מכשיר ה-Plexer Plus, עושה סוף לעפעפיים נפולים, ללא ניתוח.

2909 - מכשיר ה-Plexer Plus, עושה סוף לעפעפיים נפולים, ללא ניתוח.

אנשים רבים סובלים מתופעת עודפי עור מעל לעפעפיים, מה שמקנה לפנים מראה מבוגר ועייף. רבים נמנעים מביצוע ניתוח בעפעפיים, בעיקר מתוך פחד מהרדמה ומסיבוכים אפשריים, שיכולים להתרחש בניתוח רגיל.

הבשורה הטובה היא שטיפול עפעפיים דינמי להסרת העור העודף, אינו ניתוחי ויכול להתבצע ללא כל הרדמה, ללא איזמל מנתחים או בקרן לייזר כך שהסיכונים האופייניים לניתוחים רגילים מצטמצמים כמעט לחלוטין.

מכשיר ה Plus PLEXR להרמת עפעפיים.

חברת "פרומדיקס", המייבאת ומשווקת מכשור בתחומי הרפואה האסתטית והכירורגיה הפלסטית, משיקה לראשונה בישראל את מכשיר ה – PLEXR Plus, זכה פעמים רבות בתארים יוקרתיים בתחום האסתטיקה,  מבצע הליך הרמת עפעפיים ללא צורך בניתוח, אלא באמצעות צריבה היוצרת כיווצים בשריר ה – orbicularis oculi בעפעפיים באמצעות טכנולוגיית הפלזמה המדמה "גז נוזלי", המאפשרת פעולת צריבה מדויקת וממוקדת, ואשר מעודדת את היווצרות תאי קולגן וכיווץ באזור הטיפול.

מכשיר ה- PLEXR Plus, מבצע צריבות עדינות ומדויקות ותוצאות הטיפול ייראו באופן מידי, בתהליך ההחלמה, קרום העור המטופל נושר בתוך מספר ימים והמראה משתפר בהדרגה מבלי להשאיר צלקות גלויות. למרות שתהליך ההחלמה מהטיפול מהיר, צפויה אדמומיות באזור הטיפול וכמו בכל טיפול אסתטי, ייתכנו שינויים ממטופל למטופל ותיתכן נפיחות מסוימת, במיוחד בעפעף העליון.

מכשיר ה Plus PLEXR להרמת עפעפיים.

ההבדלים בין המכשיר החדשני PLEXR Plus, למכשירים אחרים דומים בשוק הם: שבניגוד לרוב המכשירים הקיימים כיום בשוק עם ידיות הטיפול המחוברות לכבלים הגורמות לסרבול בעבודה והופכות את הטיפול לפחות מדויק, הידיות של ה Plus PLEXR הן אלחוטיות, מהירות העבודה עם מכשיר ה- PLEXR Plus, גבוהה משמעותית, מונעת את עייפות הרופא ואת אי הנוחות למטופל.

מכשיר ה Plus PLEXR להרמת עפעפיים.

הטיפול מתאים למי שיש עודפי עור בעפעף העליון\התחתון, או הכבדה על הגבות מטרידים. כמן כן מתאים למי שסובלים מקמטים או קמטוטים, או מעוניינים לטפל בצלקות, פיגמנטציה של העור, הסרת קסנתלסמה (כתמת העפעף), פיברומות, שומות, יבלות וצלקות אקנה.

הטיפול בטוח ביותר וזכה לאישור תקני של משרד הבריאות הישראלי והאירופאי. כמובן שרק רופאים שהוסמכו לכך מורשים לבצע את הטיפול.

מחיר הטיפול: 1,500 ₪ עבור טיפול בודד,  בסדרה של  מינימום 3 טיפולים. 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]