השחקנים אלברט אילוז, אלון דהן, מוריס כהן ורותם זיסמן כהן הגישו בקשה לאזרחות אירופאית-פורטוגלית.

2560 - השחקנים אלברט אילוז, אלון דהן, מוריס כהן ורותם זיסמן כהן הגישו בקשה לאזרחות אירופאית-פורטוגלית.

השחקנים אלברט אילוז, אלון דהן, מוריס כהן ורותם זיסמן כהן פנו לחברת 'פספורטוגו והגישו בקשה לקבלת אזרחות אירופאית פורטוגלית.

השחקן אלון דהן שאביו יליד מרוקו ואימו ילידת תורכיה אומר שאת ההחלטה קיבל בהתייעצות עם משפחתו והיא בוודאי תאפשר לו בעתיד אפשרויות נוספות. השחקן אלברט אילוז יליד מרוקו בחר באזרחות נוספת במטרה לגוון את האפשרויות לאחר גיל 60. השחקן מוריס כהן שהוריו ילידי מרוקו ואלג'יריה, ורעייתו רותם (זיסמן) כהן שאימה ילידת טוניס בחרו באזרחות שניה כהחלטה משפחתית ארוכת טווח.  כולם מציינים שאין להם כוונה להגר מישראל, כאן הבית, המשפחה והחברים.
2564 - השחקנים אלברט אילוז, אלון דהן, מוריס כהן ורותם זיסמן כהן הגישו בקשה לאזרחות אירופאית-פורטוגלית.
 
בחודש שעבר קיבל מנכ"ל חב' "פספורטוגו", עו"ד מוטי כהן תעודת הוקרה מידיו של פרופ' הרב משה עמאר, מייסד עמותת "אורות יהדות המגרב" על תרומתו לעמותה העוסקת בפיתוח המחקר של כתבי יד עתיקים שחוברו מאז גירוש ספרד ועד שנות החמישים של המאה האחרונה במדינות צפון אפריקה.
2561 - השחקנים אלברט אילוז, אלון דהן, מוריס כהן ורותם זיסמן כהן הגישו בקשה לאזרחות אירופאית-פורטוגלית.
 
מנכ"ל החברה עו"ד מוטי כהן: "700 אלף ישראלים מחזיקים באזרחות נוספת. אחוזי ההצלחה ללקוחות "פספורטוגו" עומדים על 98.6 אחוזים בקבלת אישור זכאות מהקהילה היהודית, מטרתנו היא להפוך את תהליך הבקשה ליעיל עבור הלקוח כך שימצא את כל מה שהוא צריך תחת קורת גג אחת".
2562 - השחקנים אלברט אילוז, אלון דהן, מוריס כהן ורותם זיסמן כהן הגישו בקשה לאזרחות אירופאית-פורטוגלית.
 
חברת "פספורטוגו" מגבעתיים משרתת אלפי ישראלים המבקשים לממש את זכאותם לאזרחות אירופאית – פורטוגלית וספרדית ומקיימת קשרי חוץ עם הקהילה היהודית וגורמים מקצועיים ורשמיים בפורטוגל וספרד לקידום לקוחותיה.  "פספורטוגו" היא החברה הגדולה בישראל בתחומה. הסיבה שבגינה פונים לחברה לקבלת אזרחות אירופאית – פורטוגלית וספרדית היא שורה ארוכה של הטבות והעובדה שאזרחות היא נכס נצחי שעובר מדור לדור.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]