"סורק העור של אליזבת ארדן בלעדי ב"דיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון

570ba26be0869 - "סורק העור של אליזבת ארדן בלעדי ב"דיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון

ידוע לכל, כי תזונה לקויה, שינויים קיצוניים במזג האוויר, מתח, חשיפה לשמש והגיל הכרונולוגי הינם מרכיבים עיקריים העלולים לגרום להזדקנות מואצת של העור. ממחקרים שנעשו, נמצא כי 80% מן הנזק הנגרם לעור, נגרם דווקא על ידי הסביבה ולא הזמן. כתוצאה מכך, נשים כיום מזדקנות במהירות רבה יותר עקב מתחים אליהם הן חשופות ונזקים סביבתיים. חנות "דיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון" הרימה את הכפפה ובשיתוף פעולה עם חברת הטיפוח "אליזבת ארדן" הביאה לארץ את  ה-JR סורק העור של "אליזבת ארדן" אשר בסריקה מהירה ניתן לאבחן את הצרכים האינדיבידואליים של העור וחושף בעיות שלא נראות לעין ובאמצעותו ניתן להעניק את טיפול העור המומלץ. 

570ba26ac8cf0 - "סורק העור של אליזבת ארדן בלעדי ב"דיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון

במהלך כל חודש יוני ללא כל התניה ברכישת מוצרים יוקם בחנות "דיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון" מתחם אשר עיצובו שואב השראה מעולמות הספא של אליזבת ארדן ניו יורק יוקרתי אך יחד עם זאת מעניק תחושה חמימה ונגישה ובאמצעות סורק ה-JR אשר במשך 5 דקות בלבד יסרוק ויאבחן את העור כמו: בעיות פיגמנטציה, נזקי שמש והתייבשות העור, מרקם, נקבוביות מוגדלות, זוהר, בהירות, לחות וגמישות העור. על בסיס התוצאות המתקבלות מסורק העור בקלות ובמהירות מומחי היופי של אליזבת ארדן יוכלו להמליץ על שגרת הטיפוח המומלצת ביותר באופן אישי, כדי להשיג את התוצאה לשיקום העור.  

ניתן לבחור באחת משלוש הבדיקות הבאות: אבחון עור מקיף בחמישה צעדים שיעריך את מצבו האמיתי של עורך, החל מגוון עור לא אחיד ועד לאטימות בעור. ניתוח הזוהר והלחות: סט מותאם של בדיקות המתמקדות ברמות הלחות של העור בשתי דרכים שונות, בתוספת סריקה מיידית של זוהר העור בעזרת המצלמה המיקרוסקופית. ניתוח פיגמנטציה: במקרה של חששות ספציפיים סביב כתמים כהים, נמשים וכתמים בהירים, בדיקות אלה נעזרות במצלמה ובחיישן על מנת לקבוע את חומרת התופעה ולהתאם מוצר אשר יספק ללקוחה שינוי יוצא דופן.

570ba26b373e3 - "סורק העור של אליזבת ארדן בלעדי ב"דיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון

סורק העור עושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת למדידת העור של הלקוחה בקטגוריות מרכזיות. התוצאות מושוות לממוצע בקבוצת הגיל של הלקוחה. ללקוחה ניתן ציון בכל אחת מהקטגוריות המרכזיות.

השירות יפעל בחנות דיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון במהלך כל חודש יוני חינם ואינו מותנה ברכישת מוצרים מבית אליזבת ארדן.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]