איטליה זה כאן – שבוע הקולינריה האיטלקית הבינלאומי מגיע לתל-אביב.

2731 - איטליה זה כאן – שבוע הקולינריה האיטלקית הבינלאומי מגיע לתל-אביב.

לשבוע הקולינריה האיטלקית הבינלאומי המאורגן על ידי הסוכנות לקידום התיירות לאיטליה בישראל ושגרירות איטליה ואשר יתקיים בין ה- 19-24, נובמבר, יגיעו שפים איטלקיים בעלי כוכבי מישלן שיחשפו את הישראלים לתרבות הקולינריה העשירה של איטליה ובמטרה לקדם את המטבח האיטלקי ואת מסורת האוכל והיין האיכותיים, המזוהים עם איטליה.

הקולינריה האיטלקית מגיעה לתל-אביב בין ה-19-24 לנובמבר.

יוזמת שבוע הקולינריה האיטלקית העולמי, החל לראשונה לפני כ-3 שנים והתנהלה בו זמנית ב-105 מדינות עם למעלה מ-1300 אירועים במטרה לקדם את המסורת הקולינרית האיטלקית כשהחוט המקשר בין כל האירועים היה הגסטרונומיה האיטלקית, שהתמקדה במסורות אותנטיות ומוצרים איכותיים לצד אירועי תרבות ואמנות שמאפיינים את הרוח האיטלקית.

השף Giancarlo Morelli-בעל כוכב מישל.

  השף Giancarlo Morelli-בעל כוכב מישל.

האירועים סביב שבוע הקולינריה יתמקדו השנה בקידום הדיאטה הים תיכונית, חשיבותה ומרכיביה, עם דגש ספציפי על היבטים תרבותיים ובין השפים האיטלקים שמגיעים יגיעו  שני שפים בעלי כוכבי מישלן- השף Giancarlo Morelli המנהל מטבח המאפיין את הטבע בהתגלמותו והשף Ciro Scamardella שף מסעדת "Pipero" האיטלקית ברומא, המשלב מטבח מסורתי מול חדשני מעוטר כוכב מישלן.

הקולינריה האיטלקית מגיעה לתל-אביב בין ה-19-24 לנובמבר.

במסגרת השבוע תתקיים ארוחה ייחודית, ביום שלישי, 20 בנובמבר, בתיאום והזמנה מראש במסעדת "פופינה" של השף הישראלי אוראל קימחי, במסגרתה הציבור יוכל ליהנות מתפריט איטלקי, יוקרתי ומודרני עליו יהיה אמון השף Giancarlo Morelli בעל כוכב המישלן.

כתובת מסעדת "פופינה": אחד העם 3, תל אביב-יפו.

2730 - איטליה זה כאן – שבוע הקולינריה האיטלקית הבינלאומי מגיע לתל-אביב.

בנוסף, יתקיימו אירועים סגורים לאנשי מקצוע מהתחום, שיכללו מפגשים לימודיים וסדנאות מקצועיות, במסגרתם ילמדו המשתתפים על בריאות ותזונה ים תיכונית לצד שיעורים אצל שפים איטלקיים מובילים ואף ישתתפו בסדנאות בישול ייחודיות ויוקרתיות עם השפים צ'ירו סקמרדלה וג'אנקרלו מורלי.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]