חברת פרומדיקס משיקה את החומצה ההיאלורונית,"בלוטרו בלאנס", להזרקה מתחת לעיניים.

610 - חברת פרומדיקס משיקה את החומצה ההיאלורונית,"בלוטרו בלאנס", להזרקה מתחת לעיניים.

בכירי תעשיית הרפואה האסתטית מהארץ ומהעולם  כמו ד"ר ננד סטנקוביץ דרמטולוג בעל שם עולמי וד"ר פאפ אילדיקו רופאת עור הנחשבת לאחת המזריקות למילוי קמטים מהמובילות בעולםה גיעו לכנס השנתי לרפואה אסתטית שערכה חברת "פרומדיקס" המתמחה בייבוא ושיווק מכשור וחומרים לחידוש העור, קוסמטיקה רפואית ומכשור דרמטולוגי. לכנס.

את הכנס פתח גבריאל חנני, מנכ"ל פרומדיקס שאמר: "כחברה בינלאומית הפועלת באירופה ובישראל אנו עושים רבות כדי להביא את המוצרים החדשניים ביותר והבולטים בתחום האסתטיקה המשפרים את  איכות חייהם של המטופלים. לדבריו: "שוק ההזרקות בישראל מגלגל 250 מיליון ₪ בשנה, מגמה שרק הולכת ומתחזקת עם השנים. מידי שנה מוזרקים בארץ כ- 150 אלף מזרקי חומצה היאלורונית  וניתן להצביע על עלייה של עשרות אחוזים בכמות המטופלים."

611

ד"ר פאפ אילדיקו, גבריאל חנני, מנכ"ל "פרומדיקס" וד"ר להבית אקרמן

בין הרופאים שהגיעו לכנס: ד"ר להבית אקרמן, ד"ר יוסף ברגר, ד"ר בת שבע מרקוס, ד"ר לורה מוצ'ניק, ד"ר אופיר ארצי, המרכז המשולב לאסתטיקה של בית החולים איכילוב, ד"ר ליאון ספיבק, ד"ר  בת שבע מרקוס, ד"ר רוברטו ליפשיץ, ד"ר  לאלי חנני, ד"ר  יוסף ברגר ד"ר  לורה מוצ׳ניקצוות, ד"ר איזבלה רודמן, בכירי צוות  מרפאת רונית רפאל, בכירי צוות מרפאת פרופורציה ועוד.

612

ד"ר ננד סטנקוביץ, ד"ר פאפ אילדיקו, ד"ר להבית אקרמן וגבריאל חנני, מנכ"ל פרומדיקס

במהלך הכנס נערכו הרצאות, פאנלים וסדנאות בנושא הרפואה האסתטית,  כשגולת הכותרת  היתה: סדנת הזרקות בהשתתפות שאותה ערכה ד"ר פאפ אילדיקו לפני רופאים ישראלים ובה הוצגו הבדלי הגישות בהזרקה בין הרופאים השונים. את הכנס סיכם אורח הכבוד ד"ר ננד סטנקוביץ שאמר: "הדבר שהכי הפתיע אותי בכנס זה איך מדינת ישראל הפכה למעצמת רפואה אסתטית וכירורגיה פלסטית".

בנוסף לחידושים המהפכנים בתחום הרפואה האסתטית,  אשר הוצגו בכנס הושקה  החומצה ההיאלורונית, בלוטרו בלאנס BELOTERO BALANCE: חומצה היאלורונית אחידה ללא גושים להזרקה מתחת לעיניים, עם אישורי ה-FDA האמריקאי, המחמיר ביותר בעולם ושאותה מייבאת חברת "פרומודיקס".

609

החומצה ההיאלורונית, בלוטרו בלאנס BELOTERO BALANCE

חומצה היאלורונית היא למעשה קרם הלחות הטבעי של העור ויכולה לשאת עד 1000 פעמים את משקלה במים ועל ידי כך לשמר את האופי החלק והמלא של העור שלנו. לחומצה היאלורונית חשיבות רבה בחברה שבה תוחלת החיים הולכת ועולה. טיפול או מניעה של סימני הזדקנות ראשונים יכולים להשפיע ישירות על איכות החיים שלנו והופכים לנושאים משמעותיים עבור כל אחד ואחת מאתנו, מכאן משמעותה וחשיבותה של החומצה היאלורונית.

תהליך ההזדקנות הטבעי של העור נובע משלושה גורמים עיקריים: התייבשות העור, אובדן שומן הפנים, ושינוי במבנה העצמות ורקמת השריר. התוצאה היא אובדן המראה הצעיר והופעת קמטוטים באותם מקומות שבהם העור היה חלק וצעיר. בעזרת החומצה ניתן למלא קמטוטים אלו ולהחזיר לעור את המראה הצעיר. במהלך השנים העור עובר שינויים המשפיעים על המרקם, הנפח והמראה שלו. כאשר אנו מזדקנים העור שלנו מאבד את מראהו הצעיר כתוצאה מירידה בייצור הטבעי של מרכיבי הנפח ולחות כמו חומצה היאלורונית וקולגן. כתוצאה מכך מופיעים קמטים וקמטוטים באותם מקומות שבהם העור שלנו נראה בעבר צעיר, חלק וזוהר.

מוצרים המכילים חומצה היאלורונית משמשים את הרופאים במגוון רחב של טיפולים ברפואה האסתטית כהשבת הלחות של העור, מילוי קמטים ועיצוב ופיסול הפנים.

את החומצה היאלורונית בלוטרו בלאנס -BALANCE BELOTERO,  ניתן להשיג בכל מרפאות האסתטיקה ברחבי הארץ ורופאים מוסמכים.

מחיר מומלץ לצרכן למזרק: 1,500 – 2,500 ₪.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]