קוסמטיקה פרא רפואית-איציק סלומון

570ba5431900a - קוסמטיקה פרא רפואית-איציק סלומון

כשקיבלתי המלצה על הקוסמטיקאי הפרא רפואי איציק סלומון התגובה הראשונה שלי הייתה: "יש דבר כזה קוסמטיקאי ממין זכר? והיות וכבר שנים שאני עוברת מקוסמטיקאית לקוסמטיקאית במטרה לפגוש את הקוסמטיקאית שתענה על הדרישות שלי, לא היססתי לרגע וקבעתי טיפול עם הקוסמטיקאי הפרא רפואי איציק סלומון, גם בגלל הסקרנות לפגוש בפעם הראשונה קוסמטיקאי ראשון ממין זכר.

כשהגעתי לחולון,  לקליניקה של הקוסמטיקאי הפרא רפואי איציק סלומון המעוצבת באלגנטיות המשרה שלווה ורוגע, איציק קיבל אותי עם חיוך ממיס, כשהוא שוטח בפני את תפיסת עולמו לגבי עולם הקוסמטיקה: "החזון שלי הוא להמשיך ולהגיע לנשים ולתת להן לצאת בתחושה טובה ולהרגיש שהן הגשימו חלום כי הקוסמטיקה היא האומנות שלי. כל אשה היא יצירה שצריך לכבד, להעריץ ולטפח וזה מה שמניע אותי.

תוך כדי טיפול שאלתי את איציק, מדוע וכיצד ואיך איציק הגיע לתחום הקוסמטיקה:

מסתבר שכבר מגיל צעיר סבל איציק מפצעים של אקנה בעור והם גרמו לו להערכה עצמית נמוכה. הוא הבין את הפגיעה בדימוי העצמי ואת הכאב הנגרם מכך. מי שהצילה אותו היא דודתו הקוסמטיקאית,  אשר בזכותה התאפשר לו לטעום ולהרגיש את האהבה לעולם הקוסמטיקה וככל שהוא נכנס לתחום, הבין שזה הייעוד שלו בחיים וזה מה שהוא רוצה לעשות בחייו.

איציק הסביר לי: "זה הדבר הראשון שאת רואה על הבוקר ומלווה אותך לאורך היום! נשים שהגיעו עצובות לקליניקה יצאו עם חיוך ענקי, רק כי הפנים שלהם שוב זהרו". החיוכים שלהם גרמו לו להבין שזה היעוד שלו – לקחת את האישה במרכז ולהחזיר לה את הזוהר לפנים!

 

570ba54196e15 - קוסמטיקה פרא רפואית-איציק סלומון

איציק סלומון החליט ללמוד מהבסיס. הוא רצה לשאוב את כל הידע שקיים והשקיע המון שעות בחקר ובבדיקות. הוא היה הגבר היחיד בכיתה, אבל זה לא עצר אותו והוא סיים בהצלחה.

משם הדרך למעלה הייתה מהירה. הכישרון שלו פרץ והוא חיפש התמחות משמעותית. כך הוא התגלגל להתמחות בתוכנית של ד"ר קליין. כשאיציק פגש את ד"ר קליין ואת קו המוצרים הייחודי הוא הרגיש שהגיע הביתה. המוצרים האלו הם בשיטה פרא רפואית, המיוצרים בטכניקות חדשות המבוססות על מחקרים ועל ידע רפואי על הזדקנות העור ושימורו. כל החומרים הם בריחות נפלאים ובתמהילים המשלבים את הטכנולוגיות במרקמים נעימים שהופכים כל טיפול למופלא. איציק בנה תוכנית שבאמצעותה הצליח להגיע לתמהיל המושלם לטיפולי יופי.

איציק סלומון הוא קוסמטיקאי פרא רפואי המשלב ידע ורפואה ולא רק ידע בטיפוח. כל הטיפולים הקוסמטיקאים הם פרא רפואיים ובהתאמה אישית. את הקרמים מרכיבים בהתאם לסוג הפנים והתוצאה הרצויה. אומר איציק: "כשמתעסקים בחומרים על הפנים חשוב לזכור שהעור עדין ולכן חייבים להיות מדויקים, אחרת יש נזקים".

לקליניקת הקומסטיקה הפרא רפואית של איציק סלומון בחולון,  באים כדי לקבל טיפולים באווירה שקטה ואישית וליהנות מידי הזהב של איציק. התוצאות מדברות בעד עצמן. איציק הראה לי תמונות שגרמו לי לשפשף עיניים על השיפור המשמעותי.

