תארזו מזוודות: היקבים המשובחים של איטליה מחכים לכם.

2174 - תארזו מזוודות: היקבים המשובחים של איטליה מחכים לכם.

ארץ המגף מציעה מסלולים מגוונים לטיול סביב יקבי יין אותנטיים, מרשימים ומעניינים. החל מטוסקנה, דרך לאציו ועד סיציליה – הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על הטיול הבא שלכם באיטליה.

הבדלים בין אזורי יין בעולם באים לידי ביטוי באיכות היין וטעמו הסופי. למעשה, כל ביקור בחו"ל יכול להיות הזדמנות מצוינת לטעום סוגים שונים של יין ולראות איך מגדלים את הזנים המפורסמים. אפשר לעשות את זה ברוב מדינות העולם וכדאי להקדיש תשומת לב מיוחדת לאיטליה.

תושבי ארץ המגף צורכים כ-40 ליטר יין לאדם בשנה והזנים שגדלים בצפון, במרכז ובדרום מהווים מקור השראה גם למדינות אחרות בז'אנר. כל מה שצריך לעשות כדי לראות מקרוב את תהליך הפקת היין הוא לברר על השכרת רכב באיטליה ולצאת לדרך באחד המסלולים הבאים:

Castello Banfi בטוסקנה.

היתרון של טיול עם רכב שכור באזור טוסקנה הוא שקשה לדעת למה לצפות. זה האזור שאותו מדמיינים כאשר חושבים על איטליה הקלאסית, על שטחים עצומים של מדשאות ומרעה ועל אווירה אותנטית וכפרית.

כרם Castello Banfi בטוסקנה הוא המקום שסביבו תרצו לערוך את הטיול שלכם. הכרם המשפחתי חגג לאחרונה 20 שנה, ובשטחו יש מעל 2,400 דונם של גפנים עם 13 יקבים בודדים. הבונוס: טירה מהמאה ה-11 שתחזיר אתכם לארץ עם חוויות לכל החיים. באזור תמצאו מטבע הדברים אזורי לינה אקסקלוסיביים, מסעדות מפוארות וסיורי יום מקצועיים.

Principe Pallavincia בלאציו.

דווקא אזור לאציו פחות מוכר עבור ישראלים שמגדירים את עצמם חובבי יין בפרט ומעריצי איטליה בכלל. הסיבה לכך קשורה ככל הנראה שאפשר להגיע לכרמים באזור עם רכב שכור בלבד, אבל זה לא אומר שאתם צריכים לוותר על התענוג.

מומלץ להגיע לכרם Principe Pallavincia בקולונה ולצאת ממנו לטיול שכולל גם את פאסולינה ומרמורלה. במקביל, השאירו זמן לעצור במרתפים הראשיים ובמסעדה של הכרם כדי לקבל כוס יין משובח על חשבון הבית.

Tasca D'Almerita בסיציליה.

גם סיציליה סובלת מיחסי ציבור גרועים עבור תיירים מהמערב, הרבה בגלל סדרת סרטי הסנדק וכל מה שאנחנו רגילים לזהות עם המאפיה הסיציליאנית. המציאות כמובן שונה ואותה תוכלו לגלות בזכות המיקום הייחודי של יקב Tasca D'Almerita. אפשר להגיע ליקב באופן ספונטני או לתאם מראש ובעזרת אתר האינטרנט סיור עם הדרכה מקומית.

היין של ייקבי Tasca D'Almerita בסיציליה מיוצא נכון להיום למעל 60 מדינות ברחבי העולם. הוא מתאפיין בטעם עשיר, פירות ודומיננטי אבל מתאים גם למי שעושה את צעדיו הראשונים בתחום. בכרם עצמו משתמשים בענבים מקומיים ובינלאומיים כאחד, מה שמבטיח טעמים מיוחדים ולא קונבנציונאליים. חוץ מזה, הרקע של סיציליה הכפרית שווה את המאמץ והמרחק מהערים הסואנות יעניק ערך מוסף לטיול עם הרכב השכור.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]