עליה בביקוש לניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים, בחופשת הפסח.

1176 - עליה בביקוש לניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים, בחופשת הפסח.

החופשה הארוכה מהסימנים המובהקים של חג הפסח, משפיעה כך מסתבר גם על ההחלטה החשובה של ניתוח פלסטי. האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית מדווח על עלייה בביקוש לניתוחים פלסטיים לקראת חג הפסח ומדגיש כי על מנת לאפשר ניתוח בטיחותי ולהשיג הצלחה מירבית, יש לבנות ציפיות ריאליות ולבחור נכון. מדיווחי הרופאות והרופאים בעלי תואר מומחה בכירורגיה פלסטית שחברים באיגוד, עולה כי הביקוש לניתוחים פלסטיים בנסיקה בשבועות האחרונים, בעיקר בקרב בני נוער וסטודנטים שרוצים לנצל את חופשת הפסח להחלמה.

לדברי ד"ר יורם וולף, יו"ר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית: "עיקר הביקושים הם ניתוחי אף ואוזניים המחייבים תקופת החלמה של 10 ימים לפחות, אך יש גם עלייה בניתוחי הגדלת חזה ועיצוב הגוף לאחר ירידה משמעותית במישקל והתעניינות בשאיבת שומן לקראת הקיץ. חשוב לדעת כי ניתוח פלסטי יכול לחולל שינוי דרמטי ולהשפיע על תחושת הביטחון העצמי והאושר, אך יחד עם זאת יש לשקול את ההחלטה לעומק ולבנות ציפיות ריאליות אשר יאפשרו לנו המומחים לבצע ניתוחים בטיחותיים. אני קורא לצעירים ולהורים, להתעמק ולא לסמוך על פרסומות או מבצעי הנחות ולוודא שהמנתח שבחרתם הוא בעל תואר מומחה בכירורגיה פלסטית וחבר באיגוד הישראלי".

 

1177 - עליה בביקוש לניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים, בחופשת הפסח.

 

מסקר שיזם לאחרונה האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית עלה כי מבין הניתוחים הפלסטיים, ההליך הכי פופולארי בישראל במהלך כל השנה הוא שאיבת שומן עם 27%, אחריו במקום השני ניתוח אף שמועדף על ידי 23% מהישראלים, במקום השלישי ניתוח חזה 16%, במקום הרביעי הרמת עפעפיים עליונים ותחתונים 12%, מקום חמישי מתיחת פנים או צוואר עם  11% ובמקום השישי עם 9%, מתיחת בטן וזרועות. הסקר נערך בקרב 508 נשים וגברים בגילאי 18 ומעלה במדגם ארצי מייצג המשקף את האוכלוסייה היהודית הדוברת עברית בישראל באמצעות מכון איפסוס מחקרי שוק.

על האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית

האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית הינו חלק בלתי נפרד מההסתדרות הרפואית בישראל שהוקם במטרה להוות מסגרת ארגונית מקצועית לרופאים העוסקים בכירורגיה פלסטית בישראל ולפעול לקידום ופיתוח המקצוע בתחום הטיפול, ההוראה והמחקר. האיגוד מטפח קשרים עם ארגונים בינלאומיים העוסקים בניתוחים פלסטיים ומתעדכן בחידושים ומגמות במטרה ליישמם בישראל. כחברי איגוד יכולים להצטרף רופאים ורופאות בעלי תואר מומחה בכירורגיה פלסטית.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]