שמו של איציק סלומון כקוסמטיקאי, יוצא למרחקים. נשים ונערות הגיעו מפה לאוזן אחריו לקליניקה של ד"ר קליין ועודדו אותו לפתוח אחת משלו.

בקליניקה שלו איציק משתמש רק במוצרים של ד"ר דב קליין. לדבריו המוצרים נבדקו לעומק, החומרים הפעילים איכותיים ומותאמים אישית לכל מטופלת לאחר בדיקה, התאמה וליווי ולכן רואים גם תוצאות!

"הרבה נשים מגיעות לד"ר קליין ודורשות ניתוחים פלסטיים. ד"ר קליין פיתח את המוצרים וגילה שיש המון טיפולים שניתן לעשותם ללא צורך בהתערבות כירורגית. טיפול עקבי ומוצרים איכותיים וחדשים יכולים לפתור את הבעיה פעמים רבות. שם התחלתי לאט לאט לראות כיצד שימוש נכון מצליח להוציא מהעור את המיטב".

איציק סלומון שיתף אותי בסיפור האישי שלו, דרכו הוא עוזר לנערים ונערות בטיפול בפצעי אקנה קשים,  באמצעות טיפולים המנקים את העור וחודרים לאזורים הפצועים, כך שהעור מתחדש וחוזר לעצמו ללא השומן המיותר.  כמו כן איציק מכיר מניסיונו האישי עד כמה הפצעים האלו בגיל ההתבגרות גורמים לירידה במצב רוח ובדימוי העצמי. דרך הלב הענק שלו הוא מתחבר לילדים ועוזר להם גם חיצונית וגם פנימית ורואה שיפור עצום. "מרגש אותי בכל פעם מחדש לראות נער או נערה שמגיעים לקליניקה כבויים ועצובים עם פנים פצועות ויוצאים אחרי כמה טיפולים עם חיוך ושמחה בלב. זה שווה הכול, ובזכות הרגעים האלו יש לי את הכוח להצליח ולטפל בהם".

 

570ba5421beb6 - קוסמטיקה פרא רפואית-איציק סלומון

 

"בעיות עור מפילות נפשית. העצה שלי: אל תתחילו ישר עם טיפולים וניתוחים אגרסיביים. בטיפול פנים יש כיום כל כך הרבה פתרונות טובים ובריאים שבהם תוכלו להגיע למקסימום הצלחה!"

כולן יודעות שכאשר אנחנו מרגישות טוב אז השמיים הם הגבול. הרבה נשים מתייאשות ומוותרות לעצמן. לעתים קשה יותר לטפל, אבל אסור לוותר. "העור הוא כמו המפה של החיים שלך. כשאת במתח מיד רואים. עצבנות, הכול נרשם ומתפרץ, אבל הכל ניתן לטיפול".

איציק ממשיך ומסביר: "תפקידו של קוסמטיקאי טוב הוא לאבחן ולהשתמש במוצרים הנכונים כדי לשרטט את הפנים מחדש ולקלף את העור, לרענן אותו, להשלים לו את החוסר ולהעניק לו דף חדש".

הוא מוסיף: "כמו כל התחלה של טיפול, כאן התוצאות יותר איטיות אבל משתלמות! הפנים צמאות לטיפול ולאהבה וזקוקות לכוח לחזור ולהתקדם קדימה. אפשר לדמות את זה לכניסה לתחנת דלק של הגוף והנפש כדי לאגור קצת אנרגיה קדימה".

המוטו של איציק הוא – "כל אדם קיבל את העור במתנה ביום היוולדו , במקום להרוס אותו יש להשקיע לטפח אותו עם חומרים אשר ישמרו עליו לטווח ארוך וימנעו את נזקי העתיד (סימני גיל , פיגמנטציה ועוד..)

מה מציעה הקליניקה של איציק סלומון ?

טיפולי פנים מתקדמים המבוססים על פרוטוקול הטיפולים של דר דב קליין בשילוב עם טכנולוגיות מתקדמות כגון IPL , גליי רדיו , אולטרסאונד ועוד.

טיפולי הסרת שיער בטכנולוגית  THR-freeze light אשר מאלחשת ומקררת את המקום למניעת כאב.

איפור קבוע בשיטת השערה טכניקה עדינה המשלימה את הטבע .

שימו לב! פעם חשבו שהסרת שיער ניתן לעשות רק בחורף, אבל במכשור החדשני בקליניקה של איציק אין מניעת חשיפה לשמש כל עוד שמים קרם הגנה!

