חיוך השוה מיליון דולר? יש דבר כזה עפ"י ד"ר ענבל שרלין מומחית באסתטיקה הפה.

3134 - חיוך השוה מיליון דולר? יש דבר כזה עפ"י ד"ר ענבל שרלין מומחית באסתטיקה הפה.

בעידן של השיווק העצמי ברשתות החברתיות,  כאשר כולנו עסוקים בתיעוד כל רגע מחיינו, והמראה החיצוני הפך להיות מאד רלוונטי כאשר כל אחד יכול בין לילה להפוך לשחקן, דוגמן או אושיית אינסטגרם, החיוך שהינו חלק בלתי נפרד מהנראות האסתטית, שינה את השיח על אסתטיקת הפה "מתיקון שיניים" בלבד ליצירת חיוך טבעי, בריא ומושלם במטרה לשדר ולשווק מבעד לעדשת המצלמה את הדימוי והסיפור החיובי עלינו.

תחום אסתטיקת הפה הנקרא ה- SMILE MAKEOVER הנו תהליך עיצוב מחודש של צורת השן, המתייחס בתהליך  לא רק לשיניים, אלא גם לחניכיים ולשפתים שישתלבו בצורה הרמונית יותר עם הפנים וייצרו חיוך מושלם.

ניתן להגיד שהמודעות לתחום אסתטיקת הפה לא כך כך בארצנו היה חשוב לנו לחדד את הידע בנושא ולקבל מידע  כולל יותר מד"ר ענבל שרלין על  אסתטיקת הפה, השיניים ועיצוב החיוך המושלם פגשנו את ד"ר ענבל שרלין במרפאתה המעוצבת בסגנון היוקרתי אך המופנם.

"מעצבת החיוכים חדשים" ד"ר ענבל שרלין העוסקת כבר 20 שנה בתחום רפואת השיניים, האסתטיקה הדנטלית, שיקום הפה והחיוך מתמקדת בעיקר על על איזון וסימטריה של הפה תוך כדי שילוב מראה הפנים האינדיבידואלי של כל מטופל פתחה קליניקה בצפון תל-אביב המיועדת אך ורק לעיצוב החיוך המושלם.

3132 - חיוך השוה מיליון דולר? יש דבר כזה עפ"י ד"ר ענבל שרלין מומחית באסתטיקה הפה.

תוצאות טיפולי אסתטיקת הפה לפני ואחרי.

 

האם כולנו מחייכים למצלמה?

מחקרים מראים שמעל 30% מהאנשים אינם מחייכים מכיוון שאינם מרגישים נוח עם השיניים שלהם. אחוז גבוה מהנשאלים ציינו שהיו רוצים לשנות את החיוך שלהם. שיניים עקומות, שבורות, גדולות מדי או צהובות מדי, רווחים בשיניים – כל אלו גורמים לבושה, חוסר בטחון ודימוי עצמי נמוך.

היה מאד חשוב לד"ר ענבל שרלין להדגיש שהטיפולים במרפאתה, נעשים בשיטות הטיפול מתקדמות ביותר עם מיטב החומרים כאשר התוצאה הסופית מתבטאת בעיצוב החיוך.

3130 - חיוך השוה מיליון דולר? יש דבר כזה עפ"י ד"ר ענבל שרלין מומחית באסתטיקה הפה.

לפני טיפול הלבנת השיניים.

3131 - חיוך השוה מיליון דולר? יש דבר כזה עפ"י ד"ר ענבל שרלין מומחית באסתטיקה הפה.

 לאחר טיפול הלבנת השיניים. 

כל מה שרציתם לדעת על פסי הדבקה/ סטריפים מבית ObioWhite:

במרוץ לטיפוח הגוף והפנים, אנו מוציאים כסף על ניתוחים פלסטיים, קרמים, טיפוח השיער ולא מעניקים את תשומת הלב לעוצמה שבחיוך יפה ובריא כאשר הלבנת שיניים היא הדרך הפחות פולשנית לשיפור החיוך המהווה נכס חשוב בעולם בו תופסת המדיה החברתית מקום מרכזי בחיינו. עד כה, השיטה הביתית המוכרת להלבנת שיניים הייתה בעזרת סדים מיוחדים שבהם הונח חומר ההלבנה שניתן לנו על ידי רופא השיניים . סדים אלו הם מגושמים, לא נוחים לשימוש ונשחקים עם הזמן שלא נאמר נאבדים במרפאתה של ד"ר שרלין  הטיפול בהלבנת השיניים נעשה באמצעות  פסי הדבקה/ סטריפים מבית ObioWhite סטריפים להלבנת שיניים שהינם מהפכה של ממש של  פיתוח חדש ופטנט רשום והדרך החדשה הנוחה והאפקטיבית להלבנה  גם ביתית.

3133 - חיוך השוה מיליון דולר? יש דבר כזה עפ"י ד"ר ענבל שרלין מומחית באסתטיקה הפה.

פסי הדבקה/ סטריפים מבית ObioWhite: עד כה, לא הצליחו לייצר סטריפים עם חומר הלבנה, אשר יידבקו בצורה הרמטית לשיניים ושיהיו בעלי יכולת הדבקה לזמן ממושך. הסטריפים החדשים – נדבקים הרמטית ובצורה מדויקת לשיניים דבר המונע זליגה של החומר עצמו ויכול לגרום לצריבה בחניכיים. יכולת ההדבקה של הסטריפים גבוהה (עד לשעתיים) והאיטום ההרמטי של פס ההדבקה על השיניים מונעים מהרוק לבוא במגע עם השן ובכך יעילות חומר ההלבנה. הסטריפים חוסכים את השימוש בסד ההלבנה האישי.

הבידול ביחס לסדים המוכרים – פסי ההדבקה של הסטריפים מכילים מי חמצן 6% בשילוב נוסחה ייחודית של שמן קוקוס הידוע בתכונותיו המיטיבות. האחוז הגבוה של מי החמצן שהם החומר הפעיל בהלבנת שיניים, הזהה לאחוז שבשימוש בהלבנה ביתית בעזרת סדים מביא לתוצאות מדהימות (יש לציין שאחוז החומר הפעיל בפסי ההדבקה הנמכרים בחנויות הפארם הוא מאוד נמוך ובהתאם התוצאה). שמן הקוקוס אף הוא תורם לתהליך ההלבנה ובעל תוכנות אנטיבקטריליות.

בחבילה יומית ישנם 2 פסי הדבקה התואמים לקשתות השיניים: פס ארוך לשיניים עליונות ופס קצר לשיניים תחתונות. את פסי ההדבקה יש להשאיר על השיניים כשעתיים, הם כמעט לא נראים ובלתי מורגשים.

בזמן בו פסי הסטריפים מודבקים לשיניים יש להימנע מאוכל ושתייה. תהליך ההלבנה לוקח בין 10-14 ימים של שימוש יומיומי בפסי ההדבקה המלבינים. באם מתפתחת רגישות בשן, משתמשים בסטריפ יום כן/יום לא, והטיפול מתארך בהתאם. להפחתת הרגישות מומלץ לצחצח שיניים לפני תחילת ההלבנה ובמהלך ההלבנה עם משחת שיניים לשיניים רגישות.

בכדי לשמר את אפקט ההלבנה, רצוי להימנע ממאכלים או משתיה שצובעים את השיניים. מעבר לכך, אין הוראות מיוחדות או הגבלות מיוחדות לתקופת ביצוע תהליך ההלבנה.

את פסי הדבקה/ סטריפים מבית ObioWhite ניתן לקבל ולהשיג במרפאתה של ד"ר שרלין.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]