מה אומרות עינייך? כל מה שאת צריכה לדעת על מילוי שקעים מתחת לעיניים.

3099 - מה אומרות עינייך? כל מה שאת צריכה לדעת על מילוי שקעים מתחת לעיניים.

במרוצת השנים חלה ירידה ברמות החומצה ההילרואנית הקיימת בגופנו באופן טבעי, חיונית לשימור הלחות שבעור למרקמו המוצק ולגמישותו, איבוד קולגן ואלסטין שאחראים על מיצוק העור וגמישותו וכתוצאה מכך, העור מתייבש, מאבד מחיותו וההשפעה ניכרת גם על גוון העור, לעיתים כזו שמלווה בפיגמנטציה וקמטוטים. כל אלה הם חלק מהליך ההזדקנות הטבעי של העור שלנו.

כיום הודות לטיפולים האסתטיים, ניתן להאט את הזמן ולדחות את התערבות הניתוח הפולשני, האזור הראשון שבו ניתן להבחין בשינוי בפנים הוא באזור העיניים. שקעים מתחת לעיניים או בשפה המוכרת "עיגולים שחורים" גורמים למראה עייף, עצוב ומבוגר, אשר נגרמים מסיבות רפואיות, גנטיקה מולדת או הליך ההתבגרות.

ד"ר מקסים סקסונוב מומחה ברדיולוגיה אבחנתית ופולשנית ורופא אסתטיקה מוסיף כי אובדן הנפחים הטבעי המתרחש עם הגיל וסגנון חיים אינטנסיבי, עייפות, שינה מועטה הם הגורמים העיקריים, להעמקת דרכי הדמעות ומדגשים את הכהות מתחת לעיניים והדרך היעילה היא כמובן מילוי באמצעות חומצה הילרואנית  הממלאת את אותם הנפחים שאבדו ומרחיקה את כלי הדם מהעור וכך בעצם גורמת לכהויות ולשקעי העין לבלוט פחות.

חומצה הילרואנית "פרינסס" היא אחת האפשריות בהן אני משתמש במטופלים, יתרונותיה שהיא לא סופחת יותר מידי מים, לא גורמת לבצקות ונשארת במקום אליו הוזרקה, כמו כן היא מעניקה תוצאות טבעיות יחסית לאזורים אחרים , השימוש בפילר מסוג "פרינסס" נשאר לאורך זמן באזור כיוון שאין מסת שריר לא מתבצע הפרוק המכני כמו באזורים דינמיים אחרים לדוגמה כמו השפתיים.

מה אומרות עינייך? כל מה שאת צריכה לדעת על מילוי שקעים מתחת לעיניים.

אופן הטיפול

באמצעות מחט דקיקה /מיקרו קנולה {צינורית קטנה} הרופא מזריק חומר סמיך לאזור מתחת לעין הטיפול יחסית קצר כ -20 ד' תוצאה ניתן לראות באופן מידי, התוצאה מחזיקה מעמד כשנה ויותר.

טווח מחיר: 1500-2500 ₪

טיפול נוסף הוא באמצעות הזרקת בוטלניום טוקסין שמנטרל את אותם קמטוטים בצדי העין  לתקופה של כ – 3 חודשים.

טווח מחיר – 600-1000 ₪ לאזור.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]