שובה של עוגת הסברינה לקונדיטורית "קפולסקי" החדשה ברמת השרון.

2826 - שובה של עוגת הסברינה לקונדיטורית "קפולסקי" החדשה ברמת השרון.

קונדיטוריית "קפולסקי" המיתולוגית מ-1934 פתחה סניף ראשון ברמת השרון עם עם העוגות המיתולגויות והאהובות  ביניהן סברינה וטורט היער השחור כשבהמשך צפויים להיפתח סניפים נוספים בפריסה ארצית.

לירון אנגל קונדיטור ובעלי קפולסקי: "אנו נרגשים לפתוח את הקונדיטוריה הראשונה של קפולסקי ברמת השרון. קפולסקי זה לא עוד פטיסרי, קפולסקי הוא מותג שכולנו גדלנו עליו וזוכרים לו חסד נעורים ועשינו הרבה מאוד התאמות על מנת לשדרג ולהתאים את ההיצע המתוק שלנו לחיך של 2018, מעבר לחזרתן של העוגות האיקוניות של "קפולסקי".

2823 - שובה של עוגת הסברינה לקונדיטורית "קפולסקי" החדשה ברמת השרון.

טורט היער השחור- טורט שוקולד וליקר דובדבנים

במהלך שלוש השנים האחרונות, לוקטו, הותאמו ונבדקו עשרות מתכונים של קונדיטורית קפולסקי המקורית. הקונדיטורים של קפולסקי עמלו על שמירת האופי הייחודי וטעמי העבר האהובים של המותג, בשדרוג לימינו.

2825 - שובה של עוגת הסברינה לקונדיטורית "קפולסקי" החדשה ברמת השרון.

  עוגת קונקורד – עוגת מוס שוקו ללא קמח.

בין העוגות האהובות של הרשת, תוכלו למצוא את הסברינה וטורט היער השחור, אלה לצד 200 סוגי עוגות, עוגיות ומאפים שונים נוספים, ביניהם עוגות קרות, עוגות שמרים, עוגות בחושות, עוגות פרווה, קישים, פחזניות, עוגיות מקרון ועוגיות אחרות.

2824 - שובה של עוגת הסברינה לקונדיטורית "קפולסקי" החדשה ברמת השרון.

עוגת מוס שוקולד על בסיס שקדים.

קונדיטוריית קפולסקי הוקמה בשנת 1934 בליטא על ידי בני משפחת קפולסקי. בשנות ה-50, עלו לארץ, הביאו את כישורי אפיית העילית והקונדיטוריה המזרח אירופאית המוקפדת ארצה ופתחו את הסניף הראשון ברחוב אלנבי בתל אביב.

בהמשך, נפתחו סניפים נוספים של הקונדיטוריה בפריסה ארצית. בשנת 1977 פתח דוד קפולסקי את בית הקפה הראשון של קפולסקי בנאות אפקה. הרשת זכתה להצלחה גדולה, והחלה למכור זיכיונות למפעילים נוספים. בשנת 2001 רשת בתי הקפה מנתה 50 סניפים. ב- 2002 מכר דוד קפולסקי את הרשת וכיום הוא מתגורר עם משפחתו באוסטרליה.

2827 - שובה של עוגת הסברינה לקונדיטורית "קפולסקי" החדשה ברמת השרון.

 עוגת דולצ'ה דה לצ'ה, שכבות ספונג' ריבת חלב ושוקולד לבן.

ב – 2015 נרכשה  הקונדיטוריה הגדולה של קפולסקי לרבות הציוד, המתכונים, שיטות העבודה והקניין הרוחני שלה על ידי לירון אנגל, בעלי קונדיטוריות ותיקות ודור שלישי לאופים. ללירון אנגל 25 שנות ניסיון בייצור מאפים וקונדיטוריה.

"קפולסקי" – שדרות ביאליק 40 רמת השרון 03-6287358,  כשרות המוצרים הינה כשרות רבנות.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]