"מדיקל פרו" קליניקה חדשה לרפואה ולטיפולים אסתטיים…

405 - "מדיקל פרו" קליניקה חדשה לרפואה ולטיפולים אסתטיים...

קליניקת הרופאים "מדיקל פרו" (Medical Pro), החדשה לרפואה ולטיפולים אסתטיים, מבוססת על קונספט חדשני בשם Medical Pro Process שהינה שיטת עבודה שנועדה למקסם את הדיוק בטיפול וליצור אינטגרציית מידע זמינה לכל הצוות המקצועי העוסק בטיפולי היופי של הטיפולים האסתטיים וברפואה האסתטית.

טיפולי היופי שניתן לקבל בקליניקת "המדיקל פרו" לרפואה ולטיפולים אסתטיים כוללים: טיפולי לייזר, טיפולים אסתטיים, רפואה אסתטית, גניקולוגיה ואסתטיקה וגינאלית, כירורגיית כלי דם, רפואת כאב, וטיפולי קוסמטיקה.

רפואה אסתטית: במחלקת הרפואה האסתטית מבצעים מומחי הקליניקה את כל טיפולי היופי בתחום האנטי אייג'ינג ללא התערבות כירורגית. כמו: טיפולי לייזר חדשני המתבצע ע"י רופאים בלבד, עבור כתמי שמש, גיל, פיגמנטציה, סימני אקנה, סימני מתיחה והעלמת נימים במכשיר הלייזר מבית FOTONA כמו כן מומחי הקליניקה מבצעים טיפולים מיוחדים לשיפור מרקם העור, הצערת העור, עיצוב ומיצוק, הזרקת חומרי מילוי ובוטוקס, טיפולי לייזר, סקינבוסטינג, חוטים מזותרפיה ועוד.

413

כירורגיה פלסטית: בקליניקת "מדיקל פרו" מבצעים את כל ניתוחי הפנים והגוף. שיטת העבודה המנחה את מומחי הקליניקה שמה דגש על אומנות האסתטיקה וחדשנות טכנולוגית. צוות מומחי הקליניקה מעודכן בכל הטכנולוגיות והשיטות המתקדמות ביותר בעולם. כל הניתוחים מתבצעים בבתי חולים עם צוות מקצועי מוביל ומנוסה.

גניקולוגיה ואסתטיקה וגינאלית: המחלקה הגניקולוגית והאסתטיקה הוגינאלית ב"מדיקל פרו" נותנת מענה לצרכים הנשיים, הצוות הרפואי במחלקה נותן מענה טיפולי ומהווה זרועה בריאותית מייעצת בכל שאר המחלקות. מומחי המחלקה נעזרים במכשיר לייזר חדשני המחליף טיפול כירורגי, שבאמצעותו ניתן לפתור בעיות פופולאריות של: דליפת שתן, הצרת הנרתיק, טיפול ביובש הנרתיק ותיקון מראהו החיצוני. בעיות אלה מפריעות בשגרת החיים והופכות נשים אקטיביות ואנרגטיות לפאסיביות ומופנמות. הטיפול פשוט וקל ונעשה על ידי צוות רופאים מומחים בלבד. ניתן להשתמש בשיטה כטיפול מונע, ובכך להפחית בצורה דרמטית נזקים עתידיים.

כירורגיית כלי דם: במחלקת כירורגיית כלי דם שב"מדיקל פרו" אנו מטפלים בין היתר בבעיית הורידים בשיטות מתקדמות, המחליפות את הצורך בניתוח. הטיפול  על ידי רופאים מומחים בתחום פותר את הבעיה בצורה נוחה וקלה.

410

 עו"ד שרון פרנקנטל והזמרת ליילה מרקוס

רפואת כאב: "כאב" הוא תחושה חמקמקה אשר ללא ספק פוגעת באיכות החיים כולה. לרוב הכאב נחשב תופעת לוואי כתוצאה ממחלה או פציעה שפגעה בגוף. אך ישנם מצבים בהם הכאב הופך ל"מחלה" בפני עצמה, עם השפעות מרחיקות לכת לקוחות רבים מוצאים עצמם סובלים מכאבים כרוניים ללא אבחון מדויק למקורות הכאב ונותרים ללא טיפול. רפואת הכאב בקליניקת "מדיקל פרו" מתחילה ביכולת האבחון המדוייקת שהייתה לגדולתה של הקליניקה. צוות הקליניקה המיומן, ממובילי התחום בישראל מתמחה וממשיכה בתכנית טיפולית פרטנית ומותאמת אישית שמוכיחה שעם כאב לא צריך ללמוד לחיות – אפשר להתגבר עליו או להקטין אותו, ובכך לחזור ולחוות איכות חיים טובה ומהנה.

קוסמטיקה במחלקת הקוסמטיקה בקליניקת "מדיקל פרו" שמים דגש על אבחון הבעיה וטיפול ממוקד בה ולא בסימפטומים. הקליניקה מתמחה בטיפולי אנטי אייג'ינג ובאקנה, שהם תחומי פעילות מרכזיים בקליניקה ומיועדים לקשת גילאים רחבה.

עו"ד שרון פרנקנטל הבעלים של מרכז "מדיקל פרו" מאמינה ב-דיוק, איכות ומקצוענות כדרך חיים ומקפידה ליישם זאת במרכז החדש שכל הווייתו הוא השילוב  של רפואה בריאות ויופי: "כל הטיפולים נעשים בהתאמה אישית ובאופן שמעצים ומלווה את היופי הטבעי של הלקוחות. כמו כן מתבצעים בקליניקה טיפולים חדשניים בלייזר המהווים פריצת דרך בתחום  כמו גניקולוגיה  ואסתטיקה ווגינאלית כתמי שמש, גיל, פיגמנטציה, סימני אקנה, סימני מתיחה והעלמת נימים . בכל המחלקות במרכז נעשה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר והטיפולים מבוצעים על ידי רופאים מומחים בלבד".

מדיקל פרו: רחוב בר כוכבא 23, בני ברק – בניין V טאואר.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]