מתנת יום ההולדת של דולצ'ה וגבאנה לסופיה לורן

570ba4479a390 - מתנת יום ההולדת של דולצ'ה וגבאנה לסופיה לורן

מותג האופנה הטיפוח והאיפור היוקרתי "דולצ'ה וגבאנה" (DOLCE & GABBANA), לא פסחו על יום ההולדת ה-81 של אייקון היופי הנשי סופיה לורן ובמחווה של הכרת תודה והערצה ליופייה ולאישיותה וכמתנת יום הולדת השיקו במהדורה מוגבלת את SOPHIA LOREN N.1, שפתון בגווני אדום דובדבן בהיר שנוצר בהשראת הפיגמנט של שפתייה הבשרניות והסקסיות של סופיה לורן, שגם בגיל 81 ממשיכה להיות סמל יופי סקס וסטייל ועדיין היא  מושא להערצה והשראה למיליוני גברים ונשים בעולם. 

570ba4443b3e9 - מתנת יום ההולדת של דולצ'ה וגבאנה לסופיה לורן

דמויות הנשים שסופיה לורן גילמה בסרטים השאירו אותנו מהופנטים מקיסמה יופייה ומכשרון המשחק שלה  את האוסקר הראשון סופיה לורן  קיבלה בשנת 61 עבור משחקה המטלטל בסרט "שתי נשים" זו הייתה הפעם הראשונה שהאוסקר ניתן לשחקנית זרה על הופעה בסרט שאינו דובר אנגלית,  כישרון המשחק הוירטואזי שלה בא לידי ביטוי בסרט "אתמול, היום ומחר" בו גילמה  3 דמויות של נשים: אשה ממעמד הפועלים, אשתו מתוסכלת של איש עסקים מצליח, והדמות השלישית הייתה של זונה עם לב זהב, לכן אין פלא שעם כשרון, יופי וסקס אפיל כמו שלה, הוליווד לא ויתרה עלייה ואימצה אותה אל חיקם ולא עבר זמן רב עד שהיא הפכה לאחת הכוכבות הגדולות בעולם.

570ba44531f1f - מתנת יום ההולדת של דולצ'ה וגבאנה לסופיה לורן

 בהשקת השפתון  SOPHIA LOREN N.1  נערכה בבוטיק היופי של דולצה וגבאנה במילאנו אמרו דומניקו דולצ'ה וסטפאנו גבאנה:"סופיה לורן  N ° 1 היא ה דרך שלנו לומר  תודה לך, סופיה! תודה  על היופי שלך, על  היותך אהובה בעולם, תודה לך על היותך סמל היופי איטלקי על המסך הגדול, את מקור מתמיד של השראה עבורנו והיום אנו חוגגים אותה עם המתנה עבורך בהשקתו של השפתון SOPIA LOREN N. 1."

570ba445f1c3e - מתנת יום ההולדת של דולצ'ה וגבאנה לסופיה לורן

את השפתון ניתן לרכוש בימים אלה ב-SAKS 5TH AVE, בניו יורק במחיר של $37.00. אנחנו לא יכולים לחכות לצלליות ולמאסקרה שיצטרפו בקרוב לקולקציה ושגם הם פותחו בהשראת עינייה המהפנטות של סופיה לורן האשה והאגדה. 

קרדיט צילום: יח"צ, ופינטרסט.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]