"לוריאל פריז" טיפים לטיפוח העור לגיל 25-35

"היופי אינו חזות הכל אך אין כמעט מי שמוכן לוותר עליו" כך אומרת ליטל סבירסקי, מנהלת מותג דרמו של לוריאל פריז ומסבירה: "הקמט הראשון מתחיל בסוף שנות ה- 20 ותחילת שנות ה- 30 עם השנים הקמטוטים העדינים הופכים לקמטים של ממש והעור מאבד את זוהרו וגמישותו.

לרגל השקת סדרת הטיפוח סקין פרפקשיין ליטל סבירסקי מנהלת מותג דרמו של לוריאל פריז טיפים לגילאי 25-35 כיצד לטפח את העור.

גיל 20 הוא הגיל האידיאלי עבור עור הפנים, גיל בו העור למעשה נמצא בשיאו. סיבי הקולאגן, האליסטין ורמת הלחות הגבוהה בעור, מעניקים לו מראה רענן, מוצק ובעל גוון חיוני וקורן.

נשים בשנות העשרים והשלושים לחייהן שואפות לאיכות עור מושלמת: מרקם עור נעים וחלק, הפחתה במראה הקמטוטים וגוון פנים אחיד. עבור נשים צעירות, מתח, עייפות ואורח חיים לא מאוזן מצטברים ועלולים לפגום באיכות העור; נקבוביות מורחבות, קמטוטים ראשונים ומרקם עור לא אחיד. הענקת לחות בסיסית כבר אינה מספקת לעור הפנים ויש רצון בקרם לחות בעל אפקט מתקן על מנת להגיע למראה עור מושלם.

באותה מידה צריך לזכור שהעור אינו שוכח לעולם, כאשר אנחנו צעירים, אנו לא רואים את הנזקים. אך בעוד מספר שנים, עלולה להיווצר פיגמנטציה כתוצאה מ"התעסקות" עם פצעונים, מחשיפה לא מוגנת לשמש או משיזוף לא מבוקר, עור עמום וחסר חיוניות כתוצאה מעייפות, לחצים, תזונה לא מאוזנת וחוסר בטיפול וטיפוח וכמובן שעות שינה מצומצמות, אלכוהול, גלולות ועישון כל אלה משפיעים על עור הפנים.

 

 

570b994c16397 - "לוריאל פריז" טיפים לטיפוח העור לגיל 25-35

 

 SKIN PERFECTION
3 מוצרי טיפוח חדשניים לגיל 25+ קרם יום, קרם עיניים וסרום עם אפקט מתקן למראה העור מושלם  

מחיר השקה מיוחד לחודשי אוקטובר-נובמבר 2014: 80 ₪ בלבד ליחידה

 

הסיבות העיקריות לקמטים הראשונים המופיעים על עור הפנים, הן תורשה ומימיקה, שהיא בעצם תנועה חוזרת ונשנית של הבעות קבועות, היוצרות כיווץ קבוע בעור, מה שמייצר קמט הבעה.

כמו כן, חשיפה מרובה לשמש משפיעה רבות על מראה עור הפנים ומצב העור. העור מתבגר מהר יותר, מאבד סיבי קולגן ואלסטין, מתייבש ונחלש. על התורשתיות איננו יכולים להשפיע, אך כל השאר תלוי בנו.

"תחזוקה קבועה של עור הפנים לאורך שנים חשובה. היא מפחיתה ומעכבת את תהליך הזדקנות העור".

מומלץ לבצע פעולות חשובות כמו : ניקוי עור הפנים , מריחת קרם לחות ומוצרים משלימים המותאמים  לעור בגיל זה כמו קרם עיניים וסרום  ולדאוג לבקר אצל קוסמטיקאית מוסמכת לטיפול תקופתי.

אם נבין ששמירה על שגרת טיפוח נכונה, המורכבת ממוצרים המותאמים למצב וסוג העור, ימנעו נזקים עתידיים, נחסוך לא מעט עוגמת נפש בעתיד. העיקרון המנחה הוא שמניעה הרבה יותר קלה מתיקון!

מומלץ לאפיין ולאבחן  את עור הפנים לפני רכישת מוצרים, על מנת להבין בדיוק מהם הפתרונות האפקטיביים והמתאימים עבורנו. המטרה היא לנקות את העור ולהעניק לו תחושת נינוחות ושמירה מבריחת הלחות הקיימת בעור.

התאמת המוצרים תלויה במצב עור הפנים. כשאנחנו מדברים על מצב העור צריך קודם כול להבין, שזהו פרמטר המשתנה לא מעט ומותנה בשינויים הורמונאליים, נפשיים, רפואיים ועוד.

חשוב תמיד לזכור שצרכי העור משתנים ולכן, לא העור הוא זה שמתרגל לקרם ולכן צריך להחליפו, אלא צורך העור משתנה ולכן הוא זקוק למוצרים שונים.

מריחת קרם לחות הינה הכרחית, עליה לעולם לא נפסח. בחירת הקרם הנכון, חשובה מאד בשגרת טיפוח לכלל סוגי העור בכול הגילאים. בעלות  עור שמן/בעייתי, נוטות  לחשוב שניתן  לוותר על שלב הלחות, אך

כאמור הוא קריטי והכרחי לכול סוגי העור בהתאמה. הדגש צריך להיות בבחירת הסוג הנכון, כלומר לעור שמן, יש להשתמש בקרם לחות נטול שומן. חשוב להדגיש שאם נוותר על קרם הלחות, מייצר העור כ"מגננה" יותר שומן, על מנת ליצור שכבת הגנה. אין לחשוב שאם סובלים מעור שמן, מוותרים על שלב הלחות, או אם, קיץ ואני מזיעה אני אוותר על לחות.

חוק ברזל לעולם אל תלכו לישון מאופרים, תקדישו עוד 5 דקות לניקוי, ההשקעה תשתלם לטווח הארוך.

 

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]