מעבר לכל הטיפולים הקוסמטיים הקלאסיים של ניקוי והחייאת העור יש לאיציק כמה טיפולים איכותיים  המבוססים על מוצרי הדגל של ד"ר קליין. טיפולים אלו נבנו מתוך הניסיון והידע שלו והתוצאות מדהימות.

 

570ba542950f7 - קוסמטיקה פרא רפואית-איציק סלומון

טיפול סוד הנעורים

טיפול המקנה חידוש מסיבי לעור הפנים (מיועד לטיפול בקמטים סימני גיל , נקבויות פעורות , צלקות פוסט אקנה), אחד הטיפולים המשמעותיים ביותר שנכנסו לעולם הקוסמטיקה ומבוצע ע"י מחטים דקות וזעירות המחוברות לידית חשמלית שבאמצעותה ניתן לקבוע את עומק כניסת המחטים ואת מהירות חדירתם המתבססת על סדרת התכשיר התכשירים של ד"ר דב קליין. מטרת הטיפול היא לגרום פציעה מבוקרת של רקמת העור ובכך ליצור חידוש נפלא לעור הטיפול יעיל לכל בעיות העור החל מקמטים , פוסט אקנה , פיגמנטציה , וגם רענון כללי של עור הפנים.

טיפול הגולדן ליידי 

טיפול הגורם לחימום עדין של העור ומזין אותו בלחות ונעשה עם תכשירים מהסדרת התכשירים של ד"ר דב קליין, המבוססים על חמורים פעילים כמו ויטמינים כמו ויטמין C, ויטמין A, קינטין ואלנטואין ומינרל הזהב, הממריצים את מחזורהדם בפנים ומחקים את הביולוגיה של הטבע הטיפול המתאים לכל ארוע, בסוף הטיפול העור נראה זוהר,קטיפתי,  בוהק וזוהר.

כל השנים מטיפים לנו על שגרת טיפוח טובה ואיכותית שתטפח לנו את עור הפנים. לכל אחת מאתנו ליין מוצרים, אך רובם מאכזבים או לא תמיד נצרכים.

כדי שנוכל לחסוך ולהשקיע את הכסף בתבונה שאלתי את איציק מה מבחינתו הוא מוצר חובה ועל מה היה מוותר בשגרה.

"כל אישה צריכה לעשות מדי יום ניקיון פנים בסיסי לשמירה על העור. החומר המומלץ לניקוי העור הוא סבון פנים המבוסס על חומצות אשר תפקידן,  לבצע הנשלה עדינה ולבצע ניקוי בשכבות החיצוניות ביותר של השומן המכסה את העור, יחד עם הלכלוך והפסולת ששקעו בתוכן, בלי לפגוע בעור עצמו,

כי הלכלוך חודר לרקמות העור וגורם לו להיות אפור וכן הוא מאיץ את תהליך ההזדקנות. במשך היום יש להשתמש בקרם פנים בעל מקדם הגנה כדי להימנע מפגיעות השמש". הוא ממשיך ומדגיש: "בקרם לילה חובה להשתמש לחידוש ולהחייאת העור. לעור תפקידים שונים בשעות היום מאלה של שעות הלילה. ביום הוא עסוק בעיקר בהתגוננות – מקרני השמש, מזיהומים ומאיבוד לחות ובלילה הוא מנסה לנוח, לשקם את עצמו ולהתכונן ליום הבא לקרם הלילה מס מטרות טיפולים: שיפור והפחתת קמטוטים , להעניק לעור הפנים גוון ומרקם אחידים ובריאים יותר, עידוד התחדשות בשכבה האיפדרמיס ועל מנת לשמוש על תוצאות ושמירה על הקיים.

עוד מאחד הדברים שאהבתי אצלו, שבניגוד למכונים להסרת שיער, אצלו ניתן לבצע לפי צורך כל טיפול בנפרד, כך שאת שולטת בכמות הטיפולים. זה יתרון גדול, כי כל עור מגיב אחרת. אצל אחת יכול להיות שאחרי 3 טיפולים העור יהיה חלק ואצל אחרת אחרי 10 טיפולים!

ולסיכום החוויה: קוסמטיקה היא מקצועיות. אל תתפשרו על פחות מזה. זכרו: הבסיס להצלחה הוא התמדה – אין קסמים, אבל יש תוצאות מדהימות כשבוחרים בקוסמטיקאי הנכון.

אני, יצאתי מרוצה, קורנת וזוהרת עם תחושה עילאית ובחיוך.

פרטי התקשרות: איציק סלומון קוסמטיקאי פרא רפואי

                   רח' אורי צבי גרינברג 13, חולון

                   טלפון: 0507577714

כתובת דף הפייסבוק: https://m.facebook.com/itzik.solomon

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]