שפתיים עמידות לנשיקת הסילבסטר

570ba5b3c44f2 - שפתיים עמידות לנשיקת הסילבסטר

שפתיים חושניות ובריאות הן מתכון לנשיקת חצות שהיא ה-HIGHLIGHT של מסיבות הסילבסטר, לרגל השקת סדרת השפתונים החדשה Luxe Lip Color, אביגל אלוני מנהלת ההדרכה של בובי בראון, מעניקה לנו טיפים כיצד לטפח ולהפוך את השפתיים שלנו לחושניות ובריאות ועמידות יותר.

עונת החורף מלווה אותנו ביובש והרבה פעמים ניתן לראות זאת על השפתיים. לכן,  לפני מריחת הליפסטיק חשוב לעשות פילינג עדין לשפתיים, אפשר עם קצת סוכר ומים או גרגירי פילינג ולאחר מכן למרוח שכבה עדינה של לחות לשפתיים.

אם חשקת בצבע דומיננטי, חשוב לבחור עפרון בגוון זהה.

התחילי דווקא עם שכבה קלילה של השפתון רק על השפה התחתונה, הצמידי את השפתיים- כך תראי בירור את קווי השפה ותוכלי לעבור עליהם עם העיפרון בקלות, הקפידי לעבור על גבולות השפתיים המלאות- פנימה לחיבורי השפתיים.

מרחי את כל השפה עם העיפרון (הלחות שמרחת קודם תקל על המיזוג של העיפרון בשפה), זה ייתן עוד עמידות למראה וישמור שגם במידה ומרכז השפתון ירד לא תישארי עם גבולות בלבד.

כשסיימת עם העיפרון עברי שוב עם השפתון, הפעם על כל השפתיים. אם צריך ציירי את השפה העליונה בעזרת מברשת שפתיים שנותנת יותר דיוק.

קחי נייר טישיו והניחי על השפתיים כשהן סגורות, לא ביניהן אלא ממש להניח בקלילות מעל ולהצמיד – שכבת הלחות שבשפתון תיספג בנייר ותוכלי להניח  שכבה נוספת ואחרונה של שפתון.

בדקי שהשפתיים מצוירות באופן סימטרי ואחיד. במידת הצורך אפשר לעבור לעשות תיקונים קטנים עם עפרון השפתיים. 

למראה סופר חושני ומפתה (אבל גם דביק) אפשר להניח נגיעה של גלוס שקוף במרכז השפה התחתונה.

סדרת השפתונים  Luxe Lip Color של בובי בראון:

570ba5b350d8e - שפתיים עמידות לנשיקת הסילבסטר

Luxe Lip Color מגיע ב-30 גוונים פופולארים המתאימים לכל גווני העור, מוורדים, כתומים עזים ועד אדומים כהים, זו הפעם הראשונה שבובי בראון מציעה מבחר כל כך גדול של גוונים. מרכיבי השפתון מכילים תערובת של ממריצי לחות השומרים על שפתיים רכות ורוויות ומסייעיםלשפתון להחליק על השפתיים משפרים את מראה הקמטים הקטנים והדקים ומפחיתים התקלפות בעור. 

מחיר: 170 ₪ 

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]