5 טיפים לעור זוהר וקורן, לליל הסילבסטר 2019.

2901 - 5 טיפים לעור זוהר וקורן, לליל הסילבסטר 2019.

רגע לפני חגיגות סוף השנה, מומלץ כבר להתחיל את הטיפול ואת הטיפוח מהלילה שלפני, בשעות שבהן יש לעור את יכולות השיקום הטובות והיעילות ביותר.

במהלך הלילה העור מתחדש בא.ופן נמרץ, מריחת מוצרי ההזנה יעילה יותר, חילוף החומרים מהיר וייצור סיבי הקולגן והאלסטין מוגבר. שינה טובה בשילוב עם הרכיבים הפעילים מעניקה לעור רעננות וזוהר ויוצרת מראה צעיר ובריא.

בלילה העור לא מתגונן אלא משקם. במהלך הלילה העור לא חשוף לנזקי היום,  קרינת השמש, רדיקלים חופשיים, זיהום אוויר, על כן הוא מפנה את המשאבים שלו לשיקום ולבנייה מחדש, בניגוד להגנה ולחימה במזיקים.

2903 - 5 טיפים לעור זוהר וקורן, לליל הסילבסטר 2019.

ניתן להוסיף קרם לחות עשיר להזנה אינטנסיבית במהלך שעות הלילה, העור "ישתה" את הלחות ויראה בבוקר רענן ומלא חיים.

טיפוח השפתיים והעיניים חשוב ביותר במיוחד בשעות הלילה, לכן יש להקפיד להשתמש בקרם עיניים, אותו מומלץ למרוח גם על השפתיים, שהרי העור באותם אזורים דומה ושכבת ההיפודרמיס אפסית, לכן הוא מתקמט כל כך מהר.

עיסוי: המרצה ועיסוי חיונית להשבת זוהר לפנים ולמראה עייף. אם אינך סובלת מעור רגיש עם קופרוז/סבוריאה. קחי מעט קרם לחות והניחי בתנועות סיבוביות נמרצות על הפנים. בתנועות עיסוי נמרצות. מיד תרגישי איך עור פניך קורן ומלא אור.

2902 - 5 טיפים לעור זוהר וקורן, לליל הסילבסטר 2019.

 וישי מציע מארז ניקוי ולחות במבצע משתלם הכולל: מסיר איפור אינטגרל, מים מיסלריים (סולושן מיסלייר) ומינרל 89. קני ממוצרי וישי ב-199 ₪, הוסף 20 ₪ וקבל את המארז או קנה ממוצרי וישי ב-299 ₪ וקבל את המארז מתנה.

מוצרי וישי משווקים בבתי מרקחת פרטיים ברחבי הארץ, תוך קבלת ייעוץ מקצועי על ידי צוות בית המרקחת.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]