טיפים ועצות כיצד להראות זוהרת בפגישות הווירטואליות.

4356 - טיפים ועצות כיצד להראות זוהרת בפגישות הווירטואליות.

תקופת הקורונה מאלצת את רובנו לערוך פגישות זום מול המחשב וכדי להיראות במיטבנו וממראה עור פנים חיוני וייצוגי בעדשות המצלמה, ד"ר להבית אקרמן – יועצת מדעית של המותג הדרמו קוסמטיקה וישי, מעניקה  טיפים ועצות כיצד להראות בפגישות הווירטואליות  עם עור חלק, זוהר ומלא חיות.

לדברי ד"ר להבית אקרמן יועצת מדעית  של מותג הדרמו קוסמטיקה "וישי", "המסך בדרך כלל אינו מחמיא לעור הפנים בעיקר בתקופה בה עוטים מסכה על הפנים מה שגורם הרבה מאוד פעמים לפצעונים/ יובש וכו. אך הבשורה המשמחת שאפשר לפתור בעיה זו".

מומלץ למקם את המחשב גבוה יותר, על ארגז קטן או ספרים, במרבית המחשבים המצלמה נמוכה וזווית זו של המצלמה מחמירה את המצב האמיתי של נראות עור הפנים. זה טריק קטן אך יעיל.

 שימוש בתכשירי טיפוח מבוססי חומצה הילארונית משפרים במיידי את מרקם עור הפנים. החומצה משמשת כמעיין קטר אשר סוחב אחריו את מולקולות הלחות והמים ומותח את הקמטים.  אפשר להשתמש בסרום המכיל חומצה היאלורונית- החומצה שבסרום תספח מים וזה משפר את מראה הקמטים והקמטוטים.

4357 - טיפים ועצות כיצד להראות זוהרת בפגישות הווירטואליות.

העור בעונה הזו יבש מאוד. היובש מחמיר קמטוטים. לכן מומלץ להשתמש קבוע בתקופה  בקרם לחות מזין ועשיר .

לפני פגישת זום ניתן להשתמש בתכשיר המכיל חומצות אלפה ובטה הידרוקסיות (אפשרי גם טיפול פילינג קל בבית או אמפולות עם חומצה זו). תכשיר המכיל חומרים אלה יגרום לחידוש העור ומראה   נמרץ ורענן.   

איזור העיניים נראה לפעמים עייף מול מצלמה ולכן ניתן להשתמש בתכשיר ייעודי לעיניים אשר מותאם לעור העדין.   מומלץ גם פה להשתמש בתכשיר המכיל מכיל חומצה היאלרונונית שישפר מיידית  את  מראה הקמטוטים באזור.

לפני פגישת הזום למרוח מעט קרם לחות על עור הפנים ועליו מייק אפ במרקם קליל למראה עור חלק ורענן.

במהלך הלילה העור מתחדש באופן נמרץ, מריחת מוצרי ההזנה יעילה יותר, חילוף החומרים מהיר וייצור סיבי הקולגן והאלסטין מוגבר. שינה טובה בשילוב עם הרכיבים הפעילים יעניק  לעור רעננות   ומראה ובריא יותר.

טיפוח השפתיים והעיניים חשוב ביותר לטיפול  בשעות הלילה, לכן יש להקפיד להשתמש בקרם עיניים, אותו מומלץ למרוח גם על השפתיים, שהרי העור באותם אזורים דומה ושכבת ההיפודרמיס אפסית, לכן הוא מתקמט כל כך מהר.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]