מתחם פופ אפ ראשון של SMASHBOX COSMETICS ,בקניון עזריאלי.

570ba57d00ae9 - מתחם פופ אפ ראשון של SMASHBOX COSMETICS ,בקניון עזריאלי.

מותג האיפור  SMASHBOX COSMETICS, הנמכר עד היום בבלעדיות בסניפי רשת אפריל ובחנות הדגל בקניון רמת אביב, משיק מתחם פופ-אפ עצמאי ראשון למותג, בקניון עזריאלי בתל אביב לקוחות המתחם יוכלו ליהנות מהתאמת איפור של צוות המאפרים המקצועי של המותג וממוצרים במהדורה מוגבלת שיימכרו בלעדית רק במתחם.

570ba57b72978 - מתחם פופ אפ ראשון של SMASHBOX COSMETICS ,בקניון עזריאלי.

לדברי ערן קראוס, מנכ"ל סמאשבוקס בישראל, מתחם הפופ-אפ  בעזריאלי צפוי לפעול למשך תקופה של 3 חודשים והוא ישמש כסנונית ראשונה של המותג מתחמי הפופ-אפ והם שלב נוסף בדרך של סמאשבוקס לפתיחת חנויות עצמאיות של המותג, להקים עוד מתחמים כאלו בקניונים מובילים נוספים. לדבריו, במתחמים עצמאיים ניתן יהיה להעביר ללקוחות את חווית האיפור המיוחדת של המותג, באמצעות צוות של מאפרים שהוכשרו בטכניקות האיפור של סמאשבוקס.

570ba57be3c32 - מתחם פופ אפ ראשון של SMASHBOX COSMETICS ,בקניון עזריאלי.

570ba57c6775d - מתחם פופ אפ ראשון של SMASHBOX COSMETICS ,בקניון עזריאלי.

כמו כן ניתן יהיה להציג בפני הלקוחות באופן בלתי אמצעי את ה- DNA של SMASHBOX כליין איפור אופנתי ומקצועי, אשר נראה טוב דרך עדשת המצלמה ויחד עם זאת יתאים לשימוש יומיומי ויהיה נגיש לקהל הרחב.

 

 

 

 

 

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to save temporary file for atomic writing.' in /home/yofico/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:30 Stack trace: #0 /home/yofico/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(650): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/yofico/pu...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/yofico/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 30