרינת השמש גורמת להזדקנות מואצת של העור הנזקים מצטברים עם השנים- ומתחילים לבוא לידי ביטוי רק לאחר סף מסויים. מרבית נזקי השמש מצטברים בעור עוד לפני שאנו רואים אותם בעין.

 

1446 - 5 טיפים, להימנע מניתוח פלסטי למתיחת פנים.

 

להימנע מעישון: לעישון השפעה מאד שלילת על העור- הוא גורם למראה עור עכור, נטול ברק ומלא בקמטוטים קטנים. לעישון ושמש יחד השפעה סינרגיסטית שלילית על העור- כלומר האפקט של שניהם יחד גדול יותר מהנזק של שניהם לחוד.

החל מגיל 30 , השתמשי בתכשיר המכיל נגזרת פעילה של ויטמין A.: אסור בהריון והנקה, מומלץ להשתמש בתכשיר זה פעמיים בשבוע בלבד על בסיס קבוע. ויטמין A הוכח כבעל יכולת להאט את תהליך הזדקנות העור. במקביל מומלץ להשתמש בתכשירי לחות והזנה לעור וכן תכשירים המכילים חומרים פעילים- כמו אנטיאוקסידנטים, כאלה שעוזרים בחידוש העור ושחלוף של תאים מתאים. לטיפולים הללו אפקט חשוב במניעה ותחזוקה.

יש להתחיל טיפול קוסמטי על בסיס קבוע כל חודש עד שלושה חודשים אצל קוסמטיקאית: לטיפול זה ערך בשמירה ותחזוקה על מצב  העור הקיים, שיהיה יפה יותר וצעיר יותר במשך השנים. העור הוא איבר חי- והוא דורש טיפול ויחס בדיוק כמו שאר אברי הגוף. בעוד שטיפול קוסמטי פחות  יעזור כשכבר הקמטים קיימים.  הוא יעזור כטיפול מתחזק, משמר ומונע.

 

1447 - 5 טיפים, להימנע מניתוח פלסטי למתיחת פנים.

 

ברגע שמתחילים לראות קמטים ונפילה של העור מומלץ לפנות למרפאות שמתמחות באסתטיקה: על מנת להתאים טיפול נכון לבעיה. חשוב לדעת שככל שמתחילים טיפול מוקדם יותר- נצליח להגיע לגיל מבוגר יותר כאשר העור נראה צעיר יותר, פחות נפול- ואולי נימנע מניתוח (או לפחות נידחה אותו). יש היום שלל טיפולים, טכנולוגיות ושיטות אשר מאפשרות לבצע טיפולים עדינים שישמרו מצד אחד על מראה טבעי והרמוני ומצד שני רענן וצעיר. הגישה של לחכות לקמטים עמוקים כדי לדחות את התחלת הטיפולים אינה נכונה ואף מוטעית.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]