חברת "סלע מדיקל" התגייסה לצד רופאים בכירים למען נשים "ביום המעשים הטובים".

3151 - חברת "סלע מדיקל" התגייסה לצד רופאים בכירים למען נשים "ביום המעשים הטובים".

במסגרת יום המעשים הטובים  שנערך ביום שלישי ה- 2.4.2019 חברת "סלע מדיקל" העוסקת בייבוא והפצה של מגוון מכשור רפואי בתחום הרפואה, תרמה את חלקה למען הקהילה בישראל ופתחה את משרדה ליום טיפולים אסתטיים שכללו: הזרקות של חומצה הילרואנית כמו: פרינסס, חוטי מינט ,אלנסה ובוטוקוס עבור כ – 15 נשים שהגיעו מכל רחבי הארץ, בנייהן נשים אשר החלימו ממחלת הסרטן, אלמנות, ונשים עם סיפורים לא פשוטים אשר חוו אלימות במשפחה וסמים.

3149 - חברת "סלע מדיקל" התגייסה לצד רופאים בכירים למען נשים "ביום המעשים הטובים".

ד"ר איתן ברמן ותמרה בשיחת ייעוץ לפני תחילת הטיפול.

המשתתפות הגיעו נרגשות והתיישבו לפגישת ייעוץ בהתאמה אישית על ידי  מיטב מבכרי הרופאים בארץ שנכחו במעמד: ד"ר יואב גרונוביץ, מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית בבית החולים שערי צדק בירושלים, ד"ר מרינה לנדאו, מומחית עולמית לרפואה עור בארץ ובעולם, ד"ר איתן ברמן, רופא עור מומחה, אסתטיקה רפואית. הרופאים נרתמו בהתנדבות על מנת להעניק את הטיפול המתאים ביותר לכל אחת ואחת מהמשתתפות .

3150 - חברת "סלע מדיקל" התגייסה לצד רופאים בכירים למען נשים "ביום המעשים הטובים".

דר יואב גרונוביץ מנהל מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית בבית החולים שערי צדק בירושלים.

לפני תחילת הטיפולים הנשים התיישבו לפגישת ייעוץ בהתאמה אישית מול הרופאים המומחים ומיד לאחריו ניגשו לסדרת צילומים מקצועית  של פניהן החשיבות הרבה, ניתנה במעמד לאופי הטיפול דהיינו  טיפול עומק  ממוקד "ולא רק הזרקה ".. אלא התאמה מדויקת לקווי המיתאר שלהן ולדיאגנוזה הרפואית של הרופאים המטפלים.

3142 - חברת "סלע מדיקל" התגייסה לצד רופאים בכירים למען נשים "ביום המעשים הטובים".

אורלי אורפז בטיפול של חומצה הילרואנית פרינסס על ידי ד"ר איתן ברמן.

המעמד ריגש מאוד את המשתתפות שחיזקו  אחת את השנייה וניכר שהטיפול אותו עמדו לעבור שימח וריגש אותן בו זמנית, חלקן בחרו לשתף גם את סיפורי החלמתן וסיפורן האישי על מנת לחזק נשים אחרות  אחת מהנשים שביקשה לשתף את סיפור החלמתה היא : אתי אהרונסון, שחלתה בגיל 43  בסרטן השד  ונאלצה לעבור כריתה חלקית  ולאחר גילוי שהינה סובלת מסרטן אלים נאלצה לעבור כריתת שחלות וחצוצרות , לטענתה מאישה צעירה "וורקוהוליקית" כהגדרתה הבינה לצד ההתמודדות שקיבלה הזדמנות "לתקן" את חייה והחליטה ללכת וללמוד "קואצ'ינג", לטענתה ההחלטה עזרה לה בהתמודדות ולאחר החלמתה החלה לעסוק בתחום שממלא אותה רגשית ונפשית, מתן עזרה והכלים לאנשים איך כן לעשות שינוי נכון בחיים דווקא ממקום לא פשוט  לצד אופטימיות, אתי מוסיפה "הסרטן עשה לי שינוי גדול בחיים  והשינוי הוא המתנה הגדולה ביותר שיכולתי לקבל כי דרכו אני מעבירה את הכלים שקיבלתי בהתמודדות שלי הלאה לאחרים וכיום היא מתנדבת ככקואצ'רית לעמותת "ברוח נפשית" המתמקדת באלימות פיזית, התעללויות מיניות של נשים.

3143 - חברת "סלע מדיקל" התגייסה לצד רופאים בכירים למען נשים "ביום המעשים הטובים".

אורלי אורפז לאחר הטיפול של חומצה הילרואנית פרינסס על ידי דר איתן ברמן.

קרן סלע מנהלת חטיבת האסתטיקה: "יום המעשים הטובים" היה מעצים ומרגש במיוחד אני מבקשת להודות להתגייסותם של הרופאים הבכירים שתרמו מזמנם ללא תמורה למען הקהילה".

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]