טכנולוגית הדמיה וירטואלית ובלעדית "באופטימל ירושלים", קליניקת טיפולי היופי והאסתטיקה

414 - טכנולוגית הדמיה וירטואלית ובלעדית "באופטימל ירושלים", קליניקת טיפולי היופי והאסתטיקה

במטרה ליצור דיוק מושלם ולמקסם את הטיפול על פי רצונות הלקוח "אופטימל ירושלים", המרכז לטיפולים אסתטיים, רפואה אסתטית וכירורגיה פלסטית, הוא המרכז ראשון והיחיד בירושלים שרכש את טכנולוגיית ההדמיה הווירטואלית מהמתקדמות בעולם המאפשרת לדמות תוצאות של טיפולי הגדלה, הרמה והקטנת חזה ושל ניתוחי אף, בצורה המדויקת ביותר על ידי טכנולוגיית תלת מימד. פעולת ההדמייה מאפשרת ללקוח/ה לקבל מושג ובטחון מלא במראה לאחר הניתוח, כבר במעמד הייעוץ, וללא תשלום נוסף.

ד"ר איציקסון, פלסטיקאי מומחה באופטימל ירושלים: "בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית של בני נוער שמבקשים לעבור ניתוחי חזה ואף, הם מעלים הרבה שאלות וחוששים מהתוצאות. חשוב להבין שלא כל ניתוח מתאים לכל אחד, וצריך להתאים את הניתוח למבנה הגוף והפנים. ההדמיה מאפשרת ליצור מולם תיאום ציפיות, ולהרגיע אותם ואת ההורים. הם מקבלים תמונה מדויקת של התוצאה וכך יודעים למה לצפות, אין הפתעות בדרך, תהליך ההדמיה גם מקל על קבלת ההחלטה ומעניק ללקוחות ביטחון בהחלטתם".

408

בנוסף לניתוחי החזה והאף המוכרים, אופטימל ירושלים, המרכז הגדול ביותר לרפואה אסתטית בירושלים, לא מפסיק להתחדש. ולאחרונה רכש המרכז את מכשיר ה- CoolTech העולמי להצרת היקפים בהליך פשוט אשר מתבסס על עקרון פגיעותה של רקמת השומן לשינויי טמפרטורה. הטיפול נעשה בתהליך טבעי לחלוטין על ידי קירור מבוקר של האזור הרצוי בשילוב ואקום, ללא התערבות כירורגית או מזרקים, ללא אשפוז, ללא זמן החלמה וב-70 דקות בלבד.

407

"בטיפול ממוצע, מטופל/ת מסיר בין 5-6 ס"מ בהיקפים " אומר ד"ר ג'יימס שאול, ראש תחום אסתטיקה באופטימל ירושלים. "הטיפול עצמו הוא חיצוני בלבד, מעין מקרר קטן בעל מערכת שאיבה מיוחדת, הגורמת לקירורה של רקמת השומן ומביאה לידי פירוק של התאים. לרוב מספיק טיפול אחד, אבל ניתן לעשות עד שלושה טיפולים. התוצאות נראות לעין לאחר שישה שבועות".

411

 לפני הטיפול

412

אחרי הטיפול

מכשיר ה CoolTech מורכב מידיות שונות המותאמות באופן מיוחד לכל אזור בגוף, ובכך מאפשר טיפול במספר מקומות במקביל. האזורים בהם ניתן לטפל: שכמות, זרוע אחורית, גב עליון ותחתון, בטן עליונה ותחתונה, מותניים, ירכיים וברכיים. מבצע השקה: טיפול ראשון ב- 5,000 ₪, וטיפול שני ב50% הנחה.

409

אופטימל ירושלים, המרכז לרפואה אסתטית וכירורגיה פלסטית, פועל תחת פיקוח רפואי מלא ומשתמש במכשור ייחודי, מהמתקדמים בארץ ובעולם, בעל אישור ה- FDA האמריקאי ומשרד הבריאות הישראלי. בקליניקה ניתן לקבל מגוון טיפולים חדשניים שטרם נראו בארץ בתחומי הרפואה המונעת, האסתטיקה ואיכות החיים. כל הטיפולים במרכז מבוצעים על ידי צוות המומחים של אופטימל ירושלים. בנוסף לניתוחי החזה והאף המוכרים, אופטימל ירושלים מציעים מגוון רחב של טיפולי פנים לחידוש העור ברמה הגבוהה ביותר בארץ, טיפולי הסרת שיער, ניתוחי הגדלת חזה ללא שתלים ע"י שאיבת שומן מהגוף, שאיבת שומן בהרדמה מקומית וללא ניתוח, טיפולי בוטוקס, העלמת נימים בולטים ועוד, כולם מבוצעים ע"י רופאים מומחים מהטובים ביותר בארץ

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]