מה קרה לאדל? ומה החליטה לעשות גם הכפילה שלה?

4171 - מה קרה לאדל? ומה החליטה לעשות גם הכפילה שלה?


המעריצים של הזמרת אדל עוקבים בתדהמה אחרי כל תמונה שהזמרת מעלה באינסטגרם שלה. בשנתיים האחרונות עוברת אדל תהליך של ירידה במשקל ומציגה מידי תקופה שינוי חיצוני משמעותי ומעורר תגובות. 

התמונה האחרונה שחשפה אדל כשהיא מפרגנת לביונסה (להשקת הסרט החדש שלה) הותירה רבים ללא מילים וללא יכולת לזהות את הזמרת הנערצת. אדל נראית בתמונה העדכנית שפרסמה שונה לגמרי מהדמות המוכרת שלה שאנחנו רגילים לראות. הזמרת נראית רזה וחטובה בצורה משמעותית, הפנים נראות שונות והשיער ארוך, טבעי ומתולתל. ממש אישה אחרת.

4172 - מה קרה לאדל? ומה החליטה לעשות גם הכפילה שלה?

וגם גילוי מפתיע: מה החליטה לעשות הכפילה של אדל בעקבות השינוי הקיצוני?
לאחרונה פורסם כי מריה הריוט, אחת הכפילות היותר מוכרות של אדל בלונדון, הלכה בעקבות הכוכבת והחליטה לרדת במשקל גם כן. בניגוד לאדל, מריה בחרה לבצע את השינוי שלה באמצעות הליך די קיצוני – ניתוח מעקף קיבה. במסגרת הניתוח, עליו מריה צפויה לשלם כ-14 אלף דולר, מתבצעת הקטנה של כיס הקיבה, דבר המונע מהמטופל לאכול כמות גדולה של מזון ומקטין את יכולת הספיגה של המזון בגוף. מקורבים להריוט בת ה-43, שבמשך עשור מתפרנסת מהופעות בהן היא מחקה את אדל, מספרים שכדי לכסות את הוצאות הניתוח, אותו היא ככל הנראה תעבור בחודש הבא, לא תהיה לה ברירה אלא לקחת הלוואה מכיוון שמשבר הקורונה גרם לה לרדת מהבמות עד להודעה חדשה.

אז מה בדיוק קרה לאדל ואיזה טיפולים היא עשתה בדרך למהפך הגדול?
ד"ר צחי וידר, מרפאות viv:
"שינוי שכזה לא מתרחש ביום אחד וחשוב להבין שמדובר בתהליך שכולל שינוי תזונתי ופעילות גופנית. על הדיאטה של אדל דיברו כבר לא מעט ונשים רבות ברחבי העולם כבר אימצו את הרגלי התזונה של הזמרת. בנוסף לשינוי אורח החיים שבעקבותיו חלה גם ירידה במשקל ישנם כמה תהליכים אסתטיים לא פולשניים שאי אפשר לוותר עליהם כשעושים כזה מהפך".

טיפולי גוף שעוזרים לחיטוב ומיצוק – עיצוב ופיסול הגוף: לאחר ירידה משמעותית במשקל יש תופעה של עור מיותר ומדולל. העור אינו מוצק כפי שהיינו רוצים ובדיוק לטיפול בבעיה זו פותחו טיפולים מתקדמים מבוססי טכנולוגיה. בנוסף לאימונים עם אנשי מקצוע ואכילת ארוחות בריאות מוכנות על ידי שפים שונים עברה אדל גם פרוצדורות אסתטיות על מנת לייצב ולשפר את שרירי הבטן והישבן שלה.בין הטיפולים שמומלצים למצב זה ושניתן להשיג גם אצלנו בישראל: שריפת שומן ופיסול שרירים ללא מאמץ וכאב, לחיטוב ישבן, בטן, יד אחורית וקדמית.

המרכז הרפואי לאסתטיקה ובריאות Viv Clinic מבית ד"ר צחי וידר, מציע טיפול בלעדי המסייע בבניית השריר, שריפת שומן ופיסול שרירים ללא מאמץ וכאב. ממוקדת בעוצמה גבוהה (HIFEM) הגורמת להפעלה על אנושית של השרירים באזור המטופל ובאפקט כפול גם לבניית שריר וגם לשריפת שומן מקומית. הטכנולוגיה פועלת בתדירות של 20,000 כיווצי שריר לחצי שעה, המביאים לדרישה אנרגטית זמינה לצורך שריפת שומן מקומית ובניית שריר. ניתן לעבור את הטיפול באזור הישבן על מנת להגיע לתוצאה של ישבן ברזילאי חטוב ומוצק. באמצעות השימוש בטכנולוגית HIFEM המכשיר מסייע ליצור הרמה וחיטוב של הישבן על ידי מיקוד בשרירי הישבן.

4173 - מה קרה לאדל? ומה החליטה לעשות גם הכפילה שלה?

אזור נוסף שניתן לחטב באמצעות מכשיר EMSCULPT הוא הבטן. המכשיר מסייע בבניית שריר ושריפת שומן באזור הבטן ובכך להיפטר מהכרס הקטנה. כל זה נעשה בעזרת אלפי כיווצי שרירים במשך חצי שעה ללא מאמץ מצד המטופל/ת כך שניתן להגיע ל-100% ניצול פעילות השריר בניגוד להישג של עד 30% ניצול בפעילות עצמאית של השריר.

מעבר לאזור הבטן והישבן, ניתן לעבור טיפול פיסול גוף באזור היד האחורית והקדמית ואף בשריר התאומים. יש לעבור את הטיפול פעמיים בשבוע במשך חצי שעה. כמות הטיפולים המומלצת היא 4 טיפולים לאזור. הטיפול הינו טיפול מרפאתי, ללא צורך בזמן החלמה וניתן לחזור לשגרת היום מיד בתום הטיפול.
EXILIS – טיפול לפנים ולגוף:
מערכת  EXILIS מציגה טיפול חדשני פורץ דרך עם טכנולוגיה חדשה לפנים ולגוף. המכשיר מבצע הליכים לא פולשניים על ידי שילוב של שתי אנרגיות פופולריות בתחום האסתטיקה. האחת, גלי רדיו לחידוש הקולגן והאלסטין על ידי חימום האזור המטופל, וכך משיגים צמצום קמטים וחידוש תאי העור. השנייה, גלי אולטרסאונד למיצוק ומתיחה של העור והרמה של עור נפול. שתי האנרגיות יחד מביאות לתוצאות של עור חלק, מוצק, וזוהר. כמו כן, ניתן לטפל באזורי הגוף השונים על מנת למצק את עור, לחדש תאים ולהחזירו להיות רענן ומתוח באזורים כגון: ישבן, אזורים עם צלוליטיס, אזורי הברכיים, הרמת עור נפול בזרועות האחוריות, ובכל האזורים בהם הגוף נפול ועייף.

פנים: הזרקות, מילוי קמטים ושיחזור נפחים, תהליך ירידה במשקל יכול להיות קשור בנפילה של הפנים בגלל איבוד התמיכה שנובע מירידה בכמות השומן בפנים.
הזרקות  חומצה היאלרונית  עוזרות להשבת הנפח בזמן תהליך הירידה במשקל ולאחריו ויכולות למנוע את הנפילה. כמו למשל הזרקת חומצות היאלרונית מסוג ג'ובידרם למילוי נפחים, הרמה ומיצוק העור. הפחתת מראה נפול / עייף. 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]