מסעדת הגריל חדשה, ״ZOYA- grill bar״ היא לא עוד מסעדת "על האש".

1379 - מסעדת הגריל חדשה, ״ZOYA- grill bar״ היא לא עוד מסעדת "על האש".

מסעדת הגריל החדשה, ״ZOYA- grill bar״ אינה עוד מסעדת גריל, הדומה לרוב מסעדות הגריל הפרוסות בכל רחבי הארץ, ושנותנות לסועד הרגשה שהוא נמצא במסעדה המייצרת מנות במתכונת של "פס ייצור", את ההרגשה הזו לא תמצאו במסעדת ZOYA GRILL BAR, אשר משדרת אנרגיות נעימות ומזמינות בקבלת הפנים החמה ולבבית של צוות המסעדה, כמו כן תפריט המסעדה האיכותי והעשיר מציע, סלטים מיוחדים והטריים הנעשים מדי יום, נתחי בשרים איכותיים מתובלים, נצלים ועשויים במידה מדויקת ודגים טריים מרשת דיגי יפו.

 

1380 - מסעדת הגריל חדשה, ״ZOYA- grill bar״ היא לא עוד מסעדת "על האש".

1362 - מסעדת הגריל חדשה, ״ZOYA- grill bar״ היא לא עוד מסעדת "על האש".

 

מסעדת ״ZOYA- grill bar״ שונה מיתר מסעדות הגריל בארץ גם באיכות התפריט שעליו מופקד וואפיק עיסאווי, 31, אשר עבד בעבר במסעדות בקנדה, המקפיד על חומרי גלם טריים ואיכותיים שאותם ניתן להרגיש בסלטים הטריים והמיוחדים הנעשים במקום מידי יום, כמו  סלט הארטישוק עם הלאבנה, סלטי הגרגיר והטאבולה הטריים המתובלים היטב בשמן זית ולימון, בסוגי הבשרים האיכותיים הלקוחים מנתחים מובחרים ואשר עוברים תהליך יישון גם במסעדה וכל זאת כדי להבטיח רכות וטעם עמוק, בדגים הטריים מרשת הדייגים ביפו, בפיתות בשם "עראייס" הממולאות בבשר איכותי וכולם ניצלים בשיטת צלייה מיוחדת ,בגריל  אשר סודר טרום הצלייה והמאפשר השגת דיוק בחום הגריל ומעניק לבשר צלייה מדויקת ומושלמת.

 

1383 - מסעדת הגריל חדשה, ״ZOYA- grill bar״ היא לא עוד מסעדת "על האש".

1381 - מסעדת הגריל חדשה, ״ZOYA- grill bar״ היא לא עוד מסעדת "על האש". מבחר הסלטים הטריים והאיכותיים של מסעדת ZOYA.

תפריט המסעדה כולל מבחר מנות בפיתה בטווח מחירים של החל מ-22 שקלים בניהם: עראייס, מעורב ירושלמי, סלט ארטישוק ולאבנה, נתחי בשר טריים של פרגית, קבב ביתי, כבדי עוף, בשר כבש, אנטריקוט מובחר, פילה בקר, חזה עוף, מרגז או ׳שניצל של אמא׳, או מנה עיקרית לבחירה בצלחת לצד שתי תוספות חמות תעלה החל מ-50 שקלים. בנוסף תקבלו חומוס ביתי שמוכן במקום, ממולאים שונים ומבחר סלטים עשיר ומפתיע, במחיר 25 שקלים לסועד לפתיחת שולחן או בהזמנה בנפרד.

 

1363 - מסעדת הגריל חדשה, ״ZOYA- grill bar״ היא לא עוד מסעדת "על האש".

שף מסעדה, וואפיק עיסאווי. 

1382 - מסעדת הגריל חדשה, ״ZOYA- grill bar״ היא לא עוד מסעדת "על האש".

 

״ZOYA- grill bar״ ממוקמת בנקודה נוחה ומרכזית בנתניה ומשאירה טעם של עוד וללא ספק תהפוך למקום עליה לרגל של לקוחות חוזרים ומרוצים וכל מי שיבקר בה ייהנה ממבחר מנות נדיבות האהובות על ידי הסועד הישראלי ואשר תהפוך ובצדק, לשחקן חיזוק משמעותי בסצנת הקולינריה המתפתחת של אזור השרון.

 

1384 - מסעדת הגריל חדשה, ״ZOYA- grill bar״ היא לא עוד מסעדת "על האש".

 ״ZOYA- grill bar״

 

שעות הפעילות:  11:00 – 23:00, כתובת: תחנת דלק ״השחר״, כביש 2 (לכיוון דרום), בקרוב תפתח גם המרפסת חיצונית כך שהלקוחות יוכלו להנות מחווית אכילה באויר הפתוח. טלפון: 09-8862200.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]