מגי אזרזר בטקס פתיחה במד"א:"הם הגיבורים האמיתיים של הקורונה".

3966 - מגי אזרזר בטקס פתיחה במד"א:"הם הגיבורים האמיתיים של הקורונה".

בטקס חגיגי שנערך בהשתתפות אלי שגיב, מנכ"ל לוריאל ישראל, השחקנית מגי אזרזר הפרזנטורית של גרנייה בישראל ובכירי מד"א, נתרמו אלפי יחידות אלכוג'ל של מותג "לוריאל", שיחולקו לצוותי הרפואה והחירום לקשישים ולבתי אבות ברחבי הארץ במטרה לסייע להם בשמירה על ההיגיינה.

3968 - מגי אזרזר בטקס פתיחה במד"א:"הם הגיבורים האמיתיים של הקורונה".

הטקס נערך במוקד השליטה של מד"א בקריית אונו, בהשתתפות אלי בין – מנכ"ל מד"א והשחקנית מגי אזרזר, הפרזנטורית של גרנייה בישראל, אשר הגיעה כדי להביע תמיכה וסולידריות עם המהלך וכדי לקחת  חלק במאבק המתמשך בנגיף הקורונה, כחלק מתכנית הסולידריות הגלובלית של "לוריאל" בעולם.

אלי שגיב מנכ"ל לוריאל ישראל פתח ואמר: "במסגרת המאמץ תתרום "לוריאל ישראל", החל מהיום למשך השבועות הקרובים אלפי יחידות אלכוג'ל לשמירת על היגיינה של צוותי רפואה ודיירי בתי אבות וקשישים בכל רחבי הארץ, המהווים אוכלוסיות פגיעות במיוחד. לצד זה תתרום החברה גם  את כל רווחי המכירה של מוצרי האלכוג'ל כסיוע לצוותי רפואה".

3969 - מגי אזרזר בטקס פתיחה במד"א:"הם הגיבורים האמיתיים של הקורונה".

אלי בין מנכ"ל מד"א הודה באופן אישי לאלי שגיב ולעובדי לוריאל ישראל ואמר: "אומנם אנו יוצאים מהמשבר אך אני קורא לציבור "להישאר ערניים" ולשמור על המאמצים למיגור הקורונה, באמצעות שמירה על הכללים וההנחיות".

3970 - מגי אזרזר בטקס פתיחה במד"א:"הם הגיבורים האמיתיים של הקורונה".

השחקנית מגי אזרזר, ששמרה על כללי הבידוד באופן מיוחד, נכחה במפגש על אף שיצאה פעמים בודדות בלבד מהבית בתקופת הקורונה והתעניינה במיוחד בעבודתם של עובדי מוקד השליטה. לדברי מגי אזרזר: "היום הזה מרגש אותי והתרומה של גרנייה בפרט. המחווה הזו היא המעט שאני יכולה לעשות למען צוותי הרפואה שבעיניי הם הגיבורים האמיתיים של הקורונה".

